Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Bry 😘
Kasiu Kaja jest taka fajna hihihi uśmiałam się jak maltretowała ten komputer jakbym Ale widziała haha 😉 I ten taniec 😁
Ja dzisiaj jestem szczęśliwa ! Jestem uratowana mam jak pomóc mamie i mam kasę uffff dobrze mieć w rodzinie ludzi którzy mnie kochają i chcą pomóc 🙂
U mnie kolejne pranie i pójdzie na ogródek bo słonko świeci 🙂
Był ostatnio facet z agencji bo mamy wilgoć w łazience to jedny co zrobią mogą plamy specjalną farbą zamalować 😠 Robią remont łazienki czeka nas dużo więcej niż sądziliśmy bo musimy ją ocieplić z zewnątrz i przenieść grzejnik wyżej na ścianę bo z jego powodu ,,poci,, się spłuczka i kapie woda na podłogę plus musimy zainstalować porządny wywietrznik jakiś elektryczny albo coś żeby dobrze parę wciągał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

aisak_89 napisał(a):
Bry 😘
Kasiu Kaja jest taka fajna hihihi uśmiałam się jak maltretowała ten komputer jakbym Ale widziała haha 😉 I ten taniec 😁
Ja dzisiaj jestem szczęśliwa ! Jestem uratowana mam jak pomóc mamie i mam kasę uffff dobrze mieć w rodzinie ludzi którzy mnie kochają i chcą pomóc 🙂
U mnie kolejne pranie i pójdzie na ogródek bo słonko świeci 🙂
Był ostatnio facet z agencji bo mamy wilgoć w łazience to jedny co zrobią mogą plamy specjalną farbą zamalować 😠 Robią remont łazienki czeka nas dużo więcej niż sądziliśmy bo musimy ją ocieplić z zewnątrz i przenieść grzejnik wyżej na ścianę bo z jego powodu ,,poci,, się spłuczka i kapie woda na podłogę plus musimy zainstalować porządny wywietrznik jakiś elektryczny albo coś żeby dobrze parę wciągał.


bedziecie mogli to mieszkanie wykupic pozniej? bo to troche bez sensu ladowac swoje pieniadze w cudze mieszkanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny,niektóre z Was może mnie jeszcze pamiętają,ale chodzi o to,że dostałam smsy od Moniki i prosiła mnie,żebym Wam napisała...
Pierwszy:
"Jestem w szpitalu. Straciłam przytomność u Kaśki i dostałam ataku padaczkowego. Podobno się 5min.trzęsłam...nic nie pamiętam. Czekam na lekarza,ale mówią,że to ze zmęczenia. Wyszło mi spanie po 2h na dobę.."
Drugi:
"To jest reakcja na skrajne wykończenie organizmu.Podobno oczy mi się wykręciły, ręce mi powykręcało, twarz mi się zmieniła i ślina spieniona z buzi mi poszła..nic nie pamiętam,powaga"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze:
ja jeszcze w szpitalu czekam na wyniki krwi i będę mogła wracać. Julia Bogu dzięki tego nie widziała,bo podobno strasznie to wyglądało,bo mnie wykręciło jak w egzorcyście,trzęsłam się i piana z buzi poszła i przytomność straciłam na 5min.
I będę odpoczywać. Po szpitalu pojedziemy do siostry zjeść,wziąć Julię i pójdę w domu spać,a Piotrek zajmie się Julią i w nocy będzie brał dyżury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszystkie wyniki mam ok. Czekamy na Michała,żeby nas do kaśki zawiózł.dostane wezwanie do neurologa,żeby sprawdzić czy to nie padaczka.Ale jestem zjebana.Marzę o tym,żeby iść spać..i wszystkie mięśnie mnie bolą.Czuję się jak najebana..i głodna,bo wymiotowałam w szpitalu"


"U siostry tylko coś zjem i jadę do domu spać,bo nie mam już siły.Wszystko mnie boli. Boże,ale się najadłam strachu, nie mówiąc o Piotrku,siostrze i szwagrze..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak ten dom będziemy mogli kupić za 5 lat dlatego robimy jak dla siebie 🙂
tuska już wiem co się stało, ale dobrze, że napisałaś sms-y od Moniki. Strasznie się wystraszyłam 😞 Biedna wyszło wszystko w końcu bo ile mógł organizm wytrzymać 😞
Ja robię porządki w szafkach w kuchni i myję kafelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Tak ten dom będziemy mogli kupić za 5 lat dlatego robimy jak dla siebie 🙂


a to dobrze 🙂 i macie to w umowie z agencja? nie wiedzialam, ze tak mozna...
Monia strachu sie wszyscy najedli, ale jedno dobre to to, ze nie bylas w tedy sama z Julka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia wracaj do zdrowia 😘 😘
organizm za bardzo wykonczony masz pewnie dlatego...
odpoczynku Ci potrzeba 🙂
ja dzis od 4 nie spie bo Olek obudzil sie jak zawsze zeby odwiezc mnie do pracy, zapomniaj ze mama w niedziele ma wolne :P i dopiero teraz padl....
dobrze ze chociaz ladna pogoda za oknem to gdzies pojedziemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, podczytuje Was zby byc na niezaco ale ciezko mi odpisywac bo wariat co chwilke mnie szuka..
Wiem o Moni juz i mam ochote wpierdolic i jej i jej mezowi. W tym wszystkim dobrze,ze to sie stalo kiedy byla sobota. Bo w robocze dni skonczyloby sie to tragicznie! Strach pomyslec gdyby byla sama z Julia w domu...
U nas juz ok..zaraz po ladowaniu znow mialam grype.....juz puszcza na szczescie ale wypluwam krew z ropa masakra jakas z moim gardlem..Zuzia ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey. Maja za co chesz nas bic? 😁
Jak cos,to jeszcze zyje :P A tak powaznie,to dopiero dzis do mnie to wszystko dotarlo i naprawde sie przestraszylam.Dzis nie mam zamiaru nawet z lozka wstawac,a przez nastepnych kilka dni bede spac w salonie i o 4 rano jak Piotrek bedzie wychodzil do pracy to bede szla do malej..Przerazilam wczoraj chyba wszystkich.To sie stalo u siostry i polecialam na nia.Trzymala mnie i wolala Piotrka i Pawla na pomoc.W ulamku sekundy zrobilam sie sina,przestalam oddychac i zaczelam sie trzasc...Szwagier mowil,ze mu prawie palce odgryzlam,bo wlozyl mi je do buzi,zebym jezyka nie zagryzla...siostra nawet nie byla w stanie mi szczeki rozsunac...cala mnie podobno powyginalo nienaturalnie.A jak odzyskalam oddech to charczalam ciezko i ledwo co powietrze lapalam...Pogotowie bylo w 5 minut.Ja w sumie swiadomosc dopiero w szpitalu odzyskalam,ale dopiero dzis do mnie wszystko dotarlo.Spalam dzis 13g a i tak jestem skonana.Piotrek zaraz bierze mala na spacer,a ja dalej ide spac,bo skonana jestem.I od dzis mam zamiar bardziej na siebie uwazac i prosic o pomoc..z reszta jak pranie postoi dzien dluzej to nic sie przeciez nie stanie no nie?Usiadlam chwile przy komputerze,zeby do was napisac i juz nie mam sily,musze sie polozyc.Odezwe sie pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia! oby to się nie powtórzyło 😞 biedaczko jesteś taka wymęczona! odpoczywaj jak najwięcej i wracaj do zdrowia!

U mnie jest juz mój tata. Toxsyczni goscie pojechali 😉 tesciowie byli tak wkurzający że nawet mój M się na nich wkurzył. I dobrze bo ja nic nie musiałam mówić 🤨
mam tylko problem z małym, nie boli go brzuszek, jest najedzony, przebrany ale ma straszliwe napady płaczu 🤢 nie wiem co to może być. jakaś zaczynająca się choroba? miałyście coś takiego ze swoimi maluszkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia jak moge,tak odpoczywam 😉A tak powaznie,to caly dzien sie opierdalam,bo mnie wszystko boli 😞 Teraz siedze i patrze jak moj maz prasuje 😁 Bylismy z Julia o 16 u GP i okazalo sie,ze ma zapalenie gardla stad brak apetytu i awantury...dostalismy antybiotyk 4x dziennie i po 2 dniach ma byc poprawa
Kupilam dzis Julii fajna plyte z 42 piosenkami i do tego jest ksiazeczka z tekstami.W sobote przy tym u siostry tancowala i dzis tez szalejemy.Jakby ktoras byla zainteresowana to daje linka:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9021231.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...