Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

hhaha Monia:P jednak wezmiemy ja ze soba bo sie do walizki miesci 😁
Maja wyobrazam sobie ten mebel i fajny jest 😁
Sylwia jakby sie bylo czego obawiac to by i w polskich mediach trabili o tym, a na razie cisza. takze nie denrwujcie sie za bardzo. a zeby mi dziecko zabrac to by chyba najpierw musieli mnie zabic 😜 (pewnie kazda z nas:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

moje dziecie dzisiaj czysta rozpuste ma bo mama pakuje i bajki non stop 😜 a teraz weszlam bilety wydrukowac i mi tu jakies probblemo wyskoczylo i tak walcze i walcze a to mnie sie na fax przelaczylo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej lasencje,
Moja mama pojechała, więc wracam na mamuski. 😎 Właśnie Was nadrobilam. Dużo sie dzieje widze 🙂
Powiedzcie mi jak to jest z wózkami na lotnisku. Wiem ze zostawia sie je przy samolocie i ktoś je gdzieś wkłada. Czy zdarzyło sie wam ze zniszczyli wam wózek? Bo jak ktoś piepsznie wózek tak jak te walizki to ja dziękuje - chyba będę musiała jakaś tanioszke kupić albo urzywany bo mi mojego szkoda 🥴 Wybieramy sie na świata do Pol ( chyba już o tym wdpominalam) i już sie zastanawiam jak to zorganizować.
Tak czytam wasze wpisy i dopiero zdaje sobie sprawę ile mnie jeszcze czeka. O skoczek sie nie martwię bo Dominik nie lubi smokow. Pluje nim dalej niż widzi 😆 Ale z nocnikami to niezłe przeboje macie 😮
Monia, ja nie wiem po co ty na te aerobiki i baseny latasz. Z tego co piszesz to przy Julii masz niezła gimnastyka 😁
Maja powodzenia z przeprowadza. Odkąd przyjechalm do UK przeprowadzalam sie już 4 razy. Ostatni raz 7 m-cy temu, a mój mąż coś już wspominał ze to nie jest idealne miejsce i pewnie tylko kilka lat tu pomieszkamy 🤢 Pochwal sie swoim nowym nabytkiem koniecznie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia lecimy do hiszpani 😉 Maryla wlasnie sie cieszy tatusiem, bo ostatni raz go kilka dni temu widziala...
Milorada my kupowalismy wozek-laske specjalnie na wyprawy samolotowe. dokupilam tez torbe na niego i bardzo sie przydaje, bo jak lece z polski i w bagaz sie nie mieszcze to upycham w tej torbie razem z wozkiem i zdaje przy odprawie od razu 😜 mojej znajomej zniszczyli wozek i odzyskala pieniazki tylko troche to trwalo i duzo papierkow do wypelniania na lotnisku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midorada to masz chillout teraz 😁
No ja tez od kiedy przyjechalam do Uk to bedzie juz 5 mieszkanie......a ostatnie bylo to - kiedy bylam w 5 miesiacu ciazy.........to sie namieszkalismy nie ma co. Mam nadzieje,ze nastepne bedzie na dluzej......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ogladasz Sylwia?
My klucze 1go mamy dostac....
Nusia ale Ci zazdroszcze wstreciocho 😁 opal sie wspaniale za nas wszystkie 😁 ja bede w tym czasie na solarium latac hahaha zeby zazdrosc zelzala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/STAG-MINSTREL-MAHOGANY-DISPLAY-CHINA-CABINET-/140797631409?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D2347643640819482298%26pid%3D100015%26prg%3D1017%26rk%3D2%26sd%3D200821287160%26#ht_867wt_1163
taki barek ale ale taniej nam sie trafil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
dziewczyny jak mozna zorganizowac 2h impreze dla dzieci Mikolajkowa??? ja myslalam o robieniu mikolajkow z modeliny np.. i oczywiscie czapeczki tez same by robily z pomoca rodzicow itd.


Moim zdaniem Mikolaje z modeliny to jeszcze nie ten wiek. Mozesz przygotowac duzego Mikolaja na brystolu albo kartce papieru dla kazdego dziecka, kupic jakies swiecidelka typu brokat i niech ozdabiaja. Czapeczki super pomysł. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midorada ale tam sa dzieci w roznym wieku wiec to dla starszakow ta modelina.
Nusia oni nam przywiaza ja do nowego domku juz tak sie umowilismy ,no co Ty moze mam rece jak Papaj ale nie mam takich barow zeby to dzwignac 🤪
idziemy na playgrupe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja na 14:30 na fizykoterapie..z Julia 😁 😁 Bedzie ciekawie :P Niestety akurat w piatki Piotrek jest w domu o 15:P Mowil,ze bedzie sie spieszyl,ale mam sama isc i najwyzej tam sie spotkamy:P:P Maja impreze robisz? 😁 😁 Hehehe podaj dzieciom chipsy i piwo..Jula by byla przeszczesliwa 😁 😁 Matko,ale mam dzis glupawki hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julia sie za piwem trzesie..trzeba je przed nia chowac:P Jezu,nie wiem co w nia dzis wstapilo..drze sie jak nawiedzona od samego rana..Piotrek do mnie dzwonil,to sie nie slyszelismy...siedzi na mnie przytulona i na sekunde jej odlozyc nie moge 😞 😞 Ciekawie dzis bedzie na fizykoterapii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrabiam Was i nadrobic nie moge :P
my dzis bylismy po kasztany 🙂 zebralismy pol torby i teraz robie rozne dekoracje z nich 🙂
Olus rosnie jak na drozdzach 😁 😁 z mla pomoca przerwaca sie z brzuch na plecy 😁

dziewczyny polecam 50 twarzy Greya 😁 przeczytalam pierwsza czesc i dzis Robert kupil mi 2 koleje... bardzo mu sie spodobal wplyw ksiazki na mnie 😁 😁
a od poniedzialku ide do pracy na razie na pol etatu 🙂 juz sie nie moge doczekac 🙂
wracam do czytania ksiazki poki jeszcze Olek spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...