Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dziewczyny 12 wrzesnia bede w Londynie(tzn bedziemy cala trojka 🙂 bo T musi cos tam w konsulacie zalatwic no i poszukuje jakiegos hotelu na jedna noc-mozecie cos polecic? taki jakis nie za drogi(max 100 funciakow za nasza trojke za nocleg chcemy wydac) kurcze kompletnie nie znam Londynu wiec nawet nie wiem jak cos mam znalezc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Nudata sprawdze w moim hotelu oblozenie i jak jeszcze sprzedajemy to sie postaram friends and family rate zalatwic dla Was, nie nie obiecuje ale zrobie co tylko sie da zeby wam pomoc z zakwaterowaniem. Hotel w centrum wiec wszedzie sie latwo dostac.
Jak cos bede wiedziala w piatek to wyslesz mi wasze dane na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

MajaCh nie za bardzo zrozumialam o czym pisalas o councilu, tyle tam skrotow 😮 😮 nie liczac JC (job centre 🙂), ale rzeczywiscie nie popisal sie ktos oskarzajac cie o zatajenie informacji. 😲 Najwazniejsze, ze sprawa zostala wyjasniona. 😉

Dostalam dzis jakies formularze do wypelnienia dot child benefit. Matko jedyna ile tego jest 😠 😠 😠 Wy tez dostawalyscie jakies dodatkowe formy?? 😠 😠

Kasiak Super ta ksigarnia inetrnetowa. 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Jak bede miala wiecej czasu na czytanie to niewatpliwie bede robila tam zakupy. Ksiazeczki Brzechwy i Tuwima dla Malego zamowie jeszcze w tym tygodniu. 😎 😎 😎

Ja dzis sie nawalczylm z Malym. Cigle mu sie ulewalo. 🥴 🥴 🥴 Przebieralam go 5 razy w ciagu dnia...
Padam na twarz. Kolorowych snow babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mia kochana jestes-tylko ja nie chce robic nikomu klopotu tak wiec 😉
My postanowilismy ze nie bedziemy wyprawiac Patowi urodzinowego przyjecia tylko wlasnie pojedziemy do Londynu troszke pozwiedzac-wplanach mamy rejs statkiem po Tamizie, wycieczke do zoo- czyli to co Pat lubi najbardziej 🙂
Midorada-mi niestety tez przyslali jakies dodatkowe formy do wypelnienia-jutro bede tam dzwonic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry wieczor 🙂
Nudata zoo nei polecamy, mielismy tam dzisiaj isc ale za drogo (ponad 20 za osobe) i znajomi ktorzy byli mowia ze kicha 😉 bylismy dzis w akwarium i wszedzie bylo woow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Kasia dzieki za linka do ksiegarni, przyda sie na pewno 🙂 chociaz ja staram sie teraz po angielsku czytac, bo zapominam jezyk 😜
ja jak czytam po angielsku to się strasznie mecze bo nie znam aż tak języka żeby czytać bez wysiłku , a czytanie to u mnie taki stan duchowy , ze nie mogę sobie pozwolić na takie męki 😉 ps. Kończę kawę i lecę do pracy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.A ja czytam i polskie i angielskie ksiazki 😉Chociaz ostatnio malo czytam,bo nie ma mnie nigdy w domu.Wczoraj znowu basen zaliczylismy.A co do tych form,to tez dostalismy.To jest normalna procedura.Pytaja tylko o ostatniego pracodawce w pl i nip o ile dobrze pamietam.A my dzis juz o 6 na nogach.Spac.Ide zaraz z mloda na zakupy a potem razem sie drzemniemy 😁 Sylwia jak zdrowko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Rzadko do was zaglądam, ale myślę że to się zmieni po narodzinach małego 🙂
Zostały jeszcze 3 tyg, więc robi się nerwowo, chciałabym wytrzymać do września a potem niech się dzieje co chce 😉
Powiedzcie mi czy przy załatwianiu paszportu polskiego trzeba się wcześniej umówić na spotkanie?
I drugie pytanie dt. GP dla maluszka, czy dostaje on tego samego lekarza co ja? czy dla maluszków są pediatrzy? Być może w każdej przychodni jest inaczej, ale dajcie znać jak u was było.
Tak was podczytuję i widzę że narzekacie na lekarzy. Ja niestety też nie jestem zadowolona z tego jak GP traktują różne dolegliwości. Moja midwife też do d***. Ale chyba uśmiechnęło się do mnie szczęście bo właśnie w mojej przychodni przyjęli polskiego lekarza. I liczę na to, że z nim będziemy mieć świetną opiekę, jak w pl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu moj Olek ma tego samego GP co ja niestety... 😞 😞
ale w sobote ide z nim do polskiego lekarza prywatnie , niech mi go zbada dokladnie a nie tak jak ten nasz GP...

a tak sobie moj synek wczoraj siedzial :P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/dsc05277h.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2720/dsc05277h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂 no z councilem jeszcze nie wszystko wyjasnione jutro idziemy na druga ture ..bo tam zawsze sie dluzy.
Kasia ja mam tak saamo z ksiazkami musze miec spokojna glowe itd.
Sylwia koniecznie zdjecia ja lubie takie obiekty oswietlone bardzo 🙂 dlatego sie tak jaralam wesolym miasteczkiem jak bylo hehe
Marylu u nas lekarzy mamy roznych ale mozesz poprosic o swojeg jesli ma praktyke pediatryczna.u nas taki jeden starszy GP to mi spirale zakladal...a normalnie jest Zuzi pediatra.Ale nie wszyscy moga to robic weic napewno on ma praktyke.
My dzis bylismy stonehenge zobaczyc i jestem mile zaskoczona bo slyszalam rozne opinie zniececajace a jest baardzo duze itd. Ale ja od wiekow chcialam to zobaczyc, byc tam i w koncu marzenie odhaczone 🙂 a c.d.nastapi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu i tak trzeba sie umowic na spotkanie przez internet wybierasz sobie godzine ale i tak na ta godzine jest cala masa ludzi i w srodku sie czeka w kolejce hehe
Nusia te zdjecie na FB masakra ale sie usmialam ale swietne i ten chlopczyk obok Maryli w tej czapeczce jak z filmu !
Monia Zuzia tez diabel sie robi po prostu beda akcje jak z Julka czuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstalysmy wczesnie szykujemy sie na playgrupe i wlasnie mi sie przypomnialo,ze dzis nie ma spotkania....wiec do parku pobiegac troche wyszalec Zolze zanim padnie ponownie.....
Oj Monia bidulko wspolczuje Ci.....i jeszcze z malym szogunem rozbieganym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie pracujacy dzien dzisiaj a Iza z tatusiem.
Ninatrn chyba czas obnizyc materaz skoro olek juz tak siedzi, tylko patrzec jak sie bedzie podnosil i fiknie.
Izabela od 2 dni/nocy spi na brzuchu, dla mnie to wielka nowosc i bardzo slodko to wyglada.
dalszych zebow brak ale sa postepy w chodzeniu, iza zaczyna sie sama przemieszczas od obiektu do obiektu i to mnie przeraza, bo ona sobie nie zdaje sprawy z niebezpieczenstwa i leci na zywiol.
Wiec oczy do okola glowy trzeba miec, no i ciagle z nia spacerowac bo siedzenie to NUDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂 Sandra, duży twój synek i niezłe sobie radzi, ale chyba sam nie usiadł? 😮 Maja, ja tez mojego M namawiam, żeby tam pojechać, ale jego cieżko gdzieś wyciągnąć, bo jest po prostu przepracowany i jak nie pracuje, to chce poleniuchowac a nie aktywnie spędzać czas niestety.... Będę musiała nad tym popracować 😎 skoro mówisz, ze warto..... Monia, mnie tez głowa strasznie boli, więc moze to właśnie ciśnienie 😉 a ja jeszcze dzis na 1pm do pracy, ostatnio zauważyłam, ze jeśli akurat w piątek pracuje, to jestem ustawiania wtedy na taka właśnie godzinę 😠 i muszę Kaye do niani odwozic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia, pewnie cieżko było podjąć decyzje czy do pracy wrócić, czy zostać jeszcze troszkę dłużej z mała? My sie troszkę zastanawialiśmy, ale wtedy nikt z nas nie był jeszcze gotowy, aby mała zostawić na praktycznie cały dzień, bo ja wtedy musiałabym pracować od 7.30 do 16.30 , mała wtedy musiałaby być z kimś obcym, więc zrezygnowałam z pracy i teraz z perspektywy czasu cieszę sie, ze podjęliśmy taka decyzje 🙂 moja Paulina tez będzie wracała do pracy jak jej mały będzie miał 8 mcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
a my juz od 4 na nogach bo Pat nie mial ochoty spac 🙂
Nusia-my oceanarium zaliczylismy w Hull no i musze stwierdzic ze synek lubi rybki-ale tylko na talerzu 😜
Tak wiec zastanawiam sie nad tymi londynskimi atrakcjami co jeszcze mozemy zobaczyc....ciesze sie na ten wyjazd bo bardzo zadko mamy mozliwosc wspolnych wyjazdow z T 🙃
Mia- Pat tez tak na zywiol-zero strachu i jakos nie potrafi jeszcze wycyrklowac odleglosci 😉no i czasem konczy sie to guzem
Kasiak- ja dzis tez nocka tyle ze od 22 do 6 🙂
Sandra-zdjecie synka super 😁
Maja-hihihi no to juz bylas w tajemnym kregu 😁
aaa moj syn to maly pasibrzuch...ciagle chce jesc 🥴 dzis juz wypil 2 butle mleka,zjadl parowke,i prawie 2 kromki chleba...i jeszcze sie rozglada... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...