Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Sieeeeeeeeeeeeeeeeeeemaaaaa 😁 A my 3 dzien z rzedu wstalysmy o 9:30 😁 😁 Co prawda dzis mialysmy pobudke miedzy 4 a 6 ale i tak bylo git 😁 😁 Marylu co do tego placzu,to u nas tez go nie bylo,wiec na twoim miejscu bym sie do health visitor przeszla.A ja z innej beczki.Czy wasze dzieci jedza sniadania?Bo ja sie musze niezle nagimnastykowac,zeby jej cos wcisnac.Jedyne co zje bez problemu to tost z serem,albo nalesnika z czekolada,a tak to masakra.Ostanio juz nawet jej dzielo na talerzu stworzylam-lodeczke,sloneczko,fale,a i tak tego nie zjadla.Jedyne co bez problemu zjada to obiad i to najlepiej z mojego talerza.Ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, moja Kaya ciagle jeszcze jest na etapie butli z samego rano, bo generalnie bardzo malo je, wiec chociaz sniadanie mam z glowy. potemjakis serek, monte (uwielbia) , z obiadem tez mam problem, ewentualnie kilka lyzek zupy zje, ale tez nie kazdej 😠 ziemniakow w ogole nie lubi, chyba ze pod postacia frytek, lubi jesc ugotowany makaron, ale bez niczego, moze go wsunac w siwbie nawet 2 swoje miseczki, niestety uwielbia fast foody, wiec czasem je je. np. wczoraj jak jechalismy na lotnisko, zatrzymalismy sie na kawe, to wsunela 4 nugetsy i sterte frytek, popila sokiem i byla baaardzo zadowolona, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To mnie troche uspokoilas,bo juz sie zaczelam martwic,ze moze cos jest nie tak.Jula tez ziemniaki tylko w postaci frytek lubi.Ale uwielbia kasze z gulaszem,spaghetti,pomidorowke,nalesniki i schabowe z piersi z kurczala no i w sumie wszelkie zupy..no tak jak mowie,z obiadem dajemy rade,ale sniadanie to tragedia,z kolacja tez.A nie chce jej caly czas mleka dawac.Zaraz wam pokaze jak ostatnio sniadanie wygladalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny! mam pytanie: czy latalyscie do Polski z wozkiem dwuczesciowym tzn. ja mam stelarz i na tym fotelik( gondoli nie biore bo za duza) wiec do samolotu bedzie trzeba to rozdzielic. czy nie bedzie problemu? i gdzie to sie oddaje w check in czy przy samolocie? i jeszcze jedno: jakie leki na katar przy karmieniu piersia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny wiem ze juz kiedys byl ten temat ale nie mam sily szukac :P
chodzi mi o chodziki... co o nich myslicie?? naczytalam sie pelno negatywnych opinii na ich temat...
ja mu kupilam http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_15666_10001
tylko sie boje ze sie wypieprzy i glowa w podloge uderzy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
vera87 napisał(a):
Hej dziewczyny! mam pytanie: czy latalyscie do Polski z wozkiem dwuczesciowym tzn. ja mam stelarz i na tym fotelik( gondoli nie biore bo za duza) wiec do samolotu bedzie trzeba to rozdzielic. czy nie bedzie problemu? i gdzie to sie oddaje w check in czy przy samolocie? i jeszcze jedno: jakie leki na katar przy karmieniu piersia?


obojetnie ile czesciowy wozek masz, trzeba isc na check in, zeby dostac label na kazda czesc wozka. czy sie placi, czy nie - wszystk zalezy od linii lotniczych, w ryanair nie placi sie za 2 czesci wozka, w wizzair tez nie, monarch, thompson, tez nie. wozek mozesz wziac ze soba, wtedy zostawiasz go przy schodach samolotu, mozesz go tez oddac na check in - skieruja cie na out size bag., ale wazne, zebys z wozkiem pojawila sie na check in 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ninatr Maryla dopiero niedawno zaczela sie bawic takim chodzikiem. sa za szybkie i uciekaja dzieciakom, ktore dopiero ucza sie chodzic 😉 jak Maryla go pchala to musialam go przytrzymywac jedna reka bo inaczej banc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninatrn ja bym sie jednak na twoim miejscu wstrzymala z tym chodzikiem.Tak jak Nusia pisze,one bardzo szybko jezdza.Julia nauczyla sie z nim chodzic dopiero jak miala 8 miesiecy,z reszta tu masz filmik 😁
http://www.youtube.com/watch?v=AppMZ8N4xZ4
Co do 1 lotu,to Jula leciala jak miala 4 miesiace.I faktycznie im mniejsze dziecko,tym spokojniejszy lot 😁 Kasia strasznie mnie zaskoczylas z tym wozkiem 2-czesciowym wozkiem w ryanair,bo w Polsce za 2-czesciowy wozek kumpele skasowali 60 zl a tu na Stanstead 10f.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jezeli 2 części wózka są integralną częścią wózka tzn rama i np gondola to nie płacisz, jeśli masz wózek jednoczesciowy a chcesz jeszcze wziąć np car seat, płacisz , ale trzeba pamiętać żeby w ryanair za wszystko zapłacić on line, wszystko dokładnie przeczytać, bo potem na lotnisku tak się za wszystko płaci ze aż nie opłaca się lecieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc babiczki 🙂
Vera jak lecialam pierwszy raz to Milanek mial trzy miesiace i mialam wozek z gondola ,wiec gondola byla osobno i nie placilam nic dodatkowo.Pamietam tylko tak jak Kasia napisala wczesniej ,ze za fotelik sie placi dodatkowo. :-)
Moj myszor tez lot zniosl za pierwszym razem super tzn w sumie przepspal hehe ale mial tak jak napisalam trzy miesiace tylko.
Lecimy do Polski pod koniec miesiaca i ciekawa jestem jak to teraz bedzie...przeciez ten czort nie wysiedzi na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia oni mieli rame z wpinanym fotelikiem samochodowym maxi cossi.Sandra do zabawy jak najbardziej,bo Jula go uwielbiala od zawsze,bo gral i swiecil 😁 W tej kwestii jak najbardziej polecam 🙂 Maja u nas to samo.Bylismy na basenie to biegiem do domu,taka jazde skrecila i darla sie jeszcze z godzine...Teraz sie uspokoila,bo chyba nurofen zaczal dzialac.I znowu sie posrala.Kuzwa!!!!!Sylwia ja lecialam z Jula teraz sama w lipcu i powiem tylko-NIGDY WIECEJ! :P Hehehehe ide sie piwka napic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...