Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
U nas druga drzemka dzisiaj. Pierwsza trwala 2.5godz teraz nie moge pozwolic jej tak dlugo spac bo o ktorej na noc pojdzie. Po spacerku jestesmy, po obiedzie pozmywane i ciasto sie piecze-kolacz drozdzowy. Po poludniu to nawet pogoda sie ladna zrobila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂

Nie bylo mnie tylko przez weekend a musialam narobic tyle stronek 🙂
Moja menagerka wyskoczyla sama z tekstem ze musi mi zrobic trening dla kobiet w ciazy - miala mi go zrobic w czwartek ale zajelismy sie rozmowa na temat delegacji do innego hotelu na weekend w Lyndhurst no i w piatek wyjechalam 🙂
W piatek przyszlo mi pisemko ze szpitala ze dzis mam wstawic sie na scana o 14 😁 jupiiiiiiiiii jestem mega szczeliwa bo znowu zobacze swoja fasolke i moze uda sie dowiedziec czy bedzie to coreczka czy synus 🙂 Dam znac jak juz bede po scanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuszki
ja juz po pracy 🙂 dzis pogoda zapowiada sie przepiekna ,ale zobaczymy...tutaj zawsze nas potrafi zaskoczyc.
Synu juz mi odpada powoli na drzemke,a pozniej lecimy na spacerek z kolezanka.
Pochwale malca troche ,bo mnie tak zaskoczyl. Zawsze ze mna idzie pranie robic i dzisiaj rano poszedl do szafki wzial proszek i plyn do plukania , otworzyl pralke i chcial dac do srodka potem zamknal i juz chcial guzikami naciskac!Zaskakuje mnie ostatnio Misiu 🙂Zeby sam szoruje,czesze mi wlosy.uszy czyscic chce sam i nawet paznokcie obcinac u nozek hihi 🙂
Martinelle daj znac koniecznie 🙂 A tak po cichu liczysz na chlopca czy dziewczynke? 🙂
Monia ,a Ty pipko napisz cos wiecej ,a nie usmieszki nam zostawiasz :P
Nusia ja wlasnie sie wybieram tak do fryzjera z Milanem ,ale tak mi zal tych loczkow Jego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny,
u mnie straszna pogoda, słońce na zamian z ulewami ... ahhh 😉
martinelle powodzenia na scanie 🙂
sylvianka mieszkam w milton keynes. Spodziewam się chłopca, Krzysia 🙂 5 razy widziałam siusiaka na usg i mam nadzieję że te maszyny się nie mylą 🙂
Widzę że u was ząbkowanie i problemy z jedzeniem i tak sobie myślę, że będę mieć się kogo radzić jak z małym będą problemy 🙂
Na chwilę obecną staram się do końca skompletować wyprawkę, ale coś mi to nie idzie. I poród też jakiś coraz straszniejszy mi się wydaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc 🙂
widze ze wszystkie maluszki zabkouja i cos mi sie wydaje ze moj maly tez zaczyna... taka sie z niego'' jeczydupka'' zrobila ze poprostu idzie oszalec.. wszystkie zabawki wpycha do buzki i gryzie...nawet w reke mi sie ostatnio wgryzl...
teraz spi po zjedzeniu calego pojemniczka marchewki i 30 ml mleka...

jutro mamy do odbioru paszport Olka 😁 😁
pogoda nawet ladna wystawilam pranie na ogord mam nadzieje ze nie zacznie padac...
marylu nie taki diabel straszny jak go maluja 🙂 wiec sie nie stresuj, wszystko bedzie dobrze 🙂
martinelle najwazniejsze zeby maluszek byl zdrowy 🙂
a ja przezylam tydzien niepewnosci bo okres mi sie spoznial... na szczescie dzis dostalam...
no to pospane uciekam bo sie mlody obudzil...milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂
Martinelle powodzenia na scanie!!!! 🙂
Nusia pokaaaaa Marylcie 🙂 ja grzywacza zostawiam, niech jej urosnie rosnie 🙂 lubimy gumeczki i spineczki 🙂
Dziewczyny te zabki nas wykoncza......jeszcze sie nie przebily! a dziaselko juz podpuchniete ostro i ladnie go widac w nim.
A tancerka dzis pojadla kapuste! gotowana swieza kapuche szok 🙂 od taty troche buleczki z nutella. i 2 razy mleko. tyle.....w sumie dobre i tyle aaaa no i kilka cistek owsianych wtrynila 🙂
bylismy na wzgorzach i fajnie troche cieplo tam jest taki wielki park przyrodniczy, fajnie a i krowke widziala z cielakiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilismy wlasnie ze skana i po spacerku. Z malenstwem wszystko oki,fasola zdrowa, dobrze rosnie 🙂 a bedzie chlopiec(ale nic pewnego na 100% jak to lekarz powiedzial) ,troche sie zawiodlam ale najwazniejsze ze zdrowe 🙂 moj chlopak ma prawie dwa metry to z dumy urosl jeszcze pol metra hehehe... juz niedlugo zacznie sie zakupowe szalenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinelle super ,ze maluszek zdrowy 🙂 powiem Ci,ze wiem co czujesz bo az mialam lzy w oczach jak dowiedzialam sie,ze dziewczynka,a tak chcialam miec Franusia... :P
uwierz,ze za chwile zapomnisz,ze chcialas dziewczyne hehhe to tak dziala 🙂 a jak juz przyjdzie co do czego to bedziesz mowila,ze nigdy bys nie zamienila to prawda. Teraz to rozumiem,ze naprawde najwazniejsze ,ze zdrowe dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Ja przez 20 tygodni mowilam do brzuszka "Leonku" 😜
bylismy dzisiaj w Olimpic Parku, a wlasciwie pod bo bez biletow nie wpuszczali nawet pozwiedzac.
Maja a wloski podciete i wyrownane, zeby lepiej rosly. Loki sa i gumki i spinki jest gdzie wpinac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninatn nawet jak nie masz tej karty to Ci zrobia bo NHS ma przeplyw informacji. Za free oczywiscie tylko powiedz przy rejestracji ze urodzilas niedawno. A karte czepnik sie health visitor albo do osrodka idz to tam dadza znac zeby Ci wyslali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZesc dziewczyny i chlopaki 😉
Martinelle-gratuluje udanego scanu i chlopaka-Maya ma racje za pare miesiecy nie bedziesz sobie mogla wyobrazic zycia bez swojego synusia 😉
U nas dzis o 6 bylo cieplutko i slonecznie wiec nastawilam szybko pranie i co???-dupka juz sie chmurzy i zaraz bedzie padac 🥴
U nas kiepsko- Pat jest na etapie placzu i wszystko jest tragedia-wlazi do wanny-placz bo nie chce,wyciagam go z wanny-placz bo chce jeszcze, to samo w wozku, zrobil sie strasznie marudny. Mamy problem zwlaszcza jak ja jestem na nocce-potrafi ryczec godzinami..ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...