Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Co sie dzieje z tymi ludzmi??!! Szok! Wez tu oddaj dziecko.w czyjes rece! Ogladam czasem.idealna nianie na tvn style i jestem w szoku co ludzie robia. Gdy ja i moj brat mielismy po 4-5 lat mama wrocila do pracy w szkole, a my mielismy nianie. Z wygladu kobieta skromna, taka Mary Poppins w konserwatywnym stroju. A jak mama opuszczala osiedle zmieniala sie w wiedzme. Wyjadala nam jedzenie, a my bylismy glodni, bo obiad ladowal u niej w brzuchu. Deser, owoce tez. Ale najgorsze bylo to, ze jak nie chcielismy spac w poludnie to bylo lanie. Na szczescie ja bylam wygadana.i wszystko opowiedzialam mamie, na szczescie dla.nas mama uwierzyla nam, a tamta pani wyleciala na ryj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia trzymam kciuki 🙂 Nie wiem czy pisalam Ci (odnosnie alergii) ze jest seria produktow bez laktozy. Serki, zolty ser, smietana, parowki itp
Dusia na szczescie ten program na tvn jest wyrezyserowany, ale niech puszczaja takie cos bo to da ludziom do myslenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Monika będzie dobrze 😘
Dusia jeśli widzisz, że bioderka są krzywe to warto to sprawdzić, ale może naprawią się same ponieważ mała ma jeszcze ułożenie ciała jakie było w brzuszku - moja Ala długo po porodzie miała skrzywienie karku główka a raczej twarz leciała na lewą stronę i lekko do tyłu, ale samo przeszło. Lekarz stwierdził, że Alicja ma przykurcz mięśni bo tak leżała w brzuchu i żeby to lekko tylko ćwiczyć samemu w domu - masować itp. Poza tym ja Ale rodziłam przez to ułożenie głowy tak długo.... 🙃
Co do niani to dlatego ja nie chce zostawić Ali z nianią. Czasem ja sama tracę cierpliwość do Niej i aż wychodzę z pokoju, że klapa nie dostała a co tu mówić obca baba ! Nigdy w życiu Jej nie zostawię z kimś obcym. Ostatecznie żłobek bo Ala kocha dzieci, ale póki moja mama nie będzie mogła do UK przylecieć na stałe ja pracę sobie odpuszczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zyje,ale ledwo.Ze szpitala ok 13-tej wyszlam,ale bylam tak wypompowana,ze na nic nie mialam sily.A teraz sie piwa napije na odstresowanie,a jutro szpitala ciag dalszy 😞Tym razem na oddzial genetyczny wiec i pewnie krew jej pobiora.Mowie wam,masakra.W pewnym momencie to nawet nie potrafilam sie odnalesc na oddziale 😞 Ale to z nerwow i stresow.Jak juz dojde calkiem do siebie,to sie rozpisze.Ale sie ciesze,bo nie dosc,ze Piotrek bedzie mial wolne w dniu operacji,to w poniedzialek wieczorem tesciowa bedzie na 2,5 tygodnia,wiec damy rade.Tym bardziej,ze pani chirurg zalozy jej takie opatrunki,ze jak na nich bedzie chciala stanac,to nie zaszkodzi sobie...a ze zlych wiadomosci,to operacja jednak potrwa min 3,5h i trzeba bedzie zalozyc jej wkrety,zeby kosc naprostowac,przez co prawdopodobnie 6 tyg bedzie miala opatrunki,a co za tym idzie nie bedzie mozna jej nawet wykapac,czy na dworze wypuscic....Ale czego sie nie robi dla dziecka no nie?
Nusia a te produkty sa tylko lactose free,czy tez dairy free?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilam.Jestem wyjebana na maksa,a to nawet 12-tej nie ma.Ehh.Nusia widzialam to mleko teraz w sainsbury.Jest na nim napisane dairy product withouth lactose.Czyli jest dla ludzi z nietolerancja laktozy,co ma Jula,tyle,ze u nas tez jest alergia na wszelkie dairy:P To jest z ich strony:
"Our dairy drink is made from regular cows’ milk which is filtered to remove half the lactose, the sugars naturally found in milk. An enzyme is then added to the milk to break down the remaining milk sugars which your body can easily absorb. As nothing else is added or removed, what you get is the nutritional benefits and great taste of regular milk just without the lactose."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to pure musze poszukac,skoro tak chwalicie 🙂 Nusia ja uzywam mleka koziego,sojowego,wynalazlam jogurty sojowe,deserki sojowe,nawet smietane sojowa 😁 A i angielskie frankfuterki z chicken nie maja nic z porka i jakos dajemy rade.Ide mlodej zupe z kalafiorka i koperku zrobic 🙂Odezwe sie potem:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Maryla ma uczulenie na soje 😜 ale zanim sie dowiedzielismy to jadla duzo produktow sojowych w zastepstwie. A z Pure uzywamy smarowidlo slonecznikowe. Poczytaj na parowkach czy nie maja laktozy bo czesto ja dodaja do nich. Manini z tych lactofree je ser zolty. i najlepsze jest to ze dietetyczka nam powiedziala ze po tym serze tez powinna miec uczulenie, bo ona oprocz laktozy ma na proteiny w mleku a nic jej po nim nie jest 😉 a i odradzala nam mleko ryzowe, bo ma duzo jakiegos niebezpiecznego pierwistka w sobie. polecala za to kokosowe mleko z ktorego bardzo latwo budyn mozna zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam, kupilam Zuzi taka nieduza lale i wiecie co....zasnela z nia w lozeczku.....zawsze wszystko wyrzucala jak jej zostawialam poza wielim pluszakiem zaba,a teraz .......coz zmiany zmiany zmiany 😁
Monia przewalone ale nikt nie mowil ,ze bedzie lekko z dzieckiem nie 😁 wspomnisz mi to kiedys 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia u nas tylko albo kozie,albo sojowe czekoladowe Julii smakuje.Ale z tym ryzowym mnie zszokowalas!A fryzurke Manini ma mega haha.A daje sobie wloski rozczesywac?Bo Jula ucieka od czesania:P A kredytowke splacicie,a co wasze,to wasze.Wspomnienia sa bezcenne no nie?
Maja no nikt nie mowil,ze lekko bedzie hehe.Dzieci sa cudowne,ale wymagaja duuuzo poswiecen i uwagi 🙂Ale co tam,dla Szoguna wszystko 🙂
Aisak ciesz sie,ze tych alergii nie macie,bo to temat rzeka.Ksiazke mozna napisac 😁
Ale sie najadlam 😁 Peeeekne.Ale uwielbiam gulasz z piersi z kurczaka.A wieczorem wizyta u GP i ciekawe co wyjdzie z rezonansu.Za to jutra pierdziele,nosa za drzwi nie wystawie 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja sama mam kilka oznak alergicznych na pewne rzeczy ale to raczej ze środowiska: na trawę , słońce, pułki kwiatów a i jeszcze broń boże leki z zawartością biseptolu wtedy puchnę jak bańka haha, ale Alusia nie ma już tego po mnie 🙃 😎 Mąż chyba nie ma nawet żadnych alergii ale za to ma astmę ale dopiero jak miał 21 lata się ujawniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...