Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hej, no i u mnie lipa to samo tylko,ze mala nie jest chora ale ja, krew z nosa od wysmarkiwania ,uszy mnie swedza boje sie,ze na uszy sie rzuci, gardlo zawalone itd. glowa boli dobrze,ze mam meza dzis w domu to ogarnia mala. Obym jej nie zarazila...a grypa zoladkowa powszechna w naszym miescie naprawde jakas seria leci.Szok....
Monia nic nie spala, Jula od 4tej wyspana...biedne dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć
Maja ja tez przeziebiona jestem i tak samo sie martwie ,bo ucho mam lekko zatkane i boli mnie troche w srodku 🤢 zaczął sie okres chorowania... najgorsza pora roku!
A jak Marylka i Kayka?
A Monia z Julka na prawde biedne sie namecza. Ale z dnia na dzien miejmy nadzieje,ze bedzie juz lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny juz wypisane ze szpitala ale czekaja na leki jeszcze do domu....ufff w domku juz bedzie im lzej bo na swoim terytorium....mam nadzieje i tesciowa jest to Monia moze odespi troszke....
A ja mam zupke dyniowa na obiad na mleku, uwielbiam jak u babci.... 🙂 a dynia wycieta stoi w oknie ,moje dzielo sztuki heh, pierwszy raz robilam 🙂
Maluch spi narazie ja czekam na lekarza po 12 zaczyna domowe wizyty bo z Zaza ni bede leciec do przychodni bo i ona cos zlapie a tego mi nie trzeba napewno...wystarczy,ze ja sie mecze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
nic nie mowcie o pogodzie, bo ja juz nie pamietam jak slonce wyglada...
moje dziecie probuje zasnac. spalysmy od 17-19, a jest tak wykonczona rzyganiem, ze szok. wszystko zwraca nawet wode czy herbatke



Nusia sprobuj w polskim sklepie znalesc lek Gastrolit, niedobre w smaku, ale pomaga na zatrucia, moja siostra tak mlodszego w elektrolity zaopatrywala jak mial biegunke i wymioty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byl lekarz po 13stej i powiedzial ,ze mam brac max 8 paracetamoli dziennie i robic inhalacje -miska woda recznik hehehe nie spodziewalam sie nic innego jak zobaczylam,ze to ten Pan od wszystkiego on jest tez lekarzem Zuzy i zakladal mi kiedys spirale 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamusie 🙂
Cały dzień miałam na leniwca nie miałam siły nawet napisać 🙃 Byli dzisiaj panowie z angielskiej ekipy remontowej i okazało się, że to Polacy tam pracują od poniedziałku zaczynają remont salonu !! JUPIIIIIIIIIII !! Z jednej wypłaty nie jest łatwo zrobić remont ale w końcu postanowiliśmy, że czas działać na dobre bo samo się nie zrobi.
Marylu dla mnie to dziwna sytuacja jaka u Ciebie zaistniała. Nie znam Cie dokładnie, nie chce się wymądrzać żeby Cie nie urazić. Jeśli masz złe kontakty z teściową ( ja ze swoją straszne mam 😜 ) to po prostu powiedz, że od kiedy urodziłaś Synka nie masz chwili dla Niego i siebie aby dobrze się ,,poznać,, ponieważ ciągle ktoś jest. Powiedź jej, że synek jest już dość duży a ty nie wypoczęłaś jeszcze po porodzie ponieważ w takich chaosie się nie da i chcesz w końcu pobyć sama z synem i meżem bez osób trzecich i, że jako sama jest matką powinna Cie zrozumiem, że nie raz za duża pomoc to rzadna pomoc tylko narzucanie się. Ja bym tak ze swoją teściową nie rozmawiała, ale jeśli Ty masz szacunek do swojej powinna i Ona uszanować Twoją decyzję. Nie rozumiem jak można kupic bilet bez pytania się was o zgodę 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArylu, a nie mozesz kupic biletu w tym samym czasie i leciec do rodzicow:P a tak na serio jezeli tesciowa nie zrozumie tego co napisala Asiak to pierdziulic tesciowa. powiedz jej ze nie zyczysz sobie jej wizyty w cale. a w ogole kto pozwolil 80cio latce latac samolotem 😁
Co do Moni i Julki, to Julka przeszla operacje, a o szczegolach opowie Monia jak juz troche ochlonie i bedzie miala chwile 🙂
Nzarlam sie jak glupia i terz spac nie moge. Manini nie zwracala caly dzien, a na noc wypila mleko i zwrocila 2 razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co gdyby maly miał już paszport to zwialabyn do rodziców i siedziała u nich w spokoju.
Njgorsze ze moj m twierdzi ze nie może swojej matce tego zrobić bo wyjdzie na to ze ograniczamy kontakt z wnukiem.... A ona dopiero co przez miesiąc tu siedziała....
Jestem zalamana.

Biedna Julcia. Czy ta operacja była planowana ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Marylu az sie zagotowalo we mnie..Sluchaj, pogadaj z mezem. Nie mozesz cierpiec bo on nie potrsfi jak czlowiek rozmawiac ze swoja matka. Jesli nie, Ty zaprotestuj. A moze Twoich rodzicow zwabic do Anglii i powiedz tesciowej,ze na pol roku przyjada i beda sie wymieniac..moja kolezanka tak robi. Ale serio to tak sie nie da. To jest Wasze zycie i Wasze decyzje ona nie ma prawa sie wpraszac bez pytania, tak sie nie robi,gdzie kultura? Badz kochana stanowcza wobec meza. Ja bym wymyslila wymowki,ze bylas u lekarz i on mowi,ze masz depresje poporodowa wlasnie dlatego...a swoja droga to moze do tgo doprowadzic ta cala sytuacja....MYSL O SOBIE ,Ty jestes matka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu operacja byla planowana. Niech tesciowa nie bedzie smieszna, jest przeciez dorosla kobieta i powinna zrozumiec. Jak dligo w uk jestescie? Jezeli wiecej niz 6 lat to mozesz wyrobic malemu angielski paszport na niego sie znacznie krocej czeka. A moze popros rodzicow zeby z tesciowa porozmwaiali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...