Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Monisia zdjecia Kubusia mam na agu na brzuszku, tu sie jeszcze niestety nie zajelam suwaczkami. Jakos ciagle mi brakuje czasu na to.
Wlasnie wrocilismy ze szczepienia. Mial ostatnie pneumo. Dzielny moj maly mezczyzna, zaplakal tylko na chwile bo nie wiedzial co sie dzieje. Ja to zawsze bardziej od niego przezywam.
Teraz juz do roczku mamy spokoj, ale zanim bedzie roczek i nastepne szczepienie to bede chciala sie przeniezc do innego GP, bo tu...brak slow.
Nadal nie dostalam nawet czerwonej ksiazeczki bo helga (ja tak mowie na ta helfvisitor-sory nie wiem za bardzo jak sie pisze, dlatego nazwalam ja helga i takowa mi nawet przypomina), no wiec helga powiedziala, ze ona wszystko rozumie co jest w polskiej ksiazeczce i wie gdzie co i jak wpisywac wiec czerwona jest niepotrzebna. I znajdowala pierwsze lepsze miejsce w tej ksiazeczce i bazgrala. A biedne pielegniary(tzn. nie biedne bo sa okropne i traktuja dzieci jak swinie do szczepienia) nie wiedza co i jak wpisywac, nawet nie wiedza jakie szczepienie maja dac. Ja jestem przerazona tym osrodkiem, dlatego chce jak najszybciej zmienic.
Jak Kuba mial zapalenie oskrzeli to powiedzieli ze jest wszystko w porzadku i samo przejdzie. Pojechalam do polskiej pediatry to antybiotyk i inhalator bo to juz przewlekle zapalenie. A oni tu w GP sobie nic z tego nie robia. Ech takich przykladow moglabym podac wiele. Ale normalnie jak sobie mysle ze mam do nich isc to az mam dreszcze i caly dzien na kibelku przed szczepieniem, takiego mam nerwa.
No to sie wyzalilam 🙂 i juz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Swiete slowa 🙂 🙂Kurcze,jak ja wspolczuje dziewczynom,ktore musza po 3-4 miesiacach wracac do pracy.No u nas juz klamka zapadla.Ewentualnie w soboty po poludniu tak od 13-20 moglabym wrocic,a jesli moj szef sie nie zgodzi to trudno,odejde z pracy.Moja cora jest duzo wazniejsza 😁 A na ten jeden dzien chcialabym wrocic,bo strasznie zzylam sie z dziewczynami i brakuje mi wyglupow z nimi 😉


Monisiu, a kiedy konczy ci sie maternity? wiesz, ze jeszcze mozesz przeciez wziac 13 tyg urlopu bezplatnego, potem jeszcze urlop wypoczynkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwwaa koniecznie zmien swojego gp jak masz takie jaja.Wejdz sobie na strone nhs i sprawdz.jakie sa przychodnie kolo ciebie i jakie sa opinie.Ja tak znalazlam obecna i jestem nia zachwycona.A o ksiazeczke zapytaj gp,powiedz,ze ja potrzebujesz i tyle.Kasiak witamy 😁 Ja mam o tyle dobrze,ze jesli sie szef na soboty nie zgodzi,a pewnie sie zgodzi,to wiem,ze jak bede chciala do firmy kiedys wrocic,to zawsze mnie przyjmie 🙂Wiec o prace moge byc spokojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia no wlasnie problem w tym, ze to GP jest najblizej a ten dalszy nie chce przyjac. Ale bede kombinowala zeby siostra mnie dopisala do rachunku, ona ma taki fajny ten osrodek.
A o ksiazeczke nawet dzisiaj prosilam, to nie bo nie trzeba i koniec. To co sie klocic bede, predzej chyba bede musiala im ukrasc niz dostac 😮

A do pracy tez nie wracam, przynajmniej oficjalnie 😉
Tu pracy w zawodzie nie dam rady-bo jezyk. A siedzac w domku pracuje sobie tak ile mam czasu-tzn. dokladnie ile Kuba mi pozwoli, najczesciej kiedy spi. wiec ile godzin sobie zrobie tyle moje 🙂 Dlatego staram sie jak najwiecej, ale ze Kuba ostatnio dostaje ADHD to nie bardzo mi wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwwwa podaj mi swoj post code to jutro jak wroce ze szczepienia,to moge poszukac za czyms ciekawym na nhs.Kurcze,a masz gdzies community of health visitors,bo one tez ci moga czerwona ksiazeczke zalatwic.Bo odpukac jakby malemu cos sie dzialo,to ci potem beda wielkie problemy w szpitalu robic ze jej nie masz.A czym sie zajmujesz,ze mozesz w domu pracowac.Szczeciara z ciebie pod tym wzgledem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iwwwa napisał(a):
Monisia no wlasnie problem w tym, ze to GP jest najblizej a ten dalszy nie chce przyjac. Ale bede kombinowala zeby siostra mnie dopisala do rachunku, ona ma taki fajny ten osrodek.
A o ksiazeczke nawet dzisiaj prosilam, to nie bo nie trzeba i koniec. To co sie klocic bede, predzej chyba bede musiala im ukrasc niz dostac 😮

A do pracy tez nie wracam, przynajmniej oficjalnie 😉
Tu pracy w zawodzie nie dam rady-bo jezyk. A siedzac w domku pracuje sobie tak ile mam czasu-tzn. dokladnie ile Kuba mi pozwoli, najczesciej kiedy spi. wiec ile godzin sobie zrobie tyle moje 🙂 Dlatego staram sie jak najwiecej, ale ze Kuba ostatnio dostaje ADHD to nie bardzo mi wychodzi.

iwa moge sie spytac co to za praca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia, dziekuje bardzo, ale ja juz sie bede przenosic do tego GP co jest moja siostra. Czekam tylko na dopisanie mnie do rachunku. Zreszta to i tak tylko jednorazowe. A ten GP gdzie jest ona to jest bardzo zadowolona. A tez byla w tym co ja teraz bo mieszkala w domu gdzie ja teraz to porownanie ma.

A pracuje sobie w firmie mojej siostry. Reklama firmy 🙂 Pisalam gdzies ze biuro firmy jest na dole w domu. Wiec moj tez jest na miejscu w razie wu albo niestety hehe

Monisia a co za szkole tu robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To faktycznie masz bardzo fajnie.A gp koniecznie zmien,bo z idiotami nie ma sie co meczyc 😉Ja znikam pod prysznic i do spania,bo dzis mialam pierwsza bezsenna noc.Dopiero dzis poczulam,ze mam dziecko w domu,bo w nocy ja cos meczylo i spac nie mogla.Teraz juz smacznie spi i mam nadzieje,ze tak zostanie.Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
kasiak napisał(a):
az tak blisko to nie mieszkamy, ja mieszkam w dunstable 😉 ale kiedys naprawde mozna sie umowic 🙂

Dobra,dobra,a ja sie kiedys doczekam? 😁


a bylam w zeszlym tygodniu na wood greenie ale bylismy wszyscy 😉
ale.... wlasnie mi sie przypomnialo - w piatek bede u mamy, to mozemy sie spotkac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...