Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

MajaCh napisał(a):
midorada Zuzia na roczek w tym losowaniu calym wybrala lyzke a zaraz pozniej kieliszek 😮 😁


Maryla buciki czyli szybko bedzie miala dziecko 😮 😜 i ciocia stwierdzila, ze sie nie liczy i ma losowac jeszcze raz i wylosowala obraczke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a co do noska to mozesz kupic calpola sol fizjologiczna np. albo wode morska i psikaj tym przed sciaganiem z noska. I trzymaj malucha pionowo jak go nosisz wtedy latwiej bedzie i na noc mala podusie pod materac zeby mial glowke wyzej bedzie mu latwiej oddychac..coz jeszcze....krople jakies mietowe mozesz pokropic na ochraniacze tak kolo lozka zeby wdychal......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
Monia przerombane masz z Jula
u nas nocka taka sobie, ale mala wczoraj odparzyla pupke i to fest... tak plakala, ze szok. a dzisiaj rano zaobaczylam, ze az jej w jednym miejscu skora zeszla 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To my juz w drodze.Jade siostrze Julie podrzucic i do szpitala.Mam nadzieje,ze siostra pod moja nieobecnosc rodzic nie zacznie:P A ja jestem dobrej mysli,moze akurat to mi pomoze 🙂Kasia nie wiem co jej sie znowu odmienilo,bo owatni miesiac prsesypiala ladnie od 8:30 do 6:30.a z ta drzemka w dzien to raczej nie to,bo przedwczoraj spala w dzien 25min,miala dzien pelen wrazen a nocka taka sama jak dzis byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ooooo MArylciu 😘 musiało ja strasznie boleć 😲 pieluchy zmieniliscie na jakieś inne, ze taka reakcja? My ostatnio kupiliśmy pielucho majtki i tez trochę małej dupa sie odparza, ale pewnie dlatego, ze są chyba lekko przymale, tzn, niby dobre, ale jak dla mnie pielucho chyba jest za blisko dupci 🥴 tak więc na noc bepanden idzie w ruch i jest ok. Monia, tak sobie pomyślałam, ze moze właśnie za bardzo uatrakcyjniasz jej dzień? Moze ona potrzebuje konkretnego, schematycznego dnia, moze nadmiernie reaguje na takie rożne akrakcje? Wszędzie i zawsze piszą, ze na dziecko najlepszym sposobem jest zawsze regularnosc i powtarzalnosc - czyli powrót do rytmu dnia 🙂 ps. Powodzenia dzisiaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,

MonisiaD Ty w szpitalu? Co sie dzieje? Czy to cos zwiazane z kregoslupem? Nie jestem za bardzo na biezaco. Mam nadzieje, ze to nic powaznego... 😞 😞 😞 😞
Co do Julci, to zgadzam sie z kasiak. Jestem za schematami i powtarzalnoscia w ciagu dnia 😉 MozeJula ma w ciagu dnia ma za duzo bodzcow, choc jak mowisz wczoraj sie wynudzila... 🤢 🤢 🤢 Juz sama nie wiem... 🤔 🤔

MajaCh Ja rowniwz nie slyszalam o kladzeniu lyzki na pierwsze urodziny, ale jestem zdania, ze wszytsko zalezy od pomyslunku rodzicow. 🙂 🙂 Im wiecej rzeczy na talerzu, tym lepiej 😉 😉

Biore sia za sprzatanie. Maly zasnal, wiec jest okazja by cos zrobic... ooo... wlasnie sie obudzil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja myslalam,ze odespie z mala poranna drzemka i taaak spalysmy 20 minut i ona mnie budzi z bananem na twarzy i mama 😁 jje makaronik ze szpinakiem teraz siaaama 🙂
Nusia mojej kolezanki corcia tez tak ma.A wiesz czemu? bo baaaardzo dlugo nie zalatwaiala sie poza domem i zawsze miala pieluszke zmieniana, niedawno zrobila w parku kupke i jak wrocili do domu -a maja niedaleko naprawde to dupcia od raz odparzona...
Nudata trzymaj sie 🙂 kawka i jedziesz 🙂 u nas tez deszczowo nie poszlysmy na playgrupe rano....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas pochmurnie ale duszno juz sie robi 🙂 ja psiatam a mala co chwile do mnie z czyms przychodzi, wiec psiontam na raty:P
a z odparzeniem too i kupka w parku (kwasna taka) i pieluchy miala hugisy a zawsze pampek byl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziaba spi w koncu padla bo ciagle na kolana ,ciagle ksiazeczki, mazaki, ciagle zabawki za reke mnie ciagnie zeby sie z nia bawic ,chodzi wszedzie odwazna sie robi 😁 chybaze widzi COS wiecie co wczoraj sie rozplakala w wannie bo.......myjki nasze zobaczyla i one takie straszne sie wydaly hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczeta moje drogie pytanie z innej beczki,wie ktoras jak to jest z macierzynskim z druga ciaza? moja kumpela z pracy - Czeszka tu byla na macierzynskim, wrocila do Czech i tam znow zaszla w ciaze (ze swoim mezem jakby co :P) i w zwiazku z sytuacja wracaja tu z pazdzierniku. Pracowala tak jak ja przez agencje pracy i tak jak ja dostawala maternity. A teraz? na moje oko powinna znow isc do pracy i przepracowac troche ? bo ona juz w 3cim miesiacu jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja wydaje mi sie ze musi popracowac zeby dostawac macierzynskie, ale pewna nie jestem 😉
Maryla ma szal na powtarzanie ale takie smieszne. powtarza wyrazy rytmicznie ale nie przypominaja one wypowiadanego przeze mnie slowa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Maja jest chyba taki przepis,ze zeby od pracodawcy dostac macierzynskie,to trzeba u niego pracowac min 15tyg przed zajsciem w ciaze.Ale moga starac sie o maternity allowance z J pod warunkiem ze po powrocie zarejestruje sie u nich jako poszukujaca pracy.I nawet jak nir beda jej placic za Jobseeker Allowance to i tak niech chodzi na podpisy,bo dzieki emu wlasnie moze doatac macierzynskie. My tez wstajemy.dzis nocka naprawde super,troche odespalam.A co do wczorajszego zastrzyku,to byl tak nieprzyjemny i bolesny,ze szok.A jak zobaczylam dlugosc igiel to stwierdzilam,ze juz mnie nie boli 😁 A ewentualne efekty maja byc qidoczne dopiero za 2-3tyg jak sterydy zaczna dzialac przeciwzapanie.Jak nie pomoze,to mam dzwonic po nastepna dawke.I tak max 3 w roku moga byc w odstepach co miesiac.Midorada bylam w szpitalu bo mi robili ten zastrzyk-blokade z nadzieja,ze mi to na bol pomoze,bo ilemozna lykac tabletki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dzielna jestes....ja bym sie obsrala na sama mysl o igle w kregoslup teraz zwlaszcza po epiduralu...
ziaba znow grzebie w paszczy chyba sie cus przedziera przez dziasla alenie wiem gdzie bo nie da mi zobaczyc...
posadzilam ja na nocnik co wywolalo obled u niej....butle wypila na nocniku a pozniej sie tak darla,ze ja zdjelam, poszla do kuchni i zrobila kupke........ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...