Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

my juz po playgrupie , o dziwo tacie sie podobalo tylko 2 razy powiedzial,ze wiecej nie przyjdzie 😁 😁 😁 😁 maluch spi 🙂 kurde mialo byc ochlodzenie,a tu dalej sie zar z nieba leje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my wlasnie wrocilismy z baby massage 🙂
przyszla tez babka i omawiala higiene jamy ustnej...Olus dostal szczoteczke i paste i ja nawet my dostalysmy probki pasty i szczoteczke 😁
niby nie ma slonca a parno strasznie... mam pootwierane wszystkie okna i drzwi i zero przewiewu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas grzeje ostro ciagle. A wiecie,ze dzis jedziemy do Moni 🙂 popiwkowac sie w weekend 🙂
Witaj Martinelle! pisz jak najwiecej 🙂!
Ninatrn widzialam zdjecie na FB 😁 jaki chillout 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martinelle czesc 🙂
Maja po takim masazu pewnie ze zrelaksowany 🙂 chcialbym zeby mnie ktos tak wymasowal...
Monisia u mnie teraz troche powietrza wreszcie... niby na deszcz sie tak sie zbiera i zebrac sie nie moze...
Maja Monisia wpadnijcie do mnie 😁 😁

wogole mam parcie na tequille 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie pospijac sie baby :P
Ninka przydal by sie masazyk to fakt! :P
jej a ja robie teraz tez na weekend i to na 5 rano! bo jeden koles poprosil o wolne i szef spytal czy moge przyjsc za niego 😉 dzis pierwszy raz jechalam sama autem mialam malego cykora hehe i mowilam sobie ciagle trzymaj sie lewej lol :P
Synciu wlasnie zasypia i ja zaraz ide spac,bo o 4 pobudka...tragedia 🤢 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaya i Jula w basenie wymiataja-u nas tez pluskanie bylo, tyle rozkladania basenu, nalewania wody a juz jutro ma nie byc pogody, dzis juz bylo troche chlodniej, ale chociaz troche zabawy dzieci mialy.
Sylwia a z kim Milan zostaje jak chodzisz do pracy?
Ninatrn - fajne krzeselko kupilas, teraz musisz przyzwyczajac malego ze jak jesc to w foteliku, ja tak nauczylam Ize, ze jak ja wsadzam to od razu buzie otwiera i nie ma problemu siedzi i je.
Po powrocie do Uk z wakacji w Pl brakuje mi rodziny i ludzi dookola, jakas pustka tutaj.
Bylam dzis grac w tennisa 1 godz-super sie po tym czuje, rozruszalam sie troche na sloneczku, mam zamiar 1 raz w tygodniu grac a jak to wyjdzie to zobaczymy. Uwazam ze jest to swietna forma spalania tluszczyku i rozrywki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i mamy dzis 8 miesiecy... czas leci.
Moje dziecko w PL nauczylo sie czolgac i caly czas chce chodzic za raczki.
W Polsce wyprobowala chodzik, nie jestem jego zwolenniczka ale ona na prostych nogach chodzila i sie zastanawiam czy nie kupic jej tutaj, chociaz troche odciazyloby to moje plecy, nie mam sily godzinami jej prowadzac.
Wiem ze Zuzia chodzila w chodaczku, czy jeszcze jakies dzieciaczki probowaly? Co o nich myslicie, warto kupic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tysiace buziakow dla Izulki na 8 miesiecy :*:*:*
Asia na pewno super sprawa z tenisem ,ale kondycje tez chyba trzeba miec,bo jednak troche sie nabiegasz ? 😉 Tak w ogole to Ty swietnie kochana wygladasz 🙂
Milan w Polsce tez chodzil w takim chodziku ,w sumie nie dlugo ,ale byl zadowolony hehe 😉 Rozne sa opinie min,ze cos moze z bioderkami byc nie tak,ale wydaje mi sie ,ze gdyby tak bylo do konca to chyba by ich nie produkowali?Sama nie wiem... jak bylam mala smigalam w takim chodziku,kiedys przeciez nie bylo takich jak sa teraz.
Dziewczyny widze po opisach na FB ,ze swietnie sie bawiliscie wszyscy 🙂Opowiadajcie!
No i juz mamy chyba po pogodzie.Tzn ciepelko jest,ale nie to co przez ostatnie dni...buuu Ale zobaczycie ,ze przyjdzie do nas jeszcze lato z malym opoznieniem 😉
Co tutaj taka cisza jest ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 😁 wrocilam do domku po szalenstwie z Monia 🙂 jak na wakacjach hehehe
Mia Zuzia chodzila w chodziku ale tylko jakies 2 miesiace w ciagu ktroych dawalam ja do chodzika moze z 6-8 razy po max 15 minut .....wiec w sumie nie polecam, od kiedy zaczela chodzic przy szafkach sama trzymajac sie do chodzika nie chciala wogole,az wrzeszczala na mnie jak probowalam ja "zamknac" tam. Wiec w sumie nie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry :-) Maja a ilee macie do Londynu od siebie? Zuzia grzeczna byla podczas jazdy?:-)
te chcemy sobie wycieczke zrobic tylko najpierw musze nabrac dobrej wprawy w jezdzie jak mamy z maluchem jechac ;-)
dzis pochmurnie aale i tak idziemy z kolezanka sie przejsc gdzies i misze buty nowe do pracy kupic :-
gdzie jest sloneczkoo 😎n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek panienki 🙂 Moje dziecko dzis o 10 wstalo!Szok,ale to pewnie dlatego,ze nocka nieciekawa byla.No,ale zeby ida caly czas.Nawet jak Maja byla,to czworeczka wyszla.
Sylwiu to jest niecale 3h drogi od Mai wiec nie jest zle i jedzie sie prawie caly czas glowna droga.Zapraszam cie po raz kolejny 🙂 🙂Kurde ale mi sie nic dzis nie chce,bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dziabag malutki kima. Chatka posprzatana, komedie na wieczor sciagniete od dawna moze w koncu siade i obejrze 🙂
Goska do mnie tez mozesz zawitac !! osobiscie nakopie Ci w dupe za to,ze sie na nas wypielas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂

Hmmm nie bardzo wiem od czego zaczac o czym pisac bo wy tu juz rozpakowane i sobie gadu-gadu 🙂 u mnie ciaza przebiega spokojnie,mialam male plamienia i po kolejnym telefonie do midwife skierowala mnie w koncu na scana (ktory byl moim pierwszym scanem w 10tyg) wszystko okazalo sie w porzadku na wizycie dopatrzylismy sie ze mamy konflikt krwi ;/ nic strasznego przy pierwszej ciazy,wyczytalam gdzies w necie zeby tylko bardziej troche na siebie uwazac zeby nie udezyc sie w brzuch 😞 I tu wlasnie wpadlo mi pytanie do glowy ? czy ktoras z was miala konflikt krwi i z tego tytulu nie wykonywala pewnych rzeczy w pracy ?? Ja pracuje w hotelu (sprzatam pokoje) narazie robie to co wszystkie dziewczyny i mam wytyczony takie sam czas na to a dodatkowo dostalismy gratis od dziewczyn z restauracji ich obowiazki 😞 z pokoju wynosimy tace sniadaniowe (takie duze drewniane) i musimy tachac je przez caly korytarz do pantry. Staram sie tego nie robic zeby po prostu nic mi sie przez przypadek nie stalo no ale dziewczyny z restauracji krzycza na mnie ze to moj obowiazek i zglosza sprawe do menagera 😞 jak poinformowalam moja menagerke ze jestem w ciazy powiedziala mi tylko ktorymi chemikaliami nie moge pracowac, wiem ze powinna jeszcze zrobic mi risk assessment ale tego nie zrobila. nie moge znalesc zadnych informacji na ten temat zeby po prostu poczytac doksztalcic sie i rzucic jej tym w twarz bo czasami naprawde mam juz dosyc 😞 W sumie nie mialam o czym pisac a sie rozpisalam ze ho ho jakies rady ?? Dodam jeszcze ze czakam na drugi scan,lada dzien mam dostac pisemko z wyznaczona data na scana 🙂

Pozdrowionka i zdrowka dl amalenstw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Martinelle. Dobrze ze u Ciebie i dzidzi wszystko OK. Jesli chodzi o prace to domagaj sie risk assesment-musisz powiedziec ze nie mozesz dzwigac i musi byc to uwzglednione a w razie czego przy nastepnej wizycie u midwife popros o list w ktorym bedzie napisane ze nie mozesz schylac sie i dzwigac i zanies to pracodawcy. Ja tez pracuje w hotelu i jestem managerem. idz prosto do HR co Cie obchodza pracownicy restauracji, jestes w ciazy i pod ochrona. Nic Ci nie moga zrobic i warunki do pracy zapewnic zebys bezpieczna byla ty i dziecko. Jesli chodzi o konflikt to dostaniesz tylko zastrzy ok 25 tyg a pozniej dziecko zaraz po narodzinach i to wszystko, nie ma sie czym przejmowac.
Zdrowka dla dzidzi i Ciebie oczywiscie.
A chcesz wiedziec co bedzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki za info 🙂 co to jest HR ??
Zastrzyk dostalam odrazu po usg czyli w 10tyg pani powiedziala ze jak bede dalej plamic to bede dostawac zastrzyki co 6tyg ale po tym pierwszym jak reka odjal 🙂 albo to byl zbieg okolicznosci, najwazniejsze ze juz sie nie dzieje 🙂
Pewnie ze chce wiedziec, juz nie moge sie doczekac scana - codziennie czekam na list ze szpitala, obstawiam ze to bedzie dziewczynka (innej opcji nie ma i koniec) hihihih moj chlopak dokucza mi ze to bedzie chlopiec bo nie chce zebym stoila dziewczynke w rozowe ciuszki jak lalke barbi hihih. Najblizsza wizyte u midwife mam na 13 wrzesnia 😞 wiec pewnie juz pojde na urlop,jutro zadzwonie do gp i sie umowie na szybka wizyte itd..... Nie wiem dlaczego odrazu mi nie powiedziala co mi wolno a co nie jak jej mowilam ze pracuje w hotelu i mam ciezka prace bo musze uzerac sie z ciezkimi materacami itd...... Lubie swoja prace pracuje juz tam rok i nigdy mi sie nie zdarzylo narzekac ze musze isc do pracy i wogole i oh ale w tej sytucji jak mysle ze nastepnego dnia rano musze isc do pracy to mnie holera bierze ;/ Mia7 spadlas mi chyba z nieba bo potrzebowalam chyba kogos takiego jak ty :0 kogos kto jest menagerem w hotelu i podpowie mi co zrobic itd.... Dzikei 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...