Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Maja kaca nie masz bos pijana jeszcze 🙃
Madzia to mialas dzionek, dzisiaj moze juz byc tylko lepiej 😉
Dusia odradzam kupne herbatki, zawartosc ziol w nich jest znikoma a cukru duzo i smak slodki. niunia sie przyzwyczai i nie bedzie chciala pic nic innego. ja tak mialam z moja pipka, ciezko mi bylo ja do wody przekonac 😉 mozesz jej robic zwykle herbatki ziolowe i rozcienczac bardzo, albo tak jak maja pisze kminek
Marylucha antybiotyk bierze i tak trudno mi jej go dac, ze musze ja trzymac i na sile wciskac 😮
i mnie gardlo boli znowu, nienawidze jesieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Madzia, ty nasza burzo hormonalna 😁
Dusia, życzę cierpliwości , w końcu sie dogracie i z czasem będzie tylko lepiej ( tak jak to Nusia wcześniej madrzej przedstawiła 😁 )
Maja, ty pijaku, ja nie pilam a obudzilam sie z bólem głowy 😮
Monia tez pewnie jeszcze odpoczywa po wizycie znajomych 😜
Jak zapewne zauwazylyscie na fb , zdjelismy w końcu KAyi przód z łóżeczko. Miałam trochę oporów, ale postanowiliśmy, ze spróbujemy . Było ok, obyło sie bez nocnych wędrówek, itp.... Jak ja polozylam, zgasilam światło i zamknelam drzwi, była cisza, potem usłyszeliśmy jakieś małe hałasy i potem znowu cisza. Po godz weszlam do niej i co sie okazało ? Przytargala do siebie do łóżeczka większego misia a szmaciana lale wyrzuciła 😁. Podoba mi sie, ze ona pięknie sama sie przykrywa 🙂 polozylam tylko dla asekuracji tego wielkiego micha przy łóżeczku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Maja poszalałaś, ale czasem to jest wręcz wskazane 😁
Dusia jeśli Malutka ma kolki to musisz jej jakoś pomóc. Co dziecko to inne sposoby pomagają. U mnie pomagał Infakol i Gripe Water podawała na zmianę co butelkę mleka raz jedno raz drugie a jak Ala miała kolkę władałam czopek glicerynowy rozluźniała się wtedy robiła kupkę, pierdziała i przechodziło dość szybko. Inni polecają Espumisan dla Dzieci jeszcze inni inne środki niestety nieraz jest tak, że musisz poeksperymentować na własnym dziecku aby coś utrafić co Jej pomoże.
Wiem, że te herbatki koperkowe z Hipp-a są od 1 tygodnia życia te co ty kupiłaś rzeczywiście od miesiąca ale z Hipp-y od 1 tygodnia. ja podawałam Alicji i nie zrobiłam Jej tym krzywdy, ale wiadomo każda Mamusia ma swoje zasady wychowawcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Herbatka z koperku jej pomogla, mala ladnie spala, rzadsze mleko jej daje i gazuje jak stary chlop po grochowce 😜 wazne, ze jest lepiej. A znacie kropelki Delicol? Znalazlam w apece internetowej, moze warto jej kropelki dac? Szukam jakis inspiracji, ale po wczoajszej nocy odzyskuje spokoj,kolki sa meczace, ale widac masowanie brzuszka, koperek i cierpliwosc sie oplacila, ciekawe jak bedzie dzis w nocy.? Jednym slowem pomoglycie mi dziewczyny sie przestac zadreczac, bo mialam okropne wyrzuty, ze przestalam ja karmic piersia 😞
Wode tez jej bede podawac do picia, a koperek raz dziennie zeby mogla sie odprukac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł,
Moj maluch nie mial wiekszych problemow z kolkami ,ale jak juz brzusio bolal to tez dawalam herbatke koperkowa i zawsze troche pomogla 😉
Madzia ja podobnie jak Maja karmilam Milka do 4 miesiaca,moj pokarm nie byl tresciwy ,wiec dokarmialam Go mlekiem normalnym aptamil...! Jak tak przeczytalam Twoj post to az mi sie przypomniało jak sama w ciazy bylam... nie denerwuj sie Kochana 🙂 To tylko pierogii ,nastpnym razem wyjda Ci 100 razy lepsze 😁 😁 no daj nam zdjecie Oskarkaaaa!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Sylwia jestem 89 rocznik 🙂
Ja czytałam o tym Delicol jedni mówią, że pomaga inny, że nic nie dał wiadomo to zależy od organizmu dziecka 🙂 Ja tak jak pisałam u nas pomógł Infacol i Gripe water podawane na zmianę obydwa można kupić w tesco nawet tych małych 🙂 Poza tym czasem warto rozluźnić zwieracz termometrem albo czopkiem wtedy dziecko łatwiej oddaje gazy i robi kupkę jeśli z tym też ma problem. U nas kolek ogólnie było może tydzień bo w porę pomogłam Ali tylko lekami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to asiak pisze dziecko to eksperyment, zwlaszcza pierwsze. z drugim juz pewnie z gorki bedzie. a i u nas pomagalo masowanie. mala brzuszkiem kladlam do mojego brzucha i masowalam plecki ale nie okreznymi ruchami tylko z gory na dol 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 dokładnie pierwsze dziecko to wyzwanie i poznawanie wszystkiego co nowe dla Mamy 🙂

Ja kładłam Ale na swoją klatkę podkurczałam Jej nóżki do Jej brzuszka i chodziłam z Nią po mieszkaniu tak jakby lekko na stopach się podbijając to ją kołysało góra dół i wtedy się szybko uspokajała 🙂 Kobiety mają różne sposoby - suszarka wo włosów, ciepła pieluszka na brzuszku i wiele innych i pewnie każde z nich działa zależy od dziecka 🙂

ninatm ale kochany Przystojniak !! Garniturek jak ulał leży na zdjęciu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninatrn elegancko 🙂 a jak z chrztem ?? nie wyrosnie zanim on sie odbedzie ? pisalas,ze sa problemy z zalatwieniem..
Suzanna oglada cbebies jak zahipnotyzowana totez moge popisac..pije hektolitry dzis wody ....a zeby hurtem dolne z prawej piatka juz chyba tez jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja bylismy dzis zalatwiac... i w sumie to dal nam formularz do wypelnienia,wypelnilismy oddalismy..
nie odmowil chrztu, ale tez nie powiedzial ze za tydzien chrzest sie odbedzie... jutro Robert bedzie dzwonil upewnic sie ze napewno 21.10 jest chrzest...
mnie to tak ten ksiadz z rownowagi wyprowadzil ze az sie poplakalam z nerwow a Robert sie z nim poklocil... oczywiscie poszlo o to ze nie jestesmy malzenstwem i kiedy mamy zamiar wziasc slub... jak mu Robert powiedzial ze slub odbedzie sie jak odlozymy to odpowiedzial ze nie chodzi mu o wesele a o sam slub... jakby slub nic nie kosztowal 😠 😠
zdenerwowal mnie strasznie, dawno juz mnie tak nie wkurzyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninatrn tak to juz jest z ksiezmi. a w ktorym kosciele? bo ja jestem z poludnia, a przed slubem musialam sie wybierzmowac i trafilam na Angel i tak zajebisty ksiadz byl. tyle ze to ponad 4 lata temu, wiec i ksiadz mogl sie zmienic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry.Ktora z was przebije moja nocke?Poszlam spac po 23,bo 2h prasowalam,do 2:30 moja cora budzila sie ze 100 razy wiec w zasadzie siedzialam nad lozeczkiem i ja glaskalam...Po 2:30 wstala na dobre i dopiero po 5:40 zasnela:P I potem o 9 wstala,ale w miedzy czasie i tak sie rzucala:P
Nadrobilam was,ale naprodukowaliscie 😁
Ninatrn przystojniak meeeeega 🙂 🙂Cudnie lezy ten garnitur 🙂
Nusia moi znajomi 2,5 roku temu chcieli ochrzcic dziecko na Angel i ...ksiadz ich wyrzucil 😁 Ochrzcili w koncu w tej parafii co ja jestem zapisana,czyli na Highgate.Co do herbatek to ja dawalam Julii z hipp od poczatku i nie miala problemu ze slodkim 😁 Ale kazde dziecko jest ine,a moje to juz w ogole ewenement 😁 😁
Magda Jula byla karmiona butelka.Pierwsze 1,5 miesiaca walczylam o laktacje i sciagalam po 20ml 😁 😁 Poddalam sie,jak zaczelam sciagniete mleko w kroplach liczyc 😁 Dusia to nie jest wazne czym karmisz swoje dziecko,tylko jaka jestes mama,a z tego co piszesz to wnioskuje,ze wspaniala 🙂
Maja pijaku 😁 😁 Jak tam zebole?Przybylo cos nowego przez weekend?
Sylwia masz meeega avatarek 🙂Oooo faktycznie mamy dwie Kaski teraz hihi 😁

A wracajac do Julii uczulenia teraz na spokojnie wam wszystko wypisze.A wiec tak:
czerwone winogrona,pomarancze,grapefruty,mleczna czekolada,spring onion,cebula surowa i gotowana,kapusta-wszelkie rodzaje,brukselka,wieprzowina,bekon,kazeina,serwatka,laktoza,sery plesniowe,wszelkie sery zolte-twarde i miekkie,krowia smietana/jogurt/maslo,mleko odtluszczone no i oczywiscie krowie mleko.Troche tego jest co? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia masz przejebane z ta alegria Julii. Znajac zycie jakbym ja poszla do takiego chinczyka to i mi by znalazl alergie chociaz nic mi nie dolega..
powodzenia w komponowaniu posilkow.....masakra
a zabelone Zuzy widzisz ponizej na awatarze tez z prawej wyszly, jestem zaskoczona bo juz ma 2 piatki dolne. a np 2ki prawej dolnej jeszcze nie ,3ka juz w drodze. u gory wiatry wieja 😁
Sklecilam Zuzi duze lozeczko w jej pokoju ,jak sie uspokoi to sie przenosimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...