Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Jaka kurwa jazda!!!Masakra,czlowiekowi sie wydaje,ze sie kogos zna a tu kurwa zonk!!!!Pomyslec,ze znam kolesia 5 lat!Czajcie jaka jazda.U Piotrka pracuje taki angol Michel taki ponad 50 lat...miesiac temu mial zawal i bajpasy mu zrobili i wszyscy biedaka zalowali.Dzis do pracy przyszedl tego kolesia syn powiedziec ludziom z kim pracuja...poinformowal wszystkich,ze zglosil na policji,ze Michael napastowal jego 6 i 12 letnie coreczki!!!!!!!!! I ze miesiac temu jak tamten mial zawal to bylo po telefonie syna,ktory poinformowal go,ze wie o wszystkim i idzie na policje!Ja pierdole,pomyslec,ze ten koles zawsze zabawial Julie i ona go uwielbiala!!!!!Ja jebie,jeszcze z szoku wyjsc nie moge.A Michael podobno jak uslyszal,ze syn byl,to zbladl.Ja pierdziele,az mi niedobrze sie robi,jak o tym kolesiu pomysle.Stary,jebany zboczeniec!!!!!!!Przepraszam za slownictwo,ale po prostu nie moge sie uspokoic!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A kolejne pytania : norm oficjalnie nie ma i muszą zapłacić za wszystkie przepracowane godziny , nigdzie tez nie jest napisane ze masz mieć wolne w niedziele, ale nie może tez tak być ze każda niedziele pracujesz, ale takie rzeczy to już wewn. przepisy może coś jest nr w waszym handbook. wracając do norm -mogą was popedzac ( ale nie ciebie ) żeby wyrobić jakaś normę ale zapłacić muszą za wszystkie godziny . Wszędzie pracownikow popedzaja, w warehouse , hotelu a nawet na lotnisku na check in
co do natomiast odeslania cie do agencji to tez tak moga, ale musza dac ci w zamian inne miejsce pracy i wcale to nie bedzie dyskryminacja, bo jesli manager hotelu nie bedzie zadowolony ze standartu jaki zostawiasz po sobie po zamknieciu drzwi, to maja podstawe i ciaza cie tu nie uchroni. moga to umotywowac np. tym, ze skoro ciaza nie pozwala ci wywiazac sie z ich wymaganego standartu ( bo 2,2 pokoja na godzine, to wnioskuje ze pokoje sa duze i jest co sprzatac), to moga ci zaprpponowac lzejszy hotel.
a tak jeszcze odbiegajac troszke - zaskoczylas mnie, ze sprzatasz tylko r3 i czasem r2 😮 😮 😮
a taolety? kubki, jakies filizanki? 😮
sorki dziewczyny za zasmiecanie troche watku hotelem 🤨 ☺️ kurcze, swoja droge chyba mi tego troszke brakuje 😁 🤢 ( normalnie niemozliwe 😮:blink 🙂
Monia, zszokowalas mnie ta opowiescia 🤢 to jakas masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia uzywam innej chemi do sprzatania 🙂 do toalet specjalnego plynu (czasem R1 - zalezy co na stanie) a do kubkow sanitaizera. chodzi mi o to ze nie dotykam sie detolu czy jakiegos tam descalera (odkamieniacza). Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi w czwartek zapytam kiedy jasnie szanowna Pani zrobi mi risk assessment 🙂 zobaczymy jaka bedzie jej reakcja 🙂 Ja nie mowie zebym miala wszystkie niedziele wolne ale jak widze na grakitu ze dziewczyna ktora 3 tyg temu wrocila z urlopu i ma niedziele wolna to mnie krew zalewa ;/ jak sobie sama nie zrobie wolnej niedzieli to chyba jej nie dostane 😞 Dzieki dziewczyny jeszcze raz, zobaczymy co mi powie moja menagerka jak jej powiem o risk..... Milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek 🙂
Martinelle ja tez pracowalam w hotelu na pokojach jak bylam w ciazy. Kurcze strasznie ciezko bylo ,ale pracowalam normalnie,przynajmnije sie staralam. A byl to hotel 4 gwiazdkowy z wysokim standardem. Jedyne co buntowalam sie jak kazali mi robic tzw. 'joby' w pokojach czyli wszystko musialo byc perfekcyjnie wysprzatane , trzeba bylo odsunac lozko , meble itd zawsze mi mowili,zebym dzwonila po linen porterow i oni mi odsuna wszystko ,ale wez tak caly czas dzwon za nimi i czas leci... i nigdy nie robilam tych jobow i nic mi nie mowili! Ale pracowalam w tym hotelu 3 lata i w sumie z szefowa zawsze dobrze zylam ,bo bylam dobrym pracownikiem.
Z czasem jak juz brzuchol byl wiekszy i bol plecow dokuczal co raz bardziej to poprosilam ,zeby mi dawaly mniej pokoi.Ogolnie juz robilam co raz wolniej i dziewczyny mi pomagaly troche pod koniec 🙂 mialam troche lzej ,bo robilam czesto Public area ,ale to juz przed ciaza tak bylo .No i uzywalam tych srodkow R1,R2 - staralam sie malo ,bo zawsze mnie draznil i jak za duzo popsikalam to sie dusilam , R3, R4 i tak jak piszesz , te mocniejsze srodki chemiczne odstawilam.
I jeszcze dopisze tylko,ze list tez dalam pracodawcy od poloznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia w szoku jestem co napisalas 🥴 matko za molestowanie dzieci to bym wymyslila najgorsze tortury jakie tylko sa ! Zawalu dostal ,bo sie az tak wystraszyl ,a ku**** wczesniej sie nie bal!!!!!Ludzie co sie dzieje na tym siwecie.Ostatanio jak czytam jakies wiadomosci w necie w Polsce to co chwile jest ,ze jakas matka zamordowala swoje niemowle!Albo syn zabil matke 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Monia w szoku jestem co napisalas 🥴 matko za molestowanie dzieci to bym wymyslila najgorsze tortury jakie tylko sa ! Zawalu dostal ,bo sie az tak wystraszyl ,a ku**** wczesniej sie nie bal!!!!!Ludzie co sie dzieje na tym siwecie.Ostatanio jak czytam jakies wiadomosci w necie w Polsce to co chwile jest ,ze jakas matka zamordowala swoje niemowle!Albo syn zabil matke 🥴


a ta matka co udusila, ugotowala i zmielila swoje 2 tyg dziecko??!!
ja to nie moge czytac takich rzeczy bo az mi sie noz w kieszeni otwiera!! to samo bym zrobila co one robia swoim dzieciom!!

zaraz na aqua zumbe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ninatrn napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Monia w szoku jestem co napisalas 🥴 matko za molestowanie dzieci to bym wymyslila najgorsze tortury jakie tylko sa ! Zawalu dostal ,bo sie az tak wystraszyl ,a ku**** wczesniej sie nie bal!!!!!Ludzie co sie dzieje na tym siwecie.Ostatanio jak czytam jakies wiadomosci w necie w Polsce to co chwile jest ,ze jakas matka zamordowala swoje niemowle!Albo syn zabil matke 🥴


a ta matka co udusila, ugotowala i zmielila swoje 2 tyg dziecko??!!
ja to nie moge czytac takich rzeczy bo az mi sie noz w kieszeni otwiera!! to samo bym zrobila co one robia swoim dzieciom!!

zaraz na aqua zumbe 😁 😁


Boze Nina to juz jest na prawde straszne. Co takie kobiety maja w glowach ,przeciez maja inne wyjscia,jesli nie chca dziecka.Raz czytalam ,ze te kobiety sa tak zdesperowane i zabijaja swoje dzieci ,bo boja sie opinii ludzi w okolo co powiedza na to ,ze zostawily dziecko w szpitalu itp. ale nie pomysla co bbedzie gdy wyjdzie na jaw ,ze je zabily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ninatrn napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Monia w szoku jestem co napisalas 🥴 matko za molestowanie dzieci to bym wymyslila najgorsze tortury jakie tylko sa ! Zawalu dostal ,bo sie az tak wystraszyl ,a ku**** wczesniej sie nie bal!!!!!Ludzie co sie dzieje na tym siwecie.Ostatanio jak czytam jakies wiadomosci w necie w Polsce to co chwile jest ,ze jakas matka zamordowala swoje niemowle!Albo syn zabil matke 🥴


a ta matka co udusila, ugotowala i zmielila swoje 2 tyg dziecko??!!
ja to nie moge czytac takich rzeczy bo az mi sie noz w kieszeni otwiera!! to samo bym zrobila co one robia swoim dzieciom!!

zaraz na aqua zumbe 😁 😁


Boze Nina to juz jest na prawde straszne. Co takie kobiety maja w glowach ,przeciez maja inne wyjscia,jesli nie chca dziecka.Raz czytalam ,ze te kobiety sa tak zdesperowane i zabijaja swoje dzieci ,bo boja sie opinii ludzi w okolo co powiedza na to ,ze zostawily dziecko w szpitalu itp. ale nie pomysla co bbedzie gdy wyjdzie na jaw ,ze je zabily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pierdziele.jeszcze jedna taka noc i oszaleje.ponacinam jej te dziasla zeby zeby wyszly!!dsis dla odmiany spalam od 5-30 do 9..dodam,ze polozylam sie przed 22...a najgorsze,ze nie moge liczyc na Piotrka pomoc,wrecz zabronialam mu sie do malej zblizac,bo ja cos z zoladkiem i ciagle na kibrlek od pon biega:-P Co do tego kolesia to ja dalej z szoku wyjsc nie moge.. ten swiat staje na glowie..ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, no straszne rzeczy piszecie , zmience temat bo sie serce kraja!!!!
Zuzia wazy 9670 i helath visitor nas odwiedzi w przyszlym tygodniu bo musimy opracowac plan przechytrzania Zuzi - zeby jadla wiecej. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia ja joby robie bez problemu (moj hotel tez jest 4*) tylko jak mamy czyszczenie showerow to robimy to zazwyczaj detolem wiec ja czyszcze kafelki jakas tam R2 a brodzik sanitazerem. Odsowanie lozek mamy niby raz w miesiacu ale tak naprawde jest to rzadziej, jezeli lozka maja kolka jezdza bez problemu to sama kolanami je przestawiam jak nie to nasz zastepca menagerki to robi,przyjdzie odsunie i potem chodzi za mna i zasowa 🙂 Jutro ponoc mam miec trening dla kobiet w ciazy - sama z tym do mnie wyskoczyla jak na lunchu sie dowiedziala ze rano bardzo strasznie zle sie poczulam 😞 w windzie mi juz zaczelo sie slabo robic, doszlam do pantry zrobilo mi sie bardzo slabo,zaczelo mi sie krecic w glowie i jakies plamy przed oczami mialam,poszlam do pokoju posiedziec przy otwartym oknie swierzego powietrza zalapac i tak bez zadnego powodu zaczelam plakac hahaha kolezanka w szoku nie wie co sie dzieje a ja becze nie wiem po co 🙂 zrobilo mi sie lepiej i wrocilam do pracy. z niecierpliwoscia czekam na jutrzejszy Risk.....
Ale wam sie maruda trafila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej Martinelle jak tak opowiadasz to wszystko mi sie przypomina w tym hotelu. Ale mimo wszystko pamietaj ,ze dzieciatko jest najwazniejsze! 🙂
Po urlopie macierzynskim bedziesz chciala wrocic do hotelu?
Kasia pieknie cora mowi po imieniu 🙂 hehe
Maja Zuzia kruszynka taka jest?Ale chyba jest wysoka,co? 🙂 Na jednym zdjeciu jak Ja tak trzymasz to tak mi sie wydaje ,ze dluga jest 🙂 Milanek wazy 13 kg.
Nusia co u Ciebie w Pl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak tak czytam Wasz posty ile to Wasze malenstwa waza to jestem przerazona waga Olka....
on dopiero ma 3 miesiace a juz wazy 9 kilo... az sie boje pomyslec co to bedzie pozniej... mam nadzieje ze jak zacznie chodzic to zgubi troche...
robila ktoras z Was sama sloiczki?? chodzi mi o marchewke glownie.. gotowalyscie ja sama czy z czyms??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninatrn ja nie robilam sloiczkow ale jedzenie dla malej marchewe z maselkiem np wcinala czasem dodalam ziemniaka ,pozniej jabluszko.
Kasia nie wiem czy ma nedowage zdaje mi sie ,ze nie, ale chodzi o to,ze ona duzo pije , i wybiera picie jak ma cos zjesc. A piciem zapycha brzuszek i tak na okraglo. Dawalalm jej wode ale jak widze,ze nic nie jje to zaczelam kubusie rozcienczac zeby chociaz witaminek nalapala. Ale sluchajcie, bylam dzis u kolezanki zostac z jej mala bo ona miala cos waznego do zalatwienia bez dziecka i ta kolezanka zrobila kanapke z maselkiem i dzemem .Zuzia od niej jadla normalnie,a jak ja jej dalam to possala i wypluwala. Tak wiec jutro ide z mala na obiad do tej kolezanki ,zeby mi ja podkarmila 😁
"graja " teraz na gitarze z Michalem hehehe ona uwielbia, i jeszcze przywiozlam sobie taka machine do cwiczen to mala sie na nia pakuje 😁
Monia zeszlo juz cisnienie?? juz niedlugo 🙂))) na szczescie.
Martinelle nie jestes maruda glupolku poczytaj nasze posty to zobaczysz jakie my jestesmy heheh
Ninatrn Ty sie tak nie przejmuj,przeciez malego nie przekarmiasz. W pewnym momencie bedzie po troszku przybierac po 100 gram albo mniej na miesiac wiec luz 🙂
Kasia Kaya to sie juz Pani zrobila 🙂 hehehehe fajnie mowi 🙂
i musze Wam powiedziec jak ostatnio marudzilam,ze sie tyle zwalilo,dzis ostatnia sprawe dopnelismy teraz czekamy na jakies tam decyzje ale powinno juz byc ok. 🙂 ufffffffffffffffffffff moge spokojnie spac i meblowac pokoje w wyobrazni bo przeprowadzka dopiero w pazdzierniku 🙂
ahhh a ja gafe zrobilam poszlam dzis zaniesc prezent tej coreczce kolezanki bo ona roczniaczek wiem,ze 2go ale okazalo sie,ze za miesiac!!! hehehe ale luz bo ubrania sie przydadza na wyjazd do Pl bo teraz jada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...