Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doberek 🙂
Monia :p Tak byłam wczoraj ze znajomymi na piwku hihi i dziekuje Wam za gratulejszons :P
Też mam debetówke na 1000 funtów i kredytówke ,ale z kredytówki jeszcze nigdy nie korzystalam 😉
To ta Miley nas zrobiłą tak w balona?Niby pracy szuka,ale nie ma wykształcenia? 🤢 tssss
Ooooo to ja zaraz w ustawieniach tutaj też porobie...a jest opcja ,zeby widzieli co pisze tylko znajomi??Przynajmniej ta jedna co mnie tutaj szpieguje i czyta co pisze nie bedzie widziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja zyjesz?Zlaz juz z tego kibelka,Michal chce sie umyc 😁 😁 😁 Sylwia ciesze sie,ze impreza sie udala.I cos czuje,ze mialas jednak racje,ze to zeby nas mecza,bo noc byla okropna,co pol godz pobudka,a jak smoka do buzi brala,to od razu krzyk niemilosierny.Jak zasnie,to zobacze jak tam w srodku wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy valensrajns 😁

Maja pewnie pampera sobie zmienia 😉 a to troche czasu zajmuje, bo musi skleic kilka razem 😜

Kaya sama sie myje, ale fajnie 😉 Maryli wczoraj dalam szczotke do reki i jej reka ja czesalam i pozniej ona sama probowala sie czesac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas padalo 2 dni temu, a wczoraj byl desz i juz po sniegu
tez sobie poustawialam w ustawieniach 😉
Kaya sporo rzeczy probuje robic sama 😉
a czesze sie roznymi rzeczami, nawet taka szczatka do ubran 😁 😁 😁
jednak najbardziej lubi sie rozbierac do kompieli. w laziencie, jak juz idzie puszczac wode, to potem juz szybko zrzuca ubrania ( z nasza pomoca jeszcze, ale robi to coraz sprawniej) 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzis walentynki, a my mielismy je juz wczoraj 😉
wczoraj po poludniu pojechalismy po zakupy, jak wrocilismy, poszlam z mala na gore ja przebrac, a M siatki nosil z samochodu, jak zeszlam na dol , nie bylo ani jego , ani samochodu. dzwonilam, nie odebral i troche sie juz wkurzylam, ale wrocil po pol godzinie z bukietem roz, bombonierka i walentynkowa karta 😉. on dzis dlugo w pracy bedzie, wiec tak to zorganizowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry Lejdis 🙂

a co to sie niektore Panie tak poukrywaly :-P ?! 😮 😜 😉

kurcze tak piszecie o tych zebach a moja nadal w tyle zostala 😞 jak od 7 miesiaca byly 2 biale kreseczki na dole tak nadal sa i nic pozatym w dodatku teraz ma taki ciagnacy sie katar bedzie juz z tydzien nie nadążam wyciagac normalnie... i jeszcze jedna rzecz jesli tak z rana sie moge wyzalic 😜 nie chce mi wogole jesc obiadkow z grudkami no nie ma takiej opcji wszystkie moje proby koncza sie tym ze musze zmiksowac nie wiem czy to przez to ze nie ma tych zabkow ale mowia ze dzieci swietnie sobie radza dziaslami ale biszkopta czy chrupka czy owocka sobie ciumka wiec nie wiem czy juz sie zaczac martwic czy jeszcze ... a moze ja cos zle robie ?! help
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupie wszystkie jestescie 😜
ja mialam dzis pierwszy raz alarmy co 2-3h i stekanie pol nocy i nawet gadala przez sen tata!!!!!!!! szoook budzila sie z placzem kilka razy za kazdym razem dziasla smarowalam ,temp nie bylo, teraz ziewa od rana, a o 4tej Michal sie przeniosl do salonu,ze mna zasnela spokojnie chyba musze sie powycierac jej posciela,zeby czula moj zapach u siebi w lozeczku 😁 😁 😁 😁
a co do kibla NOOOOOOOOOO o 1.20 obudzilam sie i BIEGIEM hahahahaha,a pozniej to co chwile do malej wstawalam i jeszcze mialam wrazenie ,ze ona ma katarek i nie moze przez to spac ale nie, ona po prostu stekala tak bidna, ale co w paszczy...duzo tych zebow widac! wlasnie tak jak te jedynki dolne kiedy wychodzily.. masakra jesli wszystkie naraz jej rusza 🤨 a mnie dalej czysci ,a juz sie do asdy umowilam!!! hahaha jak mnie po drodze zlapie to sie zesram 🤪 🤪 🤪 🤪 i bede miala prezent walentynkowy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska ja tez cie lovciam 🙂Zawsze i wszedzie 😁 😁 Catrina a probowalas z jedzeniem z waszego obiadu?Bo Jula np za sloikami nie przepada,a za schabowym z piersi z kurczaka az sie trzesie 😁 😁 Przychodzi wtedy i jest mama am mniam 😁 😁 I juz wiem o co biega 😁 😁 Maja kisiel sobie zrob,powinien pomoc.A jak cos,to szukaj mc po dordze,napewno beda mieli kibelek.Zdzicha spi,to ja sobie spokojnie kawke wypije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia tylko w walentynki nas kochasz/?? 😜

Catrina Maryla pokarm z grudkami zaczela jesc cos kolo 10 miesiaca. i tak jak Monia pisze "normalne" domowe obiadki jej najlepiej wchodza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja,ale pomysl,ze jak cie tak szczyscilo,to z 5kg mniej ci waga pokaze 😁 😁 😁 😁 A ja sie wykapalam,bo w nocy goraczke i dreszcze mialam i strasznie sie spocilam,a teraz pije kawe i zastanawiam sie nad ciastem marchewkowym,bo w lodowce stoi.Ale wytrzymam do kolacji przy swiecach,bo nie wolno jesc slodkiego 2 razy w tygodniu,a juz napewno nie w ten sam dzien 😁 😁 Wiec zadowole sie kiwi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka Witam wszystkich Walentynkowo 🙂
Nusia a czemu ja Cie nie widze?????
ide zaraz na spacerek...ech,,,zimno i nie chce mi sie za bardzo..
Pisalyscie o jedzeniu-moj maly romburak tez ostatnio nie chce jesc sloiczkowych obiadkow 🥴a i mleka tez nie zabardzo-smakuje mu za ta wlasna raczka,pieluszka,katalogi i inne zabawki 😁
Dobra narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...