Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doberek 🙂U nas nocnik tez jest beeee.Ustawilam sie z tesciowa,ze jak przyjedzie,to sie bierzemy pelna para za ta kwestie...Kasia u nas tez wczoraj byla masakra z Julia,myslalam,ze oszaleje.Non stop jeczala i marudzila.Maja dostalas jakas odpowiedz od pani Gosi 😁 😁 😁 Sylwia widze,ze Milan ma konkurencje w jedzeniu mleczka hehe.Olus mu dorownuje 🙂Dobra,lece sprzatac i gotowac,bo wieczorem kolejna tura gosci na urodziny:P Ostatnia juz na szczescie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hej, nie nie dostalam zadnej odpowiedzi od Gochy niestety, mam nadzieje,ze wszystko u niej ok.
A co do nocnika to stoi w lazience. A Zuza jak srala w pampka tak dalej to robi, raz udalo mi
sie posadzic ja w polowie zajecia i na szczescie kupka sie nie cofnela.
Dzis nawet pogoda niezla wiec moze pospacerujemy, a wczoraj na odreagowanie zniszczylismy Zuzi balona z helem i mielismy glosy chip i deale heheh, to jest zajebiste, Michal gotowy cala butle kupic zeby tak gadac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ty sie nie zajedz dziewczynko 😉
Zuzio duuuuuza dziewucha juz. JEszcze chwilke i mama torta bedzie piekla 😉
moje male spi, bo dzisiaj znowu wstala o 9:30. wczoraj caly dzien bez drzemki ale dzisiaj jak bylysmy na dworze to rozplakala sie jak jej kamyki z reki wypadly 😜 dla mnie to byl znak ze dzidzi spiace... 😉
a Patrick chodzi juz za raczki, szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dzis zaszalelismy na carbootsie kolo Guildford. Takie wyprzedaze poza Londynem sa super, ludzie wszystko prawie za darmo rozdaja. Ale sie Iza oblowila: wielka piaskownica, rower na pozniej, hulajnoga mini micro, pelno bajeczek i zabawek, nosidlo takie ze stelazem na plecy i jeszcze wiele innych rzeczy za prawie £50 w sumie. Kocham takie miejsca, moglabym jezdzic codziennie, tylko ze w domu sie ciasno robi i chyba musialabym jechac jako sprzedajacy a nie kupujacy nastepnym razem.

Zuza-przeswietna.
Pati swietnie sobie radzi z chodzeniem. Iza tez za raczki juz chodzi ale nie chcemy jej nadwyrezac bo jeszcze mala i moze bioderka za slabe.
Olus to ma apetyt, moja Iza wiecej jak 180ml nie wcisnie, jej ulubiona dawka to 150ml.
Od 2 nocy prawie przesypia bez jedzenia, kreci sie o 5 rano wiec jej daje butle i dalej spi do 8.
Za tydzien do Polski wiec trzeba pomyslec co ze soba zabrac, licze na piekna pogode i mam zamiar cale dnie na dworze spedzac.

Dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Monia :*
Goska Ty wstreciocho na smsa Cie chyba stac jak tyle pracujesz 😜 😉
ale sie nazarlam torta czekoladowego!! az mi niedobrze.......mialam wygadana niespodzianke, nasi dwaj koledzy wpadli mi przywiezc male co nieco i tooorta mega z cadbury bleeee az mi niedobrze....i popijam martini sobie......sama 😞 Michal do 22giej w pracy, kolezanka poszla juz z nowym facetem i jeszcze jedna kolezanka. a tamci wpadli zostawili mi alkohol,prezenty i kwiaty i pojechali..
Kurwa no nie mam z kim sie napic....kto dolaczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia swietny ten pierwszy klip razem z mala ogladalysmy to z jakiegos filmu jest?
Zuza chyba zaczyna znow normalnie sypiac bo dzis obudzila sie po 4tej na butle i spala do 8smej.......uffff az sie czlowiek lepiej czuje.
A ona wlasnie wtrynia kanapke z salami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...