Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Sylwia kawal chlopa z Milana 😁 😁 Wychodzi na to,ze Julia i tak najmniej je 😉 Chociaz dzis ma jazde i apetyt jej baardzo dopisuje..i nawet domowej roboty pomidorowki posmakowala 😁 😁 Teraz tata ja karmi a ja mam chwile dla siebie..potem prysznic i ide dzis wczesnie spac..no moze zjem jeszcze kawalek carrot cake..takie male szalenstwo,bo nie mam alkoholu haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milanek chlop ze hoho 🙂
Gosia Maryla wypija cos kolo 750ml dziennie, lubi mlesio i bardzo jej sie dziwie bo to jej jest strasznie nie dobre 🤢
mi sie obiadek na jutro gotuje i zapaszki pobudzaja moj apetyt 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkoholiczki hehehe, wino dobre 😁 a Goska pewnie kasztelana loi tylko nic nie mowi :P
Widzisz Monia heheh ciapak zrozumial po angielsku hehe,
Zuzu spi !!!! pozarla duzo i zasnela, nie wiem czy dobrze zrobilam bo na noc jej dalam pol sloiczka marchewki i mleka 90ml. Mam nadzieje,ze bedzie ok...Wogole ja nie wiem czy ja dobrze karmie,czy nie za duo czy za malo......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
alkoholiczki hehehe, wino dobre 😁 a Goska pewnie kasztelana loi tylko nic nie mowi :P
Widzisz Monia heheh ciapak zrozumial po angielsku hehe,
Zuzu spi !!!! pozarla duzo i zasnela, nie wiem czy dobrze zrobilam bo na noc jej dalam pol sloiczka marchewki i mleka 90ml. Mam nadzieje,ze bedzie ok...Wogole ja nie wiem czy ja dobrze karmie,czy nie za duo czy za malo......


maja ja tez nie wiem czy maryla zjada wystarczajaco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wolowinke w marchewce 🙂 a wyszly ci gosia te pieczarki nadziewane?
planuje w tym tygodniu bigos zrobic i zagotowac w sloikach, zeby miec juz na swieta

a skad masz wolowine?? masz ta smierdzaca angielska??
ja tez mam to w planach od miesiaca (bigos) 😁 😁 😁


mezus mi z pracy przyniosl 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wolowinke w marchewce 🙂 a wyszly ci gosia te pieczarki nadziewane?
planuje w tym tygodniu bigos zrobic i zagotowac w sloikach, zeby miec juz na swieta

a skad masz wolowine?? masz ta smierdzaca angielska??
ja tez mam to w planach od miesiaca (bigos) 😁 😁 😁


mezus mi z pracy przyniosl 😜

a no ta sie ma kucharza to sie dobrze ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wolowinke w marchewce 🙂 a wyszly ci gosia te pieczarki nadziewane?
planuje w tym tygodniu bigos zrobic i zagotowac w sloikach, zeby miec juz na swieta

a skad masz wolowine?? masz ta smierdzaca angielska??
ja tez mam to w planach od miesiaca (bigos) 😁 😁 😁


mezus mi z pracy przyniosl 😜

a no ta sie ma kucharza to sie dobrze ma 😜


nio 😁
ide filmik jakis ogladnac 🙂 buziole dziewole 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Nusia Twój mąż też na kuchni robi 🙂 Aaa no ostatnio mi też Radek przyniósł jakieś męsko w sosie dobre :P
Gocha poszła,Nusia poszła,Monia idzie wcześniej spać to Maja znowu zostałyśmy my i alkohol?:P:P
Mi własnie farbuje Radka brata dziołszka włosy :P 😜
Gocha ,a co z Twoim fryzem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 😁
u mnie dzisiaj humorek póki co lepszy 🙂 wczoraj wytłumaczyłm soie wszystko z mężem i w sobotę jedzie sobie oglądać do kolegi KSW, a tego 10grudnia na urodziny idziemy razem, a Alanka zostawimy z jego siostrą..jeśli się zgodzi z nim zostać.. zawsze się oferowała, więc mam nadzieję ze zostanie z nim.. ja go położę i spać i wtedy pójdziemy, bo jej nie zaśnie niestety..zresztą nawet Arturowi ciężko zasypia, choć już jest poprawa..

jeśli chodzi o Alana to i jego jedzenie to po przebudzeniu je mleczko - 180ml, później kaszka czyli około 9.00 zależne od tego o której mleko jadł.. później znów mleczko - 180ml, obiadek .. czasem deserek, no i na noc mleczko 180ml.

No a my wczoraj poszliśmy na spacer i weszliśmy do sklepu, bo jak powiedziałam Arturowi, że Monia robiła naleśniki na obiad to jemu też się zachciało i mieliśmy na kolacje. No i przy osiedlowy sklepie..stwierdziłam, że może piwko..a Artur do mnie: Codziennie będziemy pić?, a ja : No to jeszcze tylko dziś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...