Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
ja sie chyba skusze na britaxa
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_118785_10001
chociaz gdybym miala kupoiwac maclarena to kupilabym tego
http://www.mothercare.com/Maclaren-Quest-Sport-Stroller---Black/Citrus-Lime/428533,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Maclaren%2520Quest%2520Sport%2520Stroller%2520-%2520Black%252FCitrus%2520Lime&q=Maclaren%20pushchairs&q=Maclaren%20pushchairs
jade dzis do mothercare poogladac na zywo wozki... zobacze ktory mi bedzie najbardziej odpowiadal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 😁
a Zuzia w koncu spala! na butle o 5tej dopiero wstala szok,a pozniej o 7.30 jedziemy zarz na carboot 😁 pogoda jeszcze odpowiednia oby.......
Nudatka trzymaj sie.Mam nadzieje,ze masz wyrozumiale szefostwo...
Ninatrn tylko nie kupuj tych 3 kolek napraaawde..... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to carbudowa atrakcja 😁 ale laaaalo a my w biegu do auta w tym biegu jeszcze to wypatrzylam
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/25530721476273531967310.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8864/25530721476273531967310.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jutro ide z nim do lekarza bo to nie jest normalne 😞,nie spal do 4.30 tylko plakal,a potem jak zasnal to co 30sekund sie tak strasznie wzdrygal-normalnie jakby nim rzucalo,az sie wybudzal i znowu plakal i tak do 7 rana 😞 Boze naprawde nie wiem co moze dolegac mojemu malenstwu, ale wygladalo to okropnie,juz chcielismy jechac na emergency....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja pamietam jak ja mialam konia na biegunach 😁 super sprawa 😁
nudata rzeczywiscie chyba lepiej isc do lekarza zapytac... przynajmniej odpowiedza na Towje pytania i nie bedziesz sie martwila ze cos moze byc nie tak 🙂

dzwonila babka w spraiwe wozka i ma byc za godzine ogladac... jesli kupi to od razu zamawiam Britaxa 😁
bylam w mothercare ale jakos mi ten maclaren nie podszedl...
uciekam bo Olek sie budzi i juz jeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wozek sprzedany 🙂 Britax juz zamowiony 🙂 mam nadzieje ze dojdzie do wtorku bo musze jechac odebrac paszport 😁 i fotelik Cosatto tez zamowilam...
najlepsze bylo jak Olek zauwazyl ze ktos obcy zabiera jego wozek i cos tam po swojemu zaczal gadac z grozna mina 😁 😁 😁 myslalam ze sie posikam ze smiechu 😁 😁
powiedzialam mu ze mam juz zamowila nowy wozek to sie zaczal chichrac i dopiero teraz sie upokoil 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja kon przezajebiaszczy 🤪 Nudata idz do lekarza dla swojego spokoju
My po zakupkach. kupilam malej w lumpku mate wodna co sie rysuje na niej 🙂 a noc tez mielismy zabawna. od 3 do 5 rano "jaka to melodia" i nawet bawic sie poszla. wymyslala, ze ma kupke, siku ze glodna jest, ze mleko chce, tak ja lozeczko w dupke gryzlo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja zakochalam sie w tym koniu!Nudata trzymaj sie.Mi tez to wyglada na skok rozwojowy,ale lepiej sie upewnic.Ninatrn dzieki za linka 🙂Jak pogoda dopisze to w przyszly weekend sie tam wybierzemy.A co do wozkq to ja mam tego questa sport czarno-czerwonego i w zyciu bym go nie zamienila 🙂Ale kazdy lubi co innego 🙂 A przymierzalas Olka do takiego fotelika?Bo Julia majac 9 miesiecy byla za mala..glowa do zaglowkow nie siegala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia my kilka dni temu mielismy taka noc.Od 11 do 4 walczyla i sie daral.W koncu uciekla nam z lozka i stwierdzilam,ze jak chce to niech sie bawi byleby nie plakala...a ta sie rozpedzila z lozka i poleciala do salonu...znaczy sie chciala,tylko drzwi byly zamkniete i sie az od nich odbila:P wtedy dopiero bylo glosno...a innej ciezkiej nocy ja do nas wzielismy ja sie nad ranem budze,a jej ani w lozku ani w lozeczku...budze przerazona Piotrka,on sie zerwal,a ta sobie spi w pozycji na batmana na lezaczku za naszym lozkiem...twarza w dol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie prawie sesiusialam ze smiechu... wchodze do lazienki, gdzie tatus mial kapac Marylke a tatus z nia w wannie siedzi 😁 (zeby nie bylo bokserki mial na sobie 😜)

Maja jak tam balony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Nusia ja tez mialam taki widok niedawno bo Michalowi zabranialam sie z mala kapac to wlazl jak nie widzialam i wiecej chlapal niz ona oczywiscie tez z gaciach 🙂
A balonyyy 🙂 poezja 🙂)))))))))) zdjecia na FB nie ogarnie obiektyw wszystkich.....my juz wrocilismy a jeszcze wieczorem pozno ma byc pokaz oswietlenia balonow do muzyki to dopiero show....widzialam to dzis na youtubie z zeszlego roku, super......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja fajne zdjecia na FB.
Ja musze jutro do lekarza z Iza isc. Zaczelo sie od plesniawek, dostalismy Nystatin, skonczyla brac, dzis cudem zagladnelam do jej buzi a tam same rany, nawet usta jej w konciku pekly-dziecko nic nie je, budzi sie z placzem. Chyba ma zapalenie jamy ustnej jak Marylka miala. Mam nadzieje ze jutro moze jakis antybiotyk przypisza bo ona sie wykonczy, dziennie moze 500ml mleka wypija i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojj biedna Iza....
ja cie ja sie boje po tym artykue o buncie hehe dopiero sie zacznie........
dziewczyny te urzedy zglupialy? skladalismy o Housing i owszem przyznali MI na MNIE jako,ze mieszkam sama , jednak w formularzu byl Michal itd. a Pani powiedziala,ze sciagneli informacje z JC ,ze nie mieszkam z mezem. Fuck ! ale spoko, malo tego powiedziala jeszcze,ze tak przeciez nie mozna ,ze dostaje zasilek z JC i Housing razem. Czytam na stronie,ze mozna glupia baba, kazala tez Michalowi zadzwonic o working tax na podstawie jego zarobkow ktore widziala, i working sie nie nalezy, chyba nam sie trafila jakas niedoinformowana biurokratka. I tak oto kolejny miesiac zwloki poniewaz musimy doniesc Michala payslipy z sierpnia,ktore dostanie na poczatku wrzesnia i malo tego decyzje z workinga nawet odmowna mamy doniesc! na szczescie pani z workinga powiedziala ,ze wysle choc normalnie nie wysylaja bo po co.
A jesli chodzi o JC to przeciez na tej podstawie,ze mam meza pracujacego dostalam Contribution based a nie income based. I jak to powiedzial Michal tej babce z housinga to cos zaczela krecic. Tylko mam stresa teraz do JC probuje dzwonic zeby sie upewnic jakie dane oni maja bo ona powiedziala,ze bede musiala JC kase na jobseeker oddawac. 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu to sie nigdy nie skonczy poza tym wyczytalam,ze zeby dostac housing JUZ nie biora pod uwage reszty benefitow jedno na drugie nie wplywa. To po co im kopie CHB i CHT i wyciagi z banku ze dostajemy bo CHT stara decyzja nieaktualna. Jaka kur.....nieaktualna skoro ciagle mam dziecko i to sie nie zmienia. 😠 😠 😠 😠 wiecznie cos za chwile sie przeprowadzamy i znow beda zmiany w tych papierach i ZNOW ZNOW ZNOW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia MAryla tez po bialych plesniawkach rany miala. jej pomogl spray ktory jej w pl przepisali. mam go jeszcze jak chcesz. antybiotyku nie miala, tylko taka strasznie gorzka zawiesine do picia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...