Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

dzien sie konczy 🙂 ufff ale bylo fajnie 🙂 mimo katarku malej. Nadal ma giluchy ale czerwone dziaselko na gorze rano miala bardzo nie wiem czy to zabek czy sobie odgniotla dolnymi bo ciagle robi miny,zeby pokazac jaka zla jest i tak wysuwa ta dolna szczene 😁
Mata sie prawie doprala, najpierw recznie jechalam pozniej do pralki. Wene mam na zmiany w domu, juz nie wspomne o ogrodku jutro chyba ide po pierdolki bo i tak musze wyjsc po mlesio malej. Dziewczyny.....ile ona powinna pic teraz mleka?? bo teraz ma faze ,ze nic nie chce jesc tylko mlesio. Kaszka jest fuj,zupki sa fuj, nawet deserek byl dzis fuj.....tylko jogurty i mlesio...i nawet mleka nie dopija...i ciagle kupska..wali ostro jedna za druga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Haha dobry filmik 🙂Maja Zuzie napewno dziaselka bola. U nas tez wtedy mala chciala tylko mleko.A przez mleko byla wieksza sraja.Ale musze wam sie pochwalic,ze jest lepiej.Od kiedy dostaje 1 butelke dziennie i to zazwyczaj koziego w formie kaszki,to nie ma ani rozwolnienia,ani takich jazd.Do tego po odstawieniu mleka na noc i w nocy nocki sa o niebo lepsze.Mam nadzieje,ze tak juz zostanie.Dzis np zasnela o 20,po 12 do nas przyszla,wzielam ja do lozka,przebudzila sie z Piotrkiem o 6:30,ale zasnela dalej az do 8:30.Matko,raj na ziemi 😁 😁 A jak sie przeprowadzimy,to sie skonczy przychodzenie do nas,bo teraz tak mi jest latwiej,zeby ja uspic,jak wstaje z Piotrkiem.Dobra my sie na spacerek szykujemy kartki powysylac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia przypomnialas mi o kartkach 🙂 fajnie ze nocki macie lepsze 🙂
u nas przedwczoraj mala przespala noc bez mleka a wczoraj chyba ja brzuzek po sudokremie bolal bo plakala duzoooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi o kartkach tez przypomnialas 😜 😁 kurde Monia szykuj wszystko podopinaj bo jak bedzie przeprowadzka to bedzie mlyn 😁
Kasia nastepna ma "parcie na szklo" ? 😁 same gwiazdy nam rosna 😁 hehe
POgoda cudowna ja ciagle w ogrodku siedze!!!! i kawka itd,az chce sie zyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia no takie sprawki jak wysylanie kartek itd 😜
Gosia do mnie pisala biedna chooj ja strzela bez neta, ogrodek ma w remoncie, Vanesska zaczyna chodzic 🙂))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa no tak,juz prawie wszystko zalatwione:P A ktora mi pomoze w przeprowadzce? 😁 😁 Tylu chetnych bylo zawsze,zeby mi pomoc,a jak juz przeprowadzka na dniach,to wszystkim cos wyskoczylo,albo zle sie czuja...czemu nie jestem zdziwiona,ze tak wlasnie wyszlo.Tylko jeden kolega nam pomoze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny

my sie wlasnie usypiamy a dokladnie to maz go usypia, caly dzien dzis byl marudny, sama nie wiem czemu

za dwa tygodnie chrzciny chcialabym aby bylo juz po ...

bylismy na basenie i maly poprostu uwielbia to chlapanie w nastepna sobote ide sama a maz ma sprzatac i myc okna 🙂 sam wybral te opcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Malgorztttoo:P bez neta to jakby nie istniec, co? 😜 🤪

Maryla caly dzien spedzila w towarzystwie zabawki, uwaga, uwaga - paczce chusteczek higienicznych 🤪
nosila ja wszedzie, nawet spac z nia poszla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia gratulejszon 🙂
Monia kijowo wyszlo , jakbys sie do Gloucester przeprowadzala to bym Michala sila wygonila ,zeby Wam pomogl 😜
Gosia i dalas rade tak szybko 😁 to nuda Cie przyparla ostro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Goska odpisane.Maja spoko oko zagadalam z landlordem i jutro bede miala klucze,zeby sobie powoli tam robic,wiec ja cos jutro juz popakuje,a Piotrek wieczorem to przewiezie 😉Damy rade.Kasia gratuluje egzaminu 🙂U nas dziecie wczoraj o 23 poszlo spac 😁 😁 I od ostatnich kilku dni ma nowa zabawe..wyciaga smieci z kosza i je je 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😁 no i katar katarem wlasnie ma plame biala jakby nie wiem co tam sie dzialo na gornej jedynce 🙂 czyli zabek.
Iza zazdroszcze basenu u nas jest taki obrzydliwy....ze sobie odpuszczam ale to moze takie moje tlumaczenie bo sama nie chce isc ,a tate wygonic na basen to wielka przeprawa bo najpierw trzeba mu brzuch zgubic 😁 😁 😁 😜
Nusia dobrze,ze juz wiec o co chodzi z chusteczkami ich nie zjada - jak Zuzek. Ja dzis mam plana gzyba przyatakowac detolem pod schodami ,a z mala w ogrodku posiedzimy wyciagne jej chodzik na pol godziny i lezaczek poswiruje zeby sie powietrzylo a ona sie wlasnie kladzie i doopcie do gorypodrywa no czekam na raczkowanie teraz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaszalalam dzis w ogrodku juz mnie wszystko boli wiec jutro beda bankowo zakwasy ale luzik bo Michal ma wolne wiec pomoze mi z Zolzunia 🙂 ona taka bidna rece ciagle gryzie az tak obsesyjnie...smaruje jej dziasla itd. ale nie placze, nie marudzi tylko taka rozdrazniona jest minka i krzyczy na mnie i na wszystko..tak jakby miala same skrajne emocje.
Caly dzien w ogrodku spedzilam, szok.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Mamuski 🙂
Kasia- gratuluje zdanego egzaminu 🙂
Monia-dobrze ze z Julcia juz jest lepiej
Gosia-hihi dobrze ze jeszcze klawiatura dziala,bo bys miala 3w 1 😉
Maja-no to Twoj Zuzolek robi sie zebolek 🙂Dziekuje za chustke-jest piekna tylko ze-za mala 😜
A u nas bez zmian, zebow brak pomimo super gryzienia wszystkiego,rozdraznienia i 5 kup dziennie 😆Pat sprytnie juz raczkuje-tylko ze na wstecznym 🤪do przodu nie potrafi 😉a i uwielbia sciagac sobie skarpetki i wyrzucac je z wozka w czasie spacerku 🙃
Dobra uciekam bo idziemy na plac zabaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja i bardzo dobrze,że cały dzień na ogródku spędziłyście 🙂 Na pewno będzie się lepiej spało!
Dobrze,że malutka nie marudzi przy tym ząbkowaniu! Mój Milek coś ostatnio znowu zaczął się ślinić i pcha te paluchy i nie wiem czy to właśnie też nie będzie 9-ty ząbek 😉
Ojej a mi się już tak tęskni do męża. Pierwszy raz tak długo zostałam i ostatni 😉 Ale to tylko ze względu na to prawko... jakoś po świętach już wracamy do UK,bo Radek jajko zniesie - za Milanem oczywiście 😉 Ale z drugiej strony dziadki i cała rodzina nacieszyła się małym i ja dużo czasu spędziłam ze znajomymi 🙂 Ale czas wracać i zacząć realizować to co zaplanowaliśmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...