Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a ja lubie jak mi sie kostkami kolka kreci odlot hehehee
Ninatrn ja tez mialam zwidy a teraz przydupasek MAMA TATA ZAZA MAMA TATA ZAZA i tak w kolko.......!!!! 😁
Mia spokojnego wieczoru 🙂!!
moje zlosci zasnely boooze spraw zeby nie budzila sie co kilka godzin .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chwila przerwy-lece na lunch. Izabela dzis z tatusiem rozrabia. Kazalam im isc do helath Visitor zeby zwazyli Ize itd ale nie wiem czy zdazyli bo strasznie dlugo sie rano szykuja.
Zaczelam drukowac time table okolicznych Children's Centre-chcezeby Iza chociaz 2 razy w tyg chodzila, ona tak kocha dzieci-dla niej to najlepsza rozrywka i nagroda-byc pomiedzy dziecmi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
tez wazylam dzisiaj Manini - 12,7
mezulo zabral dzisiaj mala a ja wysprzatalam mieszkanko. juz zapomnialam jak fajnie sie sprzata jak nikt glowy nie zawraca 😜
i wiecie co, nie mamy kasy a zdecydowalismy sie na wakacje. lecimy za 2 tygodnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia a gdzie lecicie??
ja tez bym sie na wakacje wybrala ale dzis dostalam az 2 telefony w odpowiedzi na moje aplikacje i jak na razie musze sie powstrzymac w planowaniu wyjazdow jakichkolwiek...
lazienka pomalowana 🙂 sufit tylko musze pomalowac na bialo bo nie mialam pedzelka i musialam gabka do naczyn odcinac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja pamietasz jak pisalas, ze Zuzia dala tacie pilota? Maryla dzisiaj wylaczyla telewizor na moja prosbe 😁 i ma nowa zabawe, zaklada na reke bransoletki (kilkanascie 😜) a pozniej je zrzuca. wrzuce pozniej filmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 pamietam Nusia, to jaki wielki postep!!!!!gratulacje dla Marylci 🙂
kurde dwa dni nie mielismy internetu bo virgin jakies klopociki z zasiegiem mial . A mala mi na glowe wchodzi dzis az mi sie plakac chcialo od tego jej jeczenia......nawet jakzmywam to ona wisi przy nodze i placze i chce na rece.......ale wiem,ze to na zabki wiec musze jej wybaczyc. A zla jestem jak osa bardziej na siebie ,ze sie na nia zloszccze......dzis bylismy na playgrupie i znow Nikola dostala becki od Zuzi- jej przyjaciolka z ktora widzimy sie codziennie nawet po kilka razy.....
ogolnie to Zuzia znow nie chce jesc nawet jogurty wypluwa,czyli znow jakis zabek. Nauczyla sie biegac od dwoch dni....o zgrozo dla mnie....
A nasze miszkanie jest wlasnie wystawione jako do wynajcecia dzis tablice postawili. Miala je sprzedac ale nikt nie chce kupic wiec widac nie chce stracic bo my za chwile sie wyprowadzamy,nam nie zaproponowala,zeby moze dluzej bo my je znamy i wiemy,ze za chwile plesn wyjdzie bo sie jesien zaczyna.a sasiedzi sie buntuja !! hehe miedzy soba jak ona tak mogla, ze nam wypowiedziala,ze teraz jednakwynajmuje.Bo oni sie boja ,ze sie im trafi jakis wariat albo fleja czy chlejus. A sa wspaniali i pomocni 🙂 napewno bedziemy utrzymywac kontakt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata brawo dla Patryka 🙂 fajnie,ze Wam sie pobyt w Londynie udal. Pogoda nawet niezla tez.
Ja wlasnie wyciagnelam Zuzi zabawki nie liczac miskow ,ktore sa na gorze. Wszystko spod schodow na srodek salonu. i musze Wam powiedziec ,ze nie moge sie doczekac przeprowadzki......zrobie jej bawialnie napewno. Czesc oddam zabawek kolezance albo do charity bo ma duzo grzechotek,gryzakow i trzeszczacych rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...