Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

MonisiaD napisał(a):
Sprawdzcie,czy mieszkacie w bezpiecznej okolicy 😁
http://www.police.uk/


w |Londynie nie ma bezpiecznych ulic 😜 jak w kazdej stolicy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla najadla sie sudocremu, otworzyla sobie i paluszkiem wyjadala. jak weszlam to cala umorusana byla i ona i szafka. i termometr prbiwala do ucha wlozyc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe siama sie leczy zobacz jaka masz samodzielna coreczke heheheheh
a wspolczuje sprzatanie sudocremu bo to swinstwo tluste heheheh, boszz dobrze,ze nie wlozyla sobie tego termometru jesli masz jakis wáski....ja nadal nie ufam temu term z lidla bo i mi pokazuje stan podgoraczkowy co chwila 😁
Po obiedzie, po drzemce 2h!!!! i pojedzone znow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah Maja no sama soe leczy:P ma brzydki zapach z ust wiec podejrzewam ze boli ja gardelko, moze jest geniusz i skojazyla "jak mnie pipka piecze to mama sudocremem smaruje, to moze jak zjem to mnie gardlo przestanie bolec" 😜 w ogole glizda na palcach staje zeby dosiegnac to co chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaa Catrina jaki piekny avatarek 🙂 !!!
Ja juz ogladalam Julke zwariowana jest 🙂 a kiecki wyyypas!
Moje male chyba miala dzis temp.... 😮 kurwa mam dwa termometry jeden ten z lidla i on mi pokazywal,ze ma temp 38 z groszami ,a normalny elektroniczny pokazywal,ze jest ok 😮 i tym z lidla mierzylam kilka razy i za kazdym razem inna wychodzi no w kazdym razie dalam jej paracetamol do picku i ok. teraz sie wariactwo bawi na macie bo to juz taka strategia po kápieli sama sie wybawi pozniej mnie wola,zebym sie z nia pobawila i pozniej zasypia przy mnie wiec zabieram ja na gore na moje lozko tam sie jeszcze wyspiewa wyszaleje i do lozeczka gdzie gada do miskow i buzi buzi dobranocka 🙂))) a teraz wiecie co robi??? nie wiem czy to swiadomie robi ma na macie lustereczko i odbija nim na scianie "zajáczki" heheh aaa i dzis probowala doope podniesc jak na brzuszku lezala, i to kilka razy a jak já klade na brzuszek to ona na czworaka chce ale jak ja puszcze to sie rozjezdzaja nogi bo reszta jeszcze za ciezka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz dalam Zuzi nurofen w czopku i sie stresuje ale chwile po tym sie uspokoila az zamulila wrécz ..moze przespi noc spokojnie maluszek moj kochany... ogolnie znosi te zábki naprawde dobrze tylko wieczorem jakby bardziej dziselka obrzekniete jej przeszkadzaja i jak ssie kolderke czy pieluszke jest ok ale wlozy paluchy i od raz placze czyli jednak bolá.. no nic posypalam jej teetha i dalam czopa na noc. wlasnie zasnela 🙂 w koncu mam czas na dluzsze posiedzenie na stronie Ikei 🙂!!!!! i prysznic bez stresu ,w ktory zreszta sama sie wpedzam 🙂 😜
gdzie jestescie?
Catrina jestes spowiednikiem ja ksiedzem 😁 co sie z Toba dzialo? wszystko gra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki Maju ! 🙂
Julka jaka juz duza dziewczynka 🙂

Duzo by pisac ... ale tak ogolnie to ostatnio wszyscy prosza o pomoc a ja dobra matka polka nigdy nie odmawiam i tak nie dosc ze swoje obowiazki na glowie to robilam za tlumacza opiekunke pomoc domowa psycholozke :P to cos komus zalatwic to wyprawa w gosci to goscie u nas itp wogole ostatnio internet nam slabo dzialal nawet pisalam na forum rozpisalam sie a tu sie okazalo ze polaczenie zostalo zerwane i trzeba odswiezy strone i juz pozniej nie mialam czasu zeby znowu pisac to samo... pozatym tyle nabazgralyscie przez ten czas ze zycia by mi braklo aby nadrobic hehe :P . od jakiegos tygodnia sie kuruje bo chorobsko mnie zlapalo i mnie w domu odizolowali od swiata :P zebym malej nie zarazila.
Pozatym kolezanka stracila dzidziusia nawet nie wiedziala ze jest w ciazy a bardzo chcieli miec drugie dziecko i tu prosze Was nie bagatelizujcie zadnego krwawienia !!! strasznie mi jej szkoda i malenstwa 😞(( i tak jak co miesiac miala miesiaczke a ostatnio wydalo jej sie dziwne ze krwawienie cos za dlugo trwa poszla do lekarza o on do niej albo pani juz poronila albo to ciaza pozamaciczna i wszystko juz sie na cala jame brzuszna rozlalo ... i odrazu zabrali ja do szpitala . w szpitalu dawali jej male szanse... okazalo sie ze to ciaza pozamaciczna byla! uratowali ja pomimo ze stan byl bardzo ciezki ... a malenstwo jest z aniolkami ... 😞. jest strasznie zalamana... 😞 ma slicznego synka ma dla kogo zyc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:: 🙂
u nas noc super, maryla spala do 3 dostala mleko i o 7 wstala. teraz ja mam teorie dotyczaca snu malej 😜 jak ma dwie drzemki w ciagu dnia to spi lepiej. a najlepsze jest to ze piec nam sie cos psuje i budzil mnie w nocy, musialam go wylaczac bo halasowal jak praalka wirujaca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
bry:: 🙂
u nas noc super, maryla spala do 3 dostala mleko i o 7 wstala. teraz ja mam teorie dotyczaca snu malej 😜 jak ma dwie drzemki w ciagu dnia to spi lepiej. a najlepsze jest to ze piec nam sie cos psuje i budzil mnie w nocy, musialam go wylaczac bo halasowal jak praalka wirujaca 😮


Nusia u nas w zeszlym roku bylo cos takiego z piecykiem. fachowiec musial wymienic wiatrak i jest ok 🙂
Gosia, walnij sobie 3 kawy na raz 😜
Kaya tez obudzila sie dzis tylko raz o 5 , dalam jej mleko, spala do 8, potem bawila sie do 9 tej. zaczela znowu marudzic teraz i ja polozylam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja sobie wczoraj podlogi na dole umylam, nablyszczylam, poprasowalam wszystko, gore poodkurzalam cala, dzis posciagam pajeczyny, bo gdzieniegdzie zauwazylam wczoraj ☺️
sama w domu jestem, bo M w pracy i wroci dopiero poznym wieczorem a Patryk pojechal na szkolenie i wroci dopiero w niedziele wieczorem. 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂U nas tez dzis wyjatkowo dobra noc,bo Julia zasnela o 21,potem o 1 sie obudzila,ale wzielam ja do nas i zasnela.Potem o 4 mleczko i pospalysmy do 8:30 😁 😁 Kaska to dzis do mnie zapraszam.Ja mam plan dzis carrot cake upiec i troche jedzonka porobic,zeby w weekend przy garach nic nie robic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...