Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Bry 🙂Kaska przesliczny avatar 🙂 Sylwiu bylam ze skierowaniem od mojej gp.A my mamy dzis wizyty wlasnie u mojej ulubionej GP.Julia w nocy taki kaszel miala,ze az sie krztusila no i znowu goraczki nie szlo zbic 😞Ide z nia bo sie zameczy.A przy okazji mam wizyte dla siebie,zeby z nia pogadac o tamtej wizycie u neurochirurga...zobaczymy co ona o tym wszystkim mysli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ahoj!
Piękny avatarek! Ogólnie widziałam fotki wszystkie są super na fb 🙂
Monia jak tam wizyty? Jak mała dzisiaj po nocce się czuje?
Gosiaaaaaaaa to tam się chyba zapracowała normalnie 😁
Nusia Marylka będzie babki robić mówisz!
Kurcze,a ja już zaczynam się szykować na Milka urodzinki 🙂 Dziewczyny ja nie wierze ,że to już rok minął prawie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewuszki 🙂!! ale goraco!!!! niesamowita pogoda, Zuzia jest przeszczesliwa, juz wyzdrowiala , my latamy zalatwiac sprawki ale jest super, jestem przemile zaskoczona! Tylko moj telefon zwiariowal ,bo mam roaming wlaczony,a nie wyszukuje mi sieci ! na szczescie siostra mi swoj sluzbowy jeden dala na czas pobytu. Bo moj wogole nie trybi!! Dobra, uciekam bo moj satanek maltretuje ciotke 😁 A dziadki przezachwyceni!!!!!!!!!!!moj tata to ma przy niej 5 latek 😁
Buziaki :* odezwe sie za jakis czas
Kasia sliczne zdjecie uwielbiam takie na starocie poprzerabiane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia nie nie mow o energii 😉 Maryla spala w dzien tylko godzine jak szlysmy do miasta. w drodze powrotej ganiala ptaki po parku, potem plac zabaw, w domu rozlozylysmy piaskownice. przed 20 ja wykapalam a zasnela przed chwilka 😉
Monia wiem juz co czulas jak Jula nie spala po nocach, Maryla juz 4 tydzien budzi sie po kilku godzinach snu i jest szal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek babeczki.
Sylwiu Julia w tym samym czasie ma infekcje wirusowa i zabkuje,przez co ma taka jazde..wczoraj spedzilam z nia caly dzien w parku,ale w nocy znowu jazda byla...dzis na zmiane ja z Piotrkiem nosilismy,bo ja juz wysiadam..kaszel ja dalej meczy a od rana jeszcze psika i smarki jej ciurkiem leca...syroku na kaszel od gp chwilowo nie daje,bo jej po nim ruszylo i wszystko sie odrywa..a w nocy przez to sie krztusi,chociaz ostatni raz syrop dostaje ok 14-tej 😞 Masakra,ciagle z nia siedze,bo boje sie,ze sie udusi...zaraz ide z nia do parku,bo przynajmniej tam nie placze,bo zajeta jest lataniem....
A co do mnie,to pani doktor radzila mi zlozyc skarge na tamtego lekarza,ale co to da?Stwierdzila,ze tak czy siak,pewnie dal dobra diagnoze,bo jesli nie,to moge go potem zaskarzyc...stanelo na tym,ze przez pol roku pochodze na rehabilitacje i potem jesli nie bedzie zadnej poprawy znowu skieruje mnie na rezonans i do szpitala
Nusia moze u was tez cos Marylce nie sluzy,tak jak u nas kaszka na kolacje?Czy to tak po urlopie jeszcze odreagowuje?Piaskownicy zazdroszcze,bedzie Marylka rzadzic 😁 😁
Maja udanego urlopu zycze.I dobrze,ze piszesz o tym tym telefonie,bo sie martwilam,czy wszystko ok,ze nic nie odpisujesz 🙃 🙃
Dobra,lece bo maruda wzywa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daja nam łobuziaki popalić 🙂
Dla Juleczki zdrówka życzę :* tak samo i dla mamuśki !!! A z tą skargą faktycznie nie wiem czy się w ogóle opłaca zawracać gitarę sobie. Oby rehabilitacje pomogły.
Piaskownica fajna sprawa :-) Milanowi w sumie też bym mogła kupić takie co są,że tylko piasek wsypujesz tylko boję się,że ten piasek będzie jadł garściami 😁
A my dzisiaj cały dzień na ogrodzie spędziliśmy 🙂 Słoneczko tak dawało ,że się troche spiekłam 🙂 Milan w końcu się przełamał i nie ściąga mi czapki z daszkiem 😉 Ale trochę z nim walczyłam ... hyh
Gosia widzę zapierdziela w pracy ostro ,bo się nic nie odzywa 🙂 Daj znać kobieto co u Ciebie :*
Tak samo co z Nudatą? 🙂
Kasia jak się czujesz świeżo upieczona mężatko 😘
No i tak w ogóle co tutaj taka cisza ostatnio jest? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Monia buziaki dla Julki 😘
Sylwia Maryla pierwsze co zrobila po wejsciu do piaskownicy to cala garsc piachu do buzi wsadzila, az sie zaksztusila

haha no i ja właśnie tego się obawiam 😁 Marylka to jest smakosz hehe najpierw sudocrem ,a teraz piasek 😁 a Milan mi znowu wyjada wszystkie stokrotki z ogrodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha ale macie zarloki 😁 😁 A Jula nawet sie piaskownica u znajomych nie zainteresowala.Ona tylko do aut ciagnie 😁 😁 Po tatusiu 🙂 Jak wczoraj bylysmy po tate,to nie moglismy jej z wozka widlowego sciagnac,,bo kolega chcial jej pokazac..i potem musial z nia jezdzic 🤪 🤪 A w ogole wczoraj znowu cale popoludnie spedzilysmy na swiezym powietrzu..mama sie nabiegala,ale przynajmniej coreczka spokojna byla i po 20-tej padla 🙂 Szkoda tylko,ze potem co pol godziny byly pobudki...ehhh...dlugo sie nie nacieszylam przespanymi nockami 🙃 🙃 🙃 Dzieki dziewczyny za buziaki 🙂Sylwiu ja nie pisze,bo albo walcze z Julia,albo jestem na dworze,a wieczorami nie mam sily 🙃Wczoraj bralam pod uwage opcje,zeby jechac z nia na pogotowie...drzemke miala na mnie,bo tylko w tej pozycji jak dostaje kaszlu to nie wpada w histerie.No i jak dostala kaszlu,to tak sie dusila,ze az sie sina zrobila i powietrza zlapac nie mogla!Wzielam ja pionowo,zaczelam ja oklepywac i potrzasac i w koncu zlapala oddech..Nie bede ukrywac,ze mialam pelno w gaciach i nogi miekkie!!Koszmar,serce mi ktoregos dnia peknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechane, Monia czytam i w szoku jestem ......duzo zdrowka dla Julii :*
u nas ciagle pogoda , w pn rusze papiery bo juz zostawilam gdzie trzeba ale Pani przyznala,ze musze jej pomoc bo nie wie co sie robi z ang dokumentami hehehe ale na szczescie juz wszystko wyjasnione czekam na decyzje mecenasa i beda dzwonic od raz zebym przywiozla mame zameldowac mala i zlozyc papiery tymczasowy pozniej, mowila,ze na pesel kilka dni i puscila oczko 🙂 rzeczywiscie po znajomosci szybciej bo kolezanka jest jej sekretarka i weszla ze mna tak od czapy i sciela sie ,ze ja to ja i zaczela wypytywac okazalo sie ,ze mieszka obok rodzicow moich teraz i KEROWNICZKA jak uslyszala od raz usmiech na buzi i chetna do pomocy ,jestem zaskoczona,ze jeszcze nie widzialam skwaszonej minki w urzedach 🤪
Moj wariatunio spi, jedziemy dzis na obiad do tesciow , Michal pojechal klime robic ze swoim tata do jakiegos znajomego, moj tata na rybach ahhh, a piwo sie leje strumieniami hehe 🙂
Jutro grilek znajomi z Wawy przyjezdzaja,a wczoraj spotkalismy si z moimbest frendem po 4 latach 🙂))))) swietnie kilka godzin za 6 dni urodzi mu sie corcia 🙂
buziaki babole!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juleczko wracaj do zdrowia bo mama przy tobie wykorkuje przedwczesnie.
Maja a ty sie wakacjuj, korzystaj z pogody i dodatkowych rak do pilnowania Zuzi.
U nas tez pogoda bajeczna. Dzis od 9 rano do 18.30 caly czas na dworze bylysmy, o 19 kapiel i Izunia padla z nadmiaru swiezego powietrza i wrazen. Znow bylysmy na play grupie i bylo super, dzis caly czas w ogrodzie i przy Childcenter i przy domu. Iza ma swoj namiot wypelniony zabawkami w ogrodzie i z niego nie wychodzi. Jak widac zreszta na FB, wczoraj Marylka do niej dolaczyla. Dzis Iza sie kapala u Marylki w piaskownico/baseniku a Marylka nie chciala. Jutro dziewczyny ida do kawalera na 2-gie urodziny, muzimy je z Nusia wystroic zeby zrobily dobre wrazenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry :*
Mia my podobnie cały dzień na ogrodzie i Milanek zasnął o 18 bez kąpieli już!Szkoda było mi Go budzić i zaraz się wypluska 😉 Dzisiaj idę po basenik dla Niego.
A Izulka tak się zmieniła ,że w szoku jestem 🙂 Taka duża już dziewczynka!No i na urodzinkach na pewno obie beda najpiekniejsze!!!
Maja mi właśnie teraz czasami brakuje tych dodatkowych rąk ,więc korzystaj i odpoczywaj ile możesz hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...