Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
nadrobilam ponad 20 stron....
ja dzis walcze z Olkiem od samego rana.... wcale nie spal, dopiero tera udalo mi sie go uspic i juz pewnie sie nie obudzi do rana...
Monia jak tam Julka??
Maja co zrobilas z wlosami??
ja sie zastanawiam czy czasami na czerwony albo sliwkowy nie przefarbowac moich kudlow :P
marylu sluze pokojem jesli jednak tesciowa sie pojawi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Czesc babki.Jak bede miala chwile,to was nadrobie.U nas masakra,Julia sie drze i nic nie chce jesc..non stop na lekach p.bolowych jest,ale i tak ja boli.5 nocy nie spalam...wczoraj tesciowa nas z domu wygonila do Marysi na urodziny,a sama z Julia zostala..Stwierdzila,ze potrzebuje odpoczynku i miala racje.Chcialam sie napic i rozerwac,ale mimo ogromnej ilosci alkoholu dalej bylam trzezwa...dobrze,ze ta noc Jula dobrze spala..
A co u nas.No coz,Jula przemieszcza sie na kolanach.Czasem jeszcze probuje stanac na opatrunkach,ale zaraz kleka z piskiem 😞 Na noc trzeba jej dawac kodeine,bo inaczej nie wyrabia z bolu.Jak ja bardzo boli to sie drze i szarpie te bandaze,nawet zebami.Spacery na dworze tez dol,bo placze,ze chce wyjsc.Fakt niezle to i tak znosi,ale i tak jest tragedia.i non stop mama jest.Najlepiej jakbym jej z rak nie wypuszczala.Plecy mi siadaja...a bez tesciowej w ogole bym nie dala rady.Kochana kobieta,ze wszystkim stara sie mnie odciazyc.
Postaram sie zagladac czesciej.Jezu,czy u was tez tak zimno?! Julia dzis w korzuchu na spacerze byla.Dobrze,ze kolezanka sie wozkiem ze mna zamienila,to mozemy z nia wyjsc,bo caly czas musi miec stopy wyzej.Dobra,lece bo znowu placzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak z ciekawosci weszlam na wizzaira i maja nowe zasady nie okreslajace kg podrecznego ale wymiary i nie mozna np miec torby pod pacha i po tego bagaz - to licza jako dwa trzeba torbe do bagazu wrzucic i juz.
Monia dzielne jestescie jak nie wiem co.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tasia wlasnie tanczy na kolanach 🙃 🙃 🙃 🙃 Kocham,jak ona ma lepsze momenty.Dziewczyny polecacie cos na apetyt dla dziecka?Bo od czasu operacji Julia prawie w ogole nie je...dzis wypila 30ml i zjadla pol kawalka chleba,nawet ukochanych zelek nie chce 😞 Szukalam jakiegos apetizeta czy czegos ale wszystko jest powyzej 3 roku zycia.Jakies rady?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Część mamusie
Ja przeżywam jakiś kryzys laktacji.. puste cycki a mały głodny. Ciągle pije hipp na laktacje i nic lepiej 😞 macie jakieś rady?

MonosiaD Buziaki dla Julci. Tyle musi sie nacierpiex takie malenstwo. Aż smutno sie robi na sama myśl. Oby jak najszybciej ból minął i mogla znow normalnie chodzić!
Ninatrn dzięki 🙂 jakby co wpadam z Krzysiem 🙂

Ja jestem na bierzaco z wizzair. Więc bagaż duży do 32kg. Bagaż podręczny (mała walizka) do 10kg i obecnie płatny . Bezpłatnie na pokład można wnieść bagaż mini. Wielksci torebki lub torby na laptopa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu ok 6 tygodnia pojawia sie skok wzrostowy.Wtedy wlasnie dzieci sa mega glodne i jedza bardzo duzo,wiec to pewnie to
No a co do Julii to faktycznie biedna jest.A najstraszniejsze bylo,jak ja usypialismy.Ja z pielegniarkami trzymalam ja na sile,a Piotrek z anastezjologiem maske zakladali.Straszne,tak sie rzucala,szarpala,potem coraz mniej,az w koncu zrobila sie mega wiotka,jakby byla martwa 😞 Potem kazali nam ja pocalowac i wyjsc.Czulam sie,jakbym miala jej wiecej nie zobaczyc.A te 3h czekania az operacja sie skonczy byly najgorszymi w moim zyciu...Nigdy tego nie zapomne.Nie wiecie,jak sie ciesze,ze operacja byla teraz,jak Julcia jest malutka i nie bedzie jej pamietac,bo to byl koszmar...Po operacji jak sie wybudzila to dostala takiego szalu,ze morfine jej dawali...Bogu dzieki zrobili jej obie stopy naraz bo dwa razy bym tego nie przezyla.A teraz przez kolejne 5,5 tygodnia bedzie miala oryginalne glany na nogavh 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia bidulki wy, ale na swieta juz bedzie git 😉
Marylu pij duzo, nie wazne czego i jedz. tak jak Monia pisze to normalne, skok rozwojowy 😉

Maja lubisz moje linki, to patrz co sie u mnie w miescie dzisiaj dzialo 😁
http://www.youtube.com/watch?v=UmgjM4Zntag&list=HL1351457200&feature=mh_lolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny.32 kg to bardzo duzo 🙂
Monia buziaki sle Julci i zeby szybko wrocila do zdrowia! Strasznie mi zal malutkiej. Ale ptrzetrwacie!Obie dzielne babki jestescie :* A co do jedzenia to zglos sie do lekarza.Musi jakos pomoc...
Marylu ja piłam non stop herbate z mlekiem i przede wszystkim jadlam zupy np.ryzowa i to mi duzo pomagalo,jesli chodzi o pokarm w piersiach.
Monia zimno jest strasznie to fakt.W srode lecimy do Pl...ciekawe jak Milan zareaguje na snieg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, to sie naprzezywacie, tyle tego w jednym czasie na kupe sie zebralo... 🤢 😲
a co doapetytu, to Kaya i bez Juli lekarstw tez nic nie je. powaznie, nic - tylko mleko, nawet jej przysmakow nie chce jesc, jutro chce isc do sklepu i kupic cos na apetyt, bo na wszysko mowi ze NIEDOBLLLEEEE, BLELELE 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a probowalas jej dac cos czego nigdy nie jadla, albo jej nie smakowalo? Maryla nie chce jesc tego co zawsze lubila a zaczely jej smakowac zupy, ktorych wczesniej nawet powachac nie chciala 😜 i zabki jej ida na dole wiec moze ta konsystencja jest mniej drazniaca dla niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Jarek Polske zbaw 😁 Buhaha posikalam sie

haha to jest ONNN ONNNN


ja sikalam ze smiechu z bratem na skypie a potem ktores z nas wpadlo "ty a babcia to czasem nie byla nasza?" i zaczelismy dokladniej ogladac czy babcia nie wziela udzialu w marszu. a i tak najlepszy byl mezulo ktory do mnie "ty a ta to nie jest ta co z toba do klasy chodzila?" na co moj brat "no tak, bo Anka to rocznnik '39"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu tak cicho 😮
Maryla dostala dzisiaj list ze szpitala a wnim - zapraszaja na wziecie udzialu w testowaniu eksperymentalnej szczepionki 😮 tak, tak drogie gsk oddam dziecko w wasze rece, klujcie je i wstrzykujcie sobie w nie wasze eksperymentalne szczepionki. a co mi tam... no masakra normalnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...