Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Sylwia mnie tez hrabia masowac nie chce bo zaraz sie na cos zagapi czy cus i zapomina co mial robic ,a mnie to bardzo denerwuje i wole se odpuscic, sama sie bede masowac, ta banka zasysa skore wczesniej natluszczona oliwka i sie macha raczka, podobno trche boli ale i sa efekty przy systematycznosci i pobudza krazenie itd. na youtubie sa filmiki ze studia urody jak to sie robi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 🙂 my dzisiaj pobudka przed 4, po 4. a mleczko, koło 6. i myślałam, że już nie zaśnie,ale przytuliłam go do siebie i pospaliśmy do 7.30 😁
a więc tak okno umyłam tylko w dużym pokoju, czyli okno+okno balkonowe .. ale przy dziecku wcale to nie jest łatwe, mały nie chciał mi zasnąć, więc przytaszczyłam sobie łóżeczko z "sypialni", założyłam u czapkę, dałam mu zabawki do łóżeczka i go tam wsadziłam, ale co z tego jak jego bardziej interesuje wstawanie w łóżeczku, a wczoraj to już w ogóle się w tym wyćwiczył..umyłam okno i zaczął mi marudzić to go wzięłam i mi zasnął, przykryłam go i udało mi się umyć okno balkonowe jak spał..tyle co skonczyłam i pobudka,jeszcze nigdy takiego motorka w dupie nie miałam myjąc okna..a nie że ja długo myłam to okno balkonowe,on tak krótko spał:/

piana była i Alan był w siódmym niebie.. nie omieszkał jej posmakować 😁 ale jakoś nie widziałam,żeby mu coś z tego powodu było:P
okno w kuchni i "sypialni", tj. małym pokoju umyje w sobotę o ile młody mi na to pozwoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh to dziwny przypadek 😉 dlugo by gadac...
dobrze,ze Ci sie udalo chociaz czesc umyc, dzici doskonale wiedza kiedy my mamy misje to one tez to czuja nie hehehe ja jak szlam do zembologa to Zuzia kiedy powinna spac brykala caly czas, jak wracalam zasypiala przy cycu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie już Alan pochłonął chlebek z masełkiem na śniadanko, a teraz mamusia idzie zrobić sobie śniadanko i kawkę. :-)
Zajrzę później, postanowiłam również ograniczyć trochę siedzenie przy kompie.
Dzisiaj mamy święto, a Artur poszedł do roboty na nadgodziny, jutro też idzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wymyslam moze by auto w Pl ubezpieczyc i zarejestrowac.....bo mnie zezre ten insurance ,a nikt tego bydlaka nie chce kupic 😠
wscielkam sie policzylam insurance gdyby Michal mnie wciagnal do siebie na ubezpieczenie by wynosilo ponad 300 f miesiecznie to bez przesady....moj instruktor mi mowil,ze jego zona dopiero zdala i placila ponad 60f ,kurwa mac a Michal ma 160? tylko dlatego ,ze ona ma golfa a on passata. Nie chce mi sie juz zadnych samochodow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂
ja chyba troszke dalam rade ograniczyc kompa 🙂
dzis u nas straszna mgla i sprawdzilam pogode na stronce - caly dzien ma deszcz padac 😠
chyba wsiade w samochod i pojade do pobliskiego city ( luton otrzymalo prawa city w tym roku 😉 ) i porozgladam sie za fotelikami, bo w mojej dzierze mam tylko maly next, sredni new look, maly boots, maly clarks, wielkie tesco (24h). asde,sainsbury, i trochy bez nazwy i tyle. jak cos konkretnego trzeba kupic, to albo luton ( samochodem 15min) albo londyn (samochodem 40 min) 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały ryczy nie wiem o co mu chodzi 😞 pojedzony, wypił wodę.. no ja już nie wiem 😞 śpiący? wstaliśmy o 7.30, więc dziwne,żeby był już śpiący. No nic spróbuje Go położyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...