Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
hejka 🙂
Super rowerek
Super kwiaty
i pogoda dzis byla tez prawie super 😁 😁
Dziewczyny po czym poznac ze czas na zabki ☺️ bo maly jakos tak ostatnio inaczej pieluszke ssie...tak jakby tylko sobie dziasla wycieral..czy to juz to czy jeszcze nie?
My ostatnio spacerujemy po 3-4godz-bo tylko w wozku jest spokojny 😉
a wazy 8,200 no a wzrostem to gdzies kolo 74, bo ciuszki ang kupujemy na 6-9 lub 9-12,
od dzis zaczelismy uzywac pieluszek nr4 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
mowia ze jak sie czegos bardzo chce to to sie spelnia. to ja bardzo chce zeby to pranie co jest w pralce samo sie rozwiesilo 😜

ja tez!!! ja tez!!! 🙃juz od godziny to pranie czeka na mnie(a moze nawet dluzej)
Patyczaka skorka troszke lepiej-bardzo pilnujemy zeby sie nie drapal. Jak stosuje ten chydrocortizol to prawie wcale nie ma uczulenia,ale jak tylko przestaje stosowac to po 2 dniach pojawia sie na nowo....
Dobra mykam hmmm...obiad gotowac ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
bo sie posikam hahahahahhahahaha

http://www.smoothgroovedesigns.com/product/


hahaha czego to nie wymysla 😁 🤪

Nusia bardzo fajny rowerek sama pomysle tez nad takim cudenkiem dla mojej kruszynki 🙂
Maja bede wdzieczna jak znajdziesz przepis i mi podeslesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessu ja mam skleroze!!! i tez pranie w pralce hahhaaha 😁
Nudata ja tez Zuzi takie ciuszki kupuje a ma 70cm dokladnie przynajmniej miala jak Monia u mnie byla 😜 bo ja mierzylysmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sie rozpisalyscie.Maja widze,ze mamy cos wspolnego-paseczki 😁 😁 Ja co drugie gatki mam w paski 😁 😁 Uwielbiam je 🙂Catrina bardzo ciasto polecam 😁 😁 A co do jajecznicy,to daj malej troszke i jak bedzie ok,to jej nie zaluj 🙂Ja sie zadnych schematow nie trzymam.Daje malej juz w zasadzie wszystko,nawet budyn na krowim mleku.Nusia ty zawsze zajebiste linki wytargasz 😁 A rowerek zajebisty 🙂 🙂Nudata ciesze sie,ze z Patryczkiem juz lepiej.A na zabki polecam calgel i proszek teetha.Lece do wyrka ziuziu bo mnie dzis jeczydupa wykonczyla.Sylwia ona dzis jeczala,bo sie niedospala.Rano tata nas o 6 chrapaniem obudzil,potem po 20 minutach snu znajomi ja obudzili,a na spacerze po pol godzinie czarnuchy 😮I bidulka bez zadnej walki padl o 7:20.Polozylam ja na lozku i odjechala 😁 😁 Ja chce tak zawsze.Jutro chyba tez ja o 6 wywale hahaha.Branoc pipki moje.Aaaa a co do sof to ja tez lubie sie w nie wtapiac 😁 Jak sie kiedys kurwa stad wyniose,to se taka sprawie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogole czytalam dzis wstrzasajacy artykul i az sie poplakalam.Kobieta w Polsce-40-letnia zaszla w ciaze,pila caly czas.Jej konkubent mial 60 lat.Ciazy nigdzie nie zglosili.Pewnego dnia sasiad zglosil na policje,ze kobieta chodzila z brzuchem,a teraz nie ma ani brzucha,ani dziecka.Policja znalazla cialo chlopczyka w takim kiblu drewnianym na dworze.Matka twierdzila,ze tam poronila.Sekcja wykazala,ze chlopczyk zostal skopany i pobity na smierc.Malo tego,po tym,jak go tam wrzucili,to go wyjeli jeszcze raz i ponownie skopali...Chlopczyk urodzil sie 13.01.2011 a zmarl tragicznie dzien pozniej.Posmiertelnie nadano mu imie Pawelek.Zyl tylko kilka godzin.Rodzice dostali po 25..a matka nawet skruchy nie okazala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to tylko czytam co piszecie o dzieciach i mi serducho peka 😞 ale to nic niedawno przeczytalam tylko naglowek na onecie nie czytalam wcale calosci,babka na slasku urodzila dzidziusia i spalila go w piecu 🤨 😞 co sie dzieje z tym swiatem...... 😞 juz nie wspomne o gwaltach na ilusmiesiecznych ...... 😠 😠 ale to niekonczaca sie opowiesc , powyrywalabym czlonki kolejno skur......om
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...