Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dziekuje za zyczenia, ja ostnio mojego malego w chuscie nosze bo nei chce w wozku siedziec i spokojny jest wiec dobra opacja tylko nasza chusta juz sie mala na niego robi to znaczy za ciezki jest wiec musze o czyms nowym pomyslec u nas jeszcze zebow nie ma ale chyba niedlugo beda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Hey mam wyniki od chinczyka.W koncu wiem co jest grane.Julia ma alergir na mleko,wszelkie produkty mleczne,laktoze,wieprzowine czyli kielbaski czy boczek tez,czarna pozeczke,cebule,szczypior i czekolade.Alergenty dzialaja w 35-65% w zwiazku z czym raz w tyg mam jej te produkty podawac w niewielkiej ilosci i nie wszystkie w tym samym czasie.Troche nam to zycie skomplikowalo,ale przynajmniej wiem,na czym stoje.Sorki,ze malo pisze,ale od 2 dni walczymy z ta przeprowadzka.Mam klucze od mieszkania i je sprzatam,wieczorami Piotrek cos przewozi,a potem ja ukladam.A do tego Julia ciagle wyje,bo sie boi tej calej sytuacji i mam tego wszystkiego dosc.A dzis spalam tylko 3h od 6-9 rano,bo mala cala noc wyla.Nie wiedzialam do dzis o alergii na szynke i cebule,a wlasnie taki soiczek na koalcje zjadla...wymiekam.Ale jutro mam plan caly dzien przelezec,bo strasznie zaczely mnie znowu plecy bolec.Najgorsze jest to,ze nie mam nawet kogo poprosic o pomoc,bo naprawde jej potrzebuje.Piotrek od rana do nocy siedzi w pracy i jak wraca do domu to nawet nie je,tylko rzeczy przewozi i potem pada na ryj...jak tak dalej pojdzie to nie dozyjemy tej upragnionej soboty..chociaz na chwile obecna to wcale mnie juz ta przeprowadzka nie cieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Kolko graniaste rzadzi 😁
http://www.youtube.com/watch?v=fimQBrADvXs

rzadzi ,rządzi 🙂 świetna jest
A z przeprowadzką dasz rade Kochana! Pomyśl sobie jak będzie fajnie jak już będziecie na nowym mieszkanku!!! A Julce może jeszcze z czasem przejdzie ta alergia?Tak samo Marylce. U dzieci wszystko się tak zmienia. A Wy same macie na coś alergie czy u Was w rodzinie ktoś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
hej kobitki 🙂
wiosenne porzadki robie i tylko was podgladam 😉 pogoda super trzeba korzystac puki jest

hej kobitko 🙂
aaa ja też będę miała wiosenne porządku jak już wróce...tyle czasu chłop sam ! aż się boje co to będzie w sypialni 🤪
a pogódki zazdroszcze! w Pl dzisiaj deszczowo ,pochmurnie i wietrznie!Ale za to w Wielkanoc ma być ponad 20 stopni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 😁 Nusia ja tez podgladam i porzadeczkuje wszystko ,a jak wiecie to jako mamy zawsze sie cos do zrobienia znajdzie, a pogoda dzis...gdzie jest sloneczko?????? jest cieplo ale nie ma slonca..w sumie moze to dobrze bo sie zabiore znow za ogrodek jesli mala pospi troszke.
Julka to szalona babeczka jest i Monia jak jej buzia powaznieje!!! to juz nie dzidzia malenka to juz dziewczynka jest 😁 😜
Zuzia wlasnie za mna siedzi na kanapie i mnie zaczepia, ciagnie mnie delikatnie za wlosy i cus gada i patrzy na moja reakcje 😁
Wczoraj mielismy gosci, byla kolezanka z synkiem mlodszym od Zuzi o 2 miechy i to maly szatan jest!!! Julia przy nim to Aniolek Monia!!!!! i on juz staje na nogi i jak ona go podtrzymuje to on skacze do gory az sie podrywa ! i macha w tym czasie glowa na boki tak sie cieszy....to jest dopiero moc hehehe pierwszy raz takiego malego fajnego wariata widzialam heheh on to napewno Adhd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Julka zapierdziela po placu ze hej 🙂 a Maryla zrobila dzis sama pierwsze 4 kroczki 😁 jak siadam na podlodze i ja wolam zeby przyszla to sie smieje i rzuca sie na czworaka i tak leci do mnie 😜 a dzisiaj puscilam ja do zabawki i poszla sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ubezpieczenie auta zalezy od miesca gdzie mieszkasz w sensie policyjnej statyski kryminalnej....szok ale to prawda my bedziemy placic miesiecznie teraz ponizej 50 funtow, Ty pewnie tez cos okolo plus tankowanie. A to jaki kupisz itd to bez znaczenia. Glownie to kasa na ubezpieczenie idzie co miesiac chyba ,ze od gory wylozysz wielka sume. poza tym mot, i te kolko tax disk 130 na pol roku, a mot okolo 20 -30 u mechanika. To tyle. .. no i paliwko ile bedziesz jezdzic i jak jezdzic tak Ci bedzie spalac, oczywiscie bierz pod uwage silnik i ilosc przejechanych mil jak bedziesz kupowac, my zaznaczalismy ponizej 60tys. Mysle,ze na poczatek jakies autko z 1.4 -1.6 silnikiem Ci styknie moze lepiej 1.6 jak masz taka gore do domu 😜 tyle z moich madrosci 😁
ja dzis dzialalam ostro w ogrodku - a mam tak rece pocharatane.......masakros!!!!! 😁 i jeszcze na jutro jak ne na dwa dni mi zostalo bo robie niestety na raty,Michal pracuje w dzien,a ja mam Zuzanke przeciez ktora alarmowo mnie wola co jakis czas 😁 i katarek zelzal Wam powiem!!!!! po poludniu juz miala czysto i teraz wieczorem chcialam jej sciagnac cos z noska i nic nie bylo juz !!! 😁 w koncu......i poszla spac po 21.20 wiec bedzie spokojna noc 🙂
jutro ide na wyprawe po charity schopach jak beda otwarte moze znajde jakies donice do ogrodu 😜
dobranoc hhhhrobaczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, ja za swoj samochod place 35F miesiecznie za insurance, road tax na rok 10F,MOT 40 w serwisie, a paliwa leje srednio za 40F miesiecznie, mam samochod w automacie i sporo jezdze, ale to jest hibrid 😜
M za swoj placi ok 50F miesiecznie, road tax ok 200L raz na rok, MOT ok 60L w serwisie, a na paliwo idzie mu sporo, bo dziennie robi srednio 200 km 😜 tak wiec jak Maja napisala zalezy wszystko od roznych czynnikow i od tego ile czasu masz prawo jazdy i czy masz full uk, czy europejskie....
Monia, mam nadzieje, ze zapamietasz co Ci sie snilo na nowym mieszkaniu, podobno sie sprawdza 😉

a u mnie w porzadku, pracuje i brakuje mi teraz czasu na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kasia mowisz,ze jeszcze zalezy od tego czy full driving licence jest? kurwa no to ja juz sie na nastepny egzamin zapisuje dzis 😜 😁
zobaczcie o co walcze 😁 spac nie moglam bo czekam,aukcja sie dzis konczy jak je sie uda zdobyc to jutro tatus przywiezie z rana 😁
http://www.ebay.co.uk/itm/280851492385?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
chce Zuzie nauczyc ,ze jest jedno miesjce do jedzenia nie bede za nia latac o nie! bo ona juz zaczyna byc zainteresowana wszystkim dookola i obok i nawet sie przytula buzia w podusie jak ja karmie!!!! koniec!
Ahhhh nie moglam spac bo mysle o ogrodku ile jeszcze do zrobienia jak podpiac bluszcz stary zakorzeniony.....wyciac jezyny skur......mnie wczoraj tak pociely,ze wygladam jakbym z tydzien z kotem walczyla!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata wozek bomba 🙂 Maja wpadnij do mojego ogrodka cos porobic 😜 Monia jak bedziesz miala chwilke to napisz gdzie ten twoj chinczyk jest, bo moj nie robi testow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihi ja to bym najchetniej juz zaczela sie pakowac 😁
Bede leciec sama z Patem,bo Tomek zostaje w anglii i zarabia na rodzine 😜
Ja sobie wzielam miesiac bezplatnego macierzynskiego-tylko musze o tym powiedziec w kasynie bo jeszcze nic nie wiedza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 🙂
Dzięki dziewczyny za info przynajmniej mniej więcej teraz wiem jak opłaty wynoszą 😉 Ja chcę na pierwszy raz jakieś nie duże autko myślałam o peugeot 206 ,bo w miare mi się spodobało ,albo ford focus ! A z czasem jak się dorobimy czegoś lepszego to zmienimy 🙂
Maja może Ty powinnaś zostać ogrodnikiem? 😉
Nudata nie było Cię aż 3 lata w Pl??? Wow! nie wytrzymała bym tak długo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
my lecimy 17 i tez juz jajo znosze 😁
Maryla zabkuje i jest taka marudna ze hoho. juz nie pamietam kiedy taka byla ostatnio

kurcze Nusia mój Milan też jest strasznie marudny od jakiegoś czasu 🤢 w ogóle dziecka nie poznaję ! zrobił się straszny łobuz! nie słucha się,zamiast cacy to mocno klepie i dobrze wie ,że tak nie wolno! chodzi mi przy meblach ,przy ścianie ,psa rodziców katuje,wrzeszczy,piszcczy ! Co chce musi mieć i tylko mammma mammmmaaa !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...