Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

ah Kasia znow maszyne dzis wyciagnelam i wszystkie rzeczy bo pogoda kijowa wiec sie zabiore za robote wieczorem i kolezanka podala mi fajna strone gdzie moge sie oglosic, macie moze jeszcze jakies pomysly...?potrzebuje kopa na rozped i inspiracji...a moze jakies wzory ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny

my dzis na basenie maly nie chcial wyjsc z wody tak mu sie podobalo ze sie rozplakal jak go wyjelismy, potem u znajomych ktorym urodzila sie coreczka 21 marca taka malusia 🙂

sprzedajecie rzeczy ? ja wszystko zostawiam na nastepne dziecko, nie bede kupowac po raz drugi, pomalu pakuje i do tesciow na strych wywoze bo w domu nie mam miejsca

w sumie to chcialabym trojke ale nie wiem czy zdaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ BABY :*
hehe Kasia z Milanem filmiki oglądałam! I najpierw dawał Kayce buziaka w monitor haha,później mówił razem z Kayą dzidzi ,a jak usłyszał Kasia Twój głos to się zawstydzał i się chował do mnie ,ale się naśmiałam 🙂 a Kayka to już jest duża dziewczynka!!!
Maja już zaraz sprawdzam co tam naksrobałaś i z aukcjami też się tak załatwiłam nie raz już! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleeeee 😜 😜 😜 😜
ja na nogach od 2giej ...nie moge spac ale to z wlasnej winy 😉 i juz 2 prania rozwiesilam, pomylam podlogi, umylam wlosy ,make up itd . hehehe i czatuje na ebayu czy ktos sie interesuje .... ehhh i sprawdzilam konto i znow musze mojego pracodawce przyatakowac bo mnie dyma na urlopie platnym za maternity, ale gnoj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Maya-odpisalam 🙂
Kasia-ja puszczam filmik z Kayka to moj Pat sie patrzy taaak intensywnie ze nawet okiem nie mrugnie 🙂
Ja czesc ciuszkow z ktorych maly wyrosl oddaje szwagierce-bo na sierpien ma termin 🙂,a czesc do charity
Pat powiedzial tata!!!! nieswiadomie ale i tak troche zazdrosna bylam ☺️
teraz latam po sklepach i prezenty kupuje do Polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata a kiedy jedziesz?
A tata podobno latwiej dziecku powiedziec 😜 ja to sobie tak tlumacze bo Zuzia do tej pory nie doszla do mamamama, tylko jak sie drze na mnie,ze glodna to cos ala memua ale to baaardzo zadko...a teraz jest na etapie Kajakajakajakaja heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nudatka zazdrośnica! Nie długo powie i mama ! U nas na odwrót - od początku mówił mama ,baba,dziadzia,dzidzi,a teraz tata się nauczył !
A babcia mi kiedyś mówiła ,że jak dziecko powie najpierw tata to drugi będzie syn ,a jak mama to córa hehe 😉
Dobra zmykam ,bo jedziemy do pra babci na obiad 🙂
Maja dodałam fotkę :*
Miłej niedzielki ( u nas ponuro,deszczowo ) 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...