Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Monia a co z Julia? Piotrek ja obezwladnil na caly dzien? hehhe a co do zdjec to ja Ci mowilam,ze chetnie Wam cos wymysle, nie sa profesjonalne ale takie "kochane" 🙂 chce jej jeszcze z blyskotkami zrobic z koralami,perlami itd. ciekawe co ona na to 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Vera oni w UK w ogole odradzaja leki,a jak juz to paracetamol..mi duzo osob doradzilo,wlacznie z moja GP,ze jak mamy szczepienie,to zeby dac dziecku paracetamol,bo nawet jak nie ma goraczki,to nie znaczy,ze dziecka nie boli...tym bardziej,ze nie daje sie tego az tak czesto..i ja sie tej zasady trzymam...potem przyszlo zabkowanie i z syropem nie rozstaje prawie w ogole haha 😁 Ale jeszcze tylko kilka i koniec 😉 😉 😉Ciekawe co potem.A mi dzis tak Jula dala popalic,ze bujalam sie z nia na fotelu i wylam z bezradnosci..matko 6h wycia...znowu 😞 Dopiero po drzemce sie troche humorek poprawil,,ale nawet jak mi tak daje popalic,to i tak ja kocham ponad wszystko:O
A w ogole Jula ma faze na zamykanie sie w szafie 😁 Wlazi do srodka i zamyka drzwi i jak ktos nie wie,ze tam siedzi to jej nie znajdzie..Dzis nawet swiatlo jej tam w pokoju zgasilam,zeby wyszla,a ona i tak tam siedziala haha.A jak pytam gdzie jest,to mnie wola i robi akuku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Julia musi miec bardzo niski prog wytrzymalosci na bol...biedna.
Mja zaba padla ona sei naucyla kiwac glowa "nie" i "tak" zgadnijcie czego jest wiecej 😁 oczywiscie nie. Zuzia? Usiadlas na bebenku? ona nie , a przeciez widze,ze na nim siedzi. Zuzia chcesz spac? ona nie ale leci do schodow i kiwa,ze tak 🙂 Jak czasem mowie Zuzia? a ona nie 😁 rozwala mnie 🙂 ale dzis dzien szybko zlecial. Dziewczyny.......to pakowanie sie nigdy nie skonczy? mam 18,5 kartona na dole, z 6 na gorze pelnych juz. Do zniesienia ale nie mam miejsca na dole,zeby tamte zniesc.....
No ale kuchnia juz gotowa szafki pomylam, reszte zostawilam zeczy na wierzchu tych potrzebnych zeby jutro je zgarnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja wlasnie sama nie wiem czy to na zeby czy znowu alergia.A jesli ma niski prog wytrzymalosci na bol to napewno nie po mnie 😁 Dzis dostala wszystko co zdrowe i wszystkie skladniki notowalam..bo te kupy daja mi do myslenia.W weekend chyba chinczyka odwiedze.A o pakowaniu cos wiem,bopol roku temu to samo mialam.Tyle,ze klucze mialam wczesniej,a ze to na druga strone parku to codziennie cos sie robilo i na starym i na nowym 😁 A co do "nie" to bylo Julii pierwsze slowo i do dzis jest ono najczesciej wypowiadane 😁 😁 A ja sobie piwkuje dzis,a co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Witaj Vera 🙂
My wrocilysmy z play grupy, kupiliśmy bilety na halloween 🙂 , czas ogarnąć mieszkanie i znowu prasowanie 🙃
Maja, nie zazdroszczę pakowania, chociaż, ja wole pakować niż rozpakowywac i układać ☺️
Monia, a może Jula takim zachowaniem zwraca na siebie uwagę, nie wiem....pewnie sie mylę ☺️ może ona lubi tak uzalac sie nad sobą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu ale od zwracania na siebie uwagi nie mialaby rozwolnienia...dzis musialam jej wegiel w plynie dac,bo posrala sie po same uszy 😞 I to nie 1 raz 😞 Wiec albo zab,albo zmiany w alergii...ale coraz bardziej obstawiam druga opcje..Kurde,a ja znowu mam nadzieje,ze jednak mi ktos pomoze z plecami.Ostatnio pogadalam z moja GP i 11.10 mam znowu rezonans i jesli nie bedzie poprawy,badz cos sie pogorszylo to skieruje mnie znowu do neurochirurga,tyle ze tym razem w innym szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek
Mam w koncu laptopa aaaa :P
Witaj Vera 🙂
Majaaaa wspolczuje Ci z tym pakowaniem ,ale ja znowu odwrotnie jak Kasia lubie rozpakowywac i ukladac na nowo 😉 Milanek tez powtarzal przez jakis czas nie ,ale teraz chodzi ciagle i tylko slysze auto ,auto ,albo przynosi mi telefon i mowi brum brum ,zeby mu wlaczyc ta bajke autka hehe 😉 Ogolnie uwazam teraz bardzo na slowa,bo On ciagle wszystko probuje powtarzac!
A oglad;alam Zuzi zdjecia na fb matko jak sie zmienila 🙂 Taka juz dziewczynka sie tez robi ,a nie bobasz 🙂
Monia jak sie ma Julcia?Mam nadzieje,ze lepiej? A Ty znowu skierowana do innego szpitala?No i dobrze może tam bardziej sie postaraja..!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...