Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ech Maja- tylko to jego sprawdzanie wkonczy nas- od 2 miesiecy nie przespal w nocy dluzej niz 3 godz. budzi sie jekies 10 razy, w dzien spi 2xpo pol godz... jestem zwyczajnie zmeczona 😞
Ale i tak to najpiekniejszy,najkochanszy i najcudowniejszy synek jaki moglabym sobie wymarzyc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Siema.Ja zyje,ale nic nie pisze,no tylko narzekac mam ochote.Czuje sie do dupy i dzis rano wzielam antybiotyk..od rana wymiotuje przez kaszel i wszystko mnie boli...a najgorsze,ze wrocil bol plecow 😞 Tylko czekam az Piotrek wroci i pod kolderke uciekam z ksiazka w reku.nawet obiadu dzis nie robie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia 🙂 pewnie i tak bedzie.przespie sie jeszcze z tym ze dwie nocne,zaczne zakupowe szalonstwo i wymiekne 🙂
Wkurzyla mnie dzis midwife mowie do durnej baby ze potrzeboje zwykly folik bo mi sie konczy a ta oddzwania i mowi ze sprawdzila w kompie ze trzeba mi witaminy D i ona na piatek wystawi mi recepte ! no galazki mi opadaly jak to uslyszalam od mojego chlopaka (bo on z nia rozmawial) chyba pojde sama sobie kupie zwykle folik i mam w nosie ich recepte. nie wiem dlaczego ale przez ostatnie dni ciezko mi sie wstaje 😞 bardzo czesto tak miewalam przez te miesiace ze budzialam sie przed budzikiem wyspana, wypoczeta czasem o 6-7 rano a teraz mi ciezko wstac o 7.30 ;/ chyba malenstwo coraz wieksze daje o sobie znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kochana Martinelle no tak to juz jest organizm musi odpoczac, dzidzius rosnie,zachodza zmiany w ciele , mozg nie nadaza za cialem no nie zawsze bedziesz sie czula wspaniale. Odpoczywaj, korzystaj 🙂 Przezywaj swiadomie ciaze bo ten czas nie wroci 🙂 To piekny czas obserwuj jak fajnie sie cialo zmienia, smaki 🙂 moze poprowadz dziennik taki ciazowy to naprawde fajne!! i zdjecia rob z miesiaca na miesiac nie bedziesz zalowac 🙂 a bedziesz jak nie zrobisz heheh
moje dziecko mi zaraz na glowe wejdzie hehehe kurew.......pol zeba wyszlo i reszta dalej w dziasle ahhhhh.......i jeszcze tyle przed nami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Maryla mi sie obsrala tak ze jej przez nogawki do skarpet przecieklo 🤢


nusia ja mam taka akcje przynajmniej 2-3 razy na tydzien...
ostatnio wzielam Olka do wanny w ciuchach i splukalam kupe z ubran i zdjelam i obmylam go inaczej sie nie dalo 🙂
ile krzyku bylo to ojeju...
najgorsze bylo to ze mi kupa pod paznokcie weszla i pozniej szorowalam 20 minut zeby wszystko wylazlo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie usmialam z rana dzieki dziewczyny heheheh 😁 mi tam Zuzek nie ucieka z gola dupka jakos tak sie dogadalysmy,ze jak zmiana pampka to ma lezec, ale jak widzi,ze mate rozkladam to ucieka najdalej jak moze hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poczytalqm was i mi sie choc troche humor poprawil.Ja dzis 2dzien na antybiotyku..a ze nieszczescia chodza parami to znowu plecy mi sie posypaly.Juz wczoraj bylo nieciekawie,ale dzis juz jest masakra.Nie moge sie schylic ani stac dluzej niz 15sekund..nie bylam w stanie wlozyc Julii do lozeczka,wiec ja wrzucilam :P Zmiana pampersa to dla mnie wyzwanie jak wspinaczka na Himalaje 😁 I tak se leze i czekam az Piotrek wroci i mloda do parku wezmie,bo mi dziecko zdziczeje..no i jakis obiad mi przyniesie bo kanapke ledwo co zrobilam na sniadanie.ciekawe ile teraz mnie to potrzyma..ostatnio trwalo to 1,5 tyg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zaraz dziabe zabieram do paku bo jej glowe urwe taka jest jeczydupa :P a Michal wroci niestety dopiero po 3ciej.... przyszedl plaszczyk przeciwdeszczowy dla Zuzi taki sam jakiego polarka jej kiedys kupilam 🙂 slodki ale siega prawie do kostek heheh
Monia badz dzielna!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa z Michalem na miasto wyjsc to sie obiera zupelnie inny kierunek niz sie planowalo bo on ma swoje plany............. 😠
Mala spi ja juz nie moge i juz pranie sie jedno dokancza zaraz drugie wrzucam dzis ma byc slonecznie otoz czemu atakuje pralke z rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, oj, szkoda mi ciebie z tymi bolami.... dziwne, ze nie mozna z tym nic zrobic? 😮 a probowalas isc gdzies prywatnie? np. do polskich lekarzy? bo tutaj co lekarz to inna diagnoza a bol pozostaje 🤢
PaulinY Tomcio ma juz 2 zabki 🤪 16-go bedzie mial 4 mce i juz jest zebatek 😁
tez zaraz wrzucam pranie do pralki 🤪 bo pieknie na oknem, Kaya mnie niedawno obudzila, aaaa i zapomnialam : wczoraj jej powiedzialam, zeby smoczka do smieci wyrzucila, bo do spania ciagle go brala. i ona nawet nie zastanawiala sie, tylko go wrzucila do smietnika 🤪to bylo popoludniu, wiec wieczorem jeszcze pamietala, ze go wyrzucila, bo sie w ogole nie upomniala, tylko grzecznie poszla spac 🤪 zobaczymy jak to bedzie dzisiaj 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Kasia 🙂 jestem pod wrazeniem KAii ale to dobrze,ze pokazujesz jej,ze wszystko co robi robi swiadomie 🙂
Moni Kasiu pomagal chinczyk ale to kosztuje wiec prywatnie to samo....
A ja juz rundke zrobilam po miescie w parku bylysmy ale plac zabaw jest ZAMKNIETY!!! cos tam remontuja ale to i dobrze 🙂 wiec poszlysmy na poczte wyslac pierdolke do Pl i za wysylke zaplacilam wiecej jak za ta pierdolke.....heh no i znow zrobilam rundke po charity shopach i znalazlam cos dla siebie 🙂 sliczna tunike z kolorowymi kwiatkami na dole tylko ma jakas zlota nitke,ktora niekoniecznie mi pasuje ale chyba ja zostawie bo juz myslalam o przerobkach.Mozg kobiety to ciagle pracuje bez kitu te styki nam sie nigdy nie przepalaja.......
😁
a slonce tak grzeje,ze mam ochote sie poopalac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...