Skocz do zawartości

kleszcze i proznia | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
samantka napisał(a):
No mi bardziej chodzi o dziewczyny, które są płaskie, wychudzone itp... Znam kilka takich i wyglądają tragicznie... jak to się mówi.. nie ma za co złapać 😉 Bo tak jak mówiłam, kobietka powinna mieć te kształty 🙂 🙂 Kawałek tyłka i piersi... no i gra 🙂 A jak z przodu deska i z tyłu deska, no to tak trochę, nie bardzo 🙂

jak s przodu deska i z tylu deska - to chlopak 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
a tak przy okazji, dzis mialam wrazenie ,ze moje spodnie sa nieco ciasniejsze (a nie byly swiezo wyprawne), wiec weszlam na wage i....przytylam..... prawie pol kilograma! 🤪 😁 hahaaha 😁 wow - ale postep, co? 😉

Taaa,bo ty taka strasznie gruba jestes 😁 😁 😁 A ja mam juz -12 kg 😁 Jeszcze tylko 10 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
MadziaW napisał(a):
a tak przy okazji, dzis mialam wrazenie ,ze moje spodnie sa nieco ciasniejsze (a nie byly swiezo wyprawne), wiec weszlam na wage i....przytylam..... prawie pol kilograma! 🤪 😁 hahaaha 😁 wow - ale postep, co? 😉

Taaa,bo ty taka strasznie gruba jestes 😁 😁 😁 A ja mam juz -12 kg 😁 Jeszcze tylko 10 hihi

no powaznie Monia! Ale zaloze sie, ze przez wczorajsze te cale pol kilograma mi zeszlo w dol, bo nic nie zjadlam wczoraj wieczorem. Gardlo mialam scisniete, totalnie stracilam apetyt ;( Ze nic nie zjadlam zorientowalam sie dopiero dzis. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Madzia bo ty zawsze sie czyms przejmujesz.Wyluzuj kochana.Ja juz dawno bym znikla,jakbym sie wszystkim przejmowala,bo ciazgle od zycia po dupie dostaje.Ale staram sie nie dawac i walcze dalej 😉

Ja wiem Monia, ale wiesz mialam na mysli mojego pieska... 😞 Niestety takich naturalnych reakcji nie da sie kontrolowac 😞 Potrzebuje czasu, niby sie mam ok, ale nachodza mnie takie momenty, ze mi sie przypomina, wspomina itd... W czwartek to bylo inaczej, bo w czwartek sie dowiedzialam i to wszystko sie tak nagle wydarzylo. Anyway...
A co do wagi, to nawet jak sie nie stresuje, to i tak zawsze lzej mi chudnac jakos niz tyc...A ze stresem to masz calkowita racje - powinnam wyluzowac. Juz i tak za duzo siwych wlosow 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesiące później...
  • Mamusie
Dziewczyny ja wroce do tematu 😉
Mam dwojke dzieci synka 3 latka i 4 miesiące i córeczke 4 tygodnie i pierszy poród byz z uzyciem vacum poród trwał 20 godzin i była to dla mnie i meza strasznia trauma no i jak lekarze zdecydowali zakonczyc ho vacum to nie bolało ale strasznie sie balismy o synka długo nie moglismy dojsc do siebie cała dróga ciaze bałam sie powikłan przy porodzie .na szczescie vacum było dobrze zrobione ale to był poród którego sie nie zapomina nawet maz zamiast cieszyc sie z narodzin syna to chodził 2 tygodnie do tyłu . do tej pory nie moge tego przebolec ze zabrali mi synka dostała go po kilku godzinach nie było przytulania karmienia radosci tylko strach czy wszystko bedzie ok na szczescie to juz za nami no i musze dodac ze drógi poród był porodem naturalnym trwał 5i pół godziny i przebiegał tak jak powinien dopiero teraz poczułam jak wazne jest to zeby dziecko mogło byc zaraz przy mamie i zycze tego kazdemu 😉

Dodam jeszcze ze po porodzie miałam depresje i psychicznie nie mogłam dojsc do siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesiące później...
  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Dziewczyny ja wroce do tematu 😉
Mam dwojke dzieci synka 3 latka i 4 miesiące i córeczke 4 tygodnie i pierszy poród byz z uzyciem vacum poród trwał 20 godzin i była to dla mnie i meza strasznia trauma no i jak lekarze zdecydowali zakonczyc ho vacum to nie bolało ale strasznie sie balismy o synka długo nie moglismy dojsc do siebie cała dróga ciaze bałam sie powikłan przy porodzie .na szczescie vacum było dobrze zrobione ale to był poród którego sie nie zapomina nawet maz zamiast cieszyc sie z narodzin syna to chodził 2 tygodnie do tyłu . do tej pory nie moge tego przebolec ze zabrali mi synka dostała go po kilku godzinach nie było przytulania karmienia radosci tylko strach czy wszystko bedzie ok na szczescie to juz za nami no i musze dodac ze drógi poród był porodem naturalnym trwał 5i pół godziny i przebiegał tak jak powinien dopiero teraz poczułam jak wazne jest to zeby dziecko mogło byc zaraz przy mamie i zycze tego kazdemu 😉

Dodam jeszcze ze po porodzie miałam depresje i psychicznie nie mogłam dojsc do siebie...


Też przeszłam to samo i mam nadzieję, że więcej nie będę musiała przez to przejść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...