Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc 🙂 no ja tez mam troche kaca wychlalismy winko i martini bianco duze 😮 a pozniej mnie wkurzyl i seksu nie bylo. Tradycyjne zreszta..... i cala noc spal na dole bo Zuza marudzila w nocy i o 3ciej zabralam ja do siebie do lozka ,ja nie wiem, ona ze mna spi spokojnie ale co sie budzi to sprawdza czy jestem albo przez sen mnie szczypie w reke 😁
Goska fajna ta sofka naprawde 🙂 to ja za 40f mam grata angielskiego....a Ty gdzie kupowalas?
Carot cakeka wsunelismy prawie polowe 😁 pychotka 😁
mam dzis lenia ojojjjj a Wy nasmarowalyscie 10stron od wczoraj 😜
Gosia ja chyba tez malej takie lakierki kupie na chrzest tylko poczekam do maja bo rozmiar musze wtedy sprawdzic. Gratulejszon zebowego chrupka! 🙂 u nas byly jedynki przebite i dziaselka spuchly i ich nie widac az! 🤔 moze dlatego tak jeczy w nocy bidna...
Monia Julka to sama rozkosz!
Iza widzialam ,ze maly sie ogarnia sam ze soba w koncu 😁 widzisz ,marzenia sie spelniaja 😁!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
dzieki za porady dziewczyny w sprawie sofy. 😘
my mamy juz rozkladana sofe w livingu, kupowalismy na wood greenie i jestesmy bardzo z niej zadowoleni, bo jest bardzo wygodna do spania i fajnie leciutko sie rozkalda.
ale w zwiazku, ze w livingu mamy tylko ta sofe i fotel taki krecaca-bujano-rozkladany, to juz nic innego do siedzenia nam sie tam nie zmiesci 🤨
w diningu mamy duzy szklany stol i 6 krzesel. kiedys nam sie to podobalo, ale juz sie znudzilo 🥴 i juz sie nie podoba.
teraz stwierdzilam, ze stolu nie potrzebuje, chce naroznik albo 2 sofy 3+2 i mniejszy stolik (ktory juz kupilismy), zeby mozna bylo wygodnie posiedziec, jak ktos przyjdzie.
w livingu moze siedziec max 4 osoby, ale w sumie to 3 jesli wygodnie. 🤨
a jak ktos przychodzi, to przeciez nie po to zeby telewizje ogladac, wiec mozemy siedziec w diningu. zreszta ogolnie bardziej lubimy ten pokoj, ma wyjscie na ogrod i jest zaraz przy kuchni 🙂 a tylko jak chcemy poogladac telewizje to idziemy do livingu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
podoba nam sie cos takiego :
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-ITALIAN-LEATHER-Three-Piece-3-1-1-Full-Suite-sofas-settee-sofa-couch-3322111-/140702531948?_trksid=p4340.m185&_trkparms=algo%3DDLSL%252BSIC.NPJS%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BUA%26otn%3D10%26pmod%3D320843414516%252B320843414516%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D6347354394274228383

ale jest za drogie 🤨

to nam sie nie zmiesci
http://www.ebay.co.uk/itm/160578064532?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
od kolegi kupilismy a on mial z ebaya 🙂
ejj a takie buciki pasuja na chrzest ? http://allegro.pl/next-2012-buciki-rozm-9-12m-i2113227279.html


buciki takie na chrzest pasuja, ale nie jestem pewna, czy do tej sukienki, bo sukienka ma kokardy zdaje sie, e czerwone? moim zdaniem buciki nie powinny sie rzucac w oczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie ma to jak zabawa jedzeniem 🤪 🤪 🤪
ja na szczescie nic nie musialam przygotowywac na chrzciny, ubralismy tylko mala i tyle 😜 😉 i dalismy pieniadze na wszystko a tesciowa i chrzestna Kayi wszystko przygotowywaly, wszyscy byli szczesliwi, ze do nich przyjechalismy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Co prawda kupilismy Julii wozek na roczek,ale po glowie chodzi mi jeszcze cos takiego.Co o tym myslicie?Wydaje mi sie,ze fajne to moze byc.Juz kiedys sie tym mala bawila i jej sie podobalo.
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Preschool-Toys/Wooden-MultiActivity-Cube%280029686%29

a masz miejsce w mieszkaniu na to? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kochaniutkie!

Gosia gratuluje kolejnego zabka tez bym chciala zeby moja juz miala i ktos mi pogratulowal no ale mojemu dziecku sie cos nie spieszy 😁 a i fajna sofo wersaleczka 🙂
Mialam pisac wczesniej ale polecialam na wazenie z mala i troszke sie przejsc i dobrze bo sloneczko akurat bylo 🙂 pozniej sprzatanie obiad tesciowa z pracy wrocila to jeszcze na zakupy polecialam i oto wreszcie jestem 🙂
Moja Viki wazy 9,28kg 🙂 a mierzy 74cm to apropo bo pisalyscie o wadze i wzroscie dzieciaczkow.
Jesli chodzi jedzenie to staram sie jej dawac to co my jemy gotuje tez dla niej specjalnie jakis inny frykas niz my jemy zje tez zupke pomidorowa krupniczek ale jak sa grudki to jest awantura i musi byc papka no nie zje i koniec. sloiczki daje jak mam busy dzien i nie mam czasu na gotowanie. a zaskoczylyscie mnie bo ja jej 2 razy w tygodniu daje bezmiesny obiadek rozne warzywka gotuje i do tego daje starte ugotowane zoltko sory ze pytam ale to co moge jej jajecznice juz dawac? bo ja slyszalam ze po roku dopiero ☺️ . ?!?! dzis jej dalam np krupniczek ale wyczula kawaleczki warzyw i kaszy jeczmiennej i musialam zmiksowac... masakra
kasiak bardzo fajny zestaw mi tez sie podoba ten drugi co ci sie niby nie miesci ale naprawde fajny 🙂
MonisiaD zazdroszcze kwiatuszkow sliczne, mi sie dostalo czekoladki a mowilam mojemu ze sie odchudzam i nie jem slodyczy 😮 😜

a teraz uwaga bo robicie normalnie smaka POPROSZE O PRZEPIS NA TO CIASTO MARCHEWKOWE BO NIIE WYTRZYMAM JAK NIE ZROBIE BO JUZ MI SIE SNI PO NOCY ZE JE JEM WIEC MUSZE JUZ JE ZROBIC BO NIE PRZESTANE MYSLEC O TYM CIASTUNIU!!!!!!!!!!!! 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe Catrina ciacho pyszotka, znajde przepis to Ci wrzuce na priva. Zapomnialam co mialam napisac 😮 ahhhh Kasia sliczne te sofy takie eleganckie.... 🙂 ja lubie takie w ktorych sie zapada.......Monia jak w Fostersie 😁
Ahhh a zabawka dla Julki bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 naprawde bomba! 🙂 pewnie jak Zuza podrosnie to bede Cie prosila znow o linka do tego !
Termometr dobrze mierzy wyprobowalam na Michale 🤪 ja dopijam wczorajsze Martini 🙂 bylam na solarium na 12minut i myslalam,ze brwi mi splona 😁 bede jutro jak indianska swinia 🙃
Zuzia dopiero zasnela od rana! ale zmeczona byla az przemeczona ,masakra...
Goska ja tak jak Kasia mysle, buty nie powinny sie rzucac w oczy 😁
Catrina z ta jajecznica to jak uwazasz, jesli mala nie jest uczulona na nic to probuj jej dac. Schematy sa pomocne ale nie dajmy sie zwariowac 😜
Sylwiaaaa ale nie zloscisz sie na mnie o to co napisalam ....... ☺️??
Kupilam dzis Zuzu piekne rajtuzki 2 pary jedne w grochy drugie w kolorowe paseczki 🙂 i siobie tez cos ladnego kupilam 🙂
a na walentynki ja dostalam 53 czerwone tulipany,a moj przemadry máz myslal,ze to róze sa 😁 😁 😁 😁 niewazne sa sliczne 🙂 i zaczynaja pachniec 🙂
Mi u Moni bukietu rzucily sie w oczy chryzantemy jesli to one sa 😁 i piosenka w tle 😜 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...