Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

No i Kasiu te teletubisie jej towarzysza ciagle 😁
Midorada ja jestem zarejestrowana na grouponie i ciagle dostaje rozne kupony na email ale nie korzystalam jeszcze,aczkolwiek co sie odwlecze....
My bylismy na carboodzie wlasnie rano i kupilam mnostwo ubranek dla malej szok 🙂 takie ladne zadbane, kolorowe ,z debenhama no super, i czapki dwie i bolerko takie kolorowe z pomponami na jesien 🙂 tylkko butow nie znalazlam rozmiarem wiec pewnie na ebayu kupie... ale kupilam kolezanki synkowi buty clarksa niezniszczonie ,bez otarc za calego 1F 🙂 i nawet sobie bluzke, babka mowila,ze raz ja zalozyla i chyba zbyt mlodziezowa dla niej ....no i prawda bo bluzka z nexta ladna a Pani po 60tce 😁
i samochodzik dla malej mini 😁 hehehe i slonia zwierzatko takie male ,zadowolona byla jak nie wiem 🙂 a pod koniec zasnela mi na rekach i w aucie juz padla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helol 🙂
bylismy na piaszczystej plazy dzisiaj 🙂 jestem przeszczesliwa, dawno malej w takim szalenstwie nie widzialam 😁 piasek szok, a pozniej jak zobaczyla ze jeszcze woda jest to ciagle tylko kompu, kompu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gratulacje marylu 😁 😁

a ja dzis bylam na pedicure i mi tak dziewczyna nogi wymasowala ze czuje sie jakbym dostala nowa pare :P a do tego jeszcze fotel z masazerem byl to juz wogole czulam sie jak w niebie 😁 😁
a jutro bede malowac lazienke 😁 😁 bo mnie ten nasz braz juz zaczyna wkurzac... poza tym tesciowa przyjezdza za tydzien wiec musze powoli zaczac ogarniac sobie dom...
Monisia dzieki za info na temat benefitow... housing juz biore na tax credit jeszcze jestem ''za mloda'' :P
ide szykowac Olkowi obiadek dzis pierwszy raz brokuly zobaczymy jak zareaguje :P
musze sie wogole pochwalic ze Olus butelke juz sam od poczatku do konca tzryma i nie musze mu pomagac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Jestem wykonczona - wlasnie skonczylam wypelniac papier na child benefit. 17 stron - by ich szlag trafil 😠 😠 😠 😠 😠 Zrobiilam to juz na odpal, bo nie pamietam dokladnych dat zatrudnienia. Jestem tu juz 7 lat, czesc papierow wywalona, czesc w Pol. Grzebalam sie w tych papierzyskach - ile czlowiek nerwow przez to natracil. A balagan sie taki zrobil, ze.... szkoda slow 😠 😲 😮 W ogole na wypisanie moich miejsc pracy, rubryk mi zabraklo 🤢 Jak mi nie przyznaja tego, to mam to w dupie 😠 😠

Maja - slodka ta Twoja corcia 🙂

Ninatrn zazdroszcze takiego pedicure. Ja jak ostatnio sie wybralam, to stwierdzilam, ze sama w domu lepiej bym sobie ten pedicure zrobila. 😠 Moge spytac ile placilas?
Co do tesciowych - lepiej pomaluj te lazienke 😜 😜 Ja przy mojej tez czasami jak na szpilach siedzialam. Ale koniec koncow bylo ok. 😉
Daj znac czy brokulu Olkowi smakowaly 😆

Spijcie smacznie dziewczeta 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez zazdroszcze takiego masazu 🙂)))))))))))))mmmmmmmmm ja uwieeeelbiam masaz stop......szkoda,ze moj maz juz o tym nie pamieta albo zawsze ma cos wazniejszego do poczytania w internecie np......
moja laleczka dzis wydziwia od rana ,czekamy na kolezanke z corcia bo maja szczepienie rano i po wpadna na kawke i zabawy 🙂
kurcze zrobie pozniej malej foteczke ubralam ja w to co kupilam w niedziele na carboodzie zobaczycie jakie fajne dziewczece 🙂 szok 🙂 aa ona juz tancuje no nieeee......
zdjecia jej na FB pokazywalam te jej co wrzucalam od narodzin i mowi "mama ,tata,ZAZA" hehehe mowie ciagle Zuza a ona ZAZA 😁 i ciocia dzis powiedziala, na moja siostre 🙂
Midorada mysle,ze Ci przyznaja ..raczej....a nie masz wszystkich P60? czy P45?
kurde moja kolezanka ma zarobki takie same jak my itd. a child taxu dostaje po kilka funtow tyg. paranoja..... a druga kolezanka 59f tyg. i wez sie czlowieku polap....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂Nusia Marylci pewnie sie snil wypad nad wode 😁 😁 A my dzis w koncu noc przespalismy 🙂Niedlugo Piotrek bedzie i czeka nas wyprawa do szpitala,bo musze sie na drugi zastrzyk umowic,a tam nikt nie odbiera..od 2 tygodni!!!Maja jestem w szoku jak Zuzia urosla 🙂A masazu stop Sandrze zazdroszcze 🙂A co do tesciowej to ja moja uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
midorada zaplacilam 24 funty... mam sprawdzony salon, zawsze wszystko robia dokladnie..
co do tesciowej to ja sie jej nie boje 😜 odkad urodzilam Olka zmienila nastawienie do mnie 😁 😁
brokuly nie smakowaly maly mial odruch wymiotny jak mu dawalam ;/
zreszta nie dziwie mu sie bo ja za brokulami tez nie przepadam... ale sie nasmialismy oboje ja z jego min a on chyba ze mnie :P
Maja ja zawsze jak siedzimy na sofie z Robertem klade mu nogi n jego udach i mowie ''Pomaszuj"
zawsze dziala :P
a Zuzia to sliczna dziewczynka i zawsze usmiechnieta 🙂 normalnie cukiereczke 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...