Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny moja Ala już od ponad roku nie śpi w dzień 🙃 Ale już się przyzwyczaiłam 🙂

Ja nie myślałam nigdy o porodzie we wodzie poza tym na koniec porodu który trwał prawie 5 dni marzyłam tylko o ZZO hahaha

My byliśmy na zakupach w Asdzie i kupiłam tam Ali kozaczki - śliczne sama wybrała z hello Kitty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Nam cora akcje dzis odwalila.O 6 zasnela na dywanie,przebralismy ja na spiocha w pizamke i odlozylismy do spania.Nastawilam sie,ze najwyzej o 2-3 wstane a ta po niecalej godzinie wstala 🙃 Teraz Piotrek poszedl sprobowac ja uspic,powodzenia...
Nusia u nas Jula tez juz prawie nigdy w dzien nie spi.Idzie przywyknac 😁 A takich krowek to chyba z 10 lat nie jadlam 😁 Dziamdzia fantastyczny maials porod.Mi tez sie basen marzyl i na marzeniach sie skonczylo 😁
A u mnie nerwow ciag dalszy.Odwolywalam sie od renty i mi to odrzucili i skierowali sprawe do trybunalu.Jako argument podali ta komisje co we wrzesniu mialam.Dolaczyli mi ponad 20 stronny raport i co?Ta kurwa,bo inaczej jej nie nazwe zwyczajnie w nim naklamala.Pod Bogiem,nigdy bym nie pomyslala,ze ktos na takim stanowisku moze takie akcje odwalic.jak ja zaluje,ze nie mialam dyktafonu.Pani np napisala,ze spokojnie przesiedzialam pol godz,a kilka razy musialam wstac,napisala,ze sie bez problemu schylilam,zeby buty po badaniu ubrac,a sama mi je podsunela blizej,a schylac sie nie musialam,bo mialam wsuwane! Albo napisala,ze bez problemu do wanny wchodze i wychodze,ze czasem nogi mi dretwieja,ze niby sprzatam/prasuje/gotuje a mowilam tam,ze Piotrek to robi...normalnie kuzwa 40% tego jej raportu to klamstwa!Az mi szczeka opadla 😞 Jak tak mozna?!Nie rozumie co jej to dalo.Ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taki mam zamiar.Dali mi 10 dni,zeby ustosunkowac sie do tych wszystkich papierow zanim to wysla do sadu.Dzis ide ten raport skserowac,na samej gorze napisze,ze sie z nim nie zgadzam,gdyz polowa faktow w nim uwzglednionych nie miala miejsca i bede kazde klamstwo zaznaczac zoltym fluoroscencyjnym mazakiem z moim komentarzem obok.Pani w CAB mi mowila,ze oni tam sa przekrety,ale nie sadzilam,ze az tak!Opowiadala mi wlasnie ostatnio,ze przed olimpiada byl strajk niepelnosprawnych pod parlamentem na ATOS.To sa ci wlasnie co decyduja o sprawnosci do pracy i o prawie do renty.I podobno pokazywali chlopaka,ktoremu zostala ok pol roku zycia,a oni mu aplikacje odrzucili,bo przeciez przez pol roku moze jeszcze do pracy chodzic...Masakra,a myslalam,ze takie cuda tylko w Polsce...
A mi dzis leb peka.Jula owszem,zasnela przed 12,ale cos jej sie chyba snilo,bo znowu co chwile z placzem sie zrywala 😞 Dzis juz mi maz zapowiedzial,ze spie w salonie 😁 Nie odmowie haha 🙂 I znowu okres dostalam.Bleee a wizyte u lekarza mam dopiero 13.12 i dopiero wtedy jakies tabletki dostane.No nic,pobilam rekord w tym miesiacu 🙃 🙃
Nusia jak tam dupalek? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia powodzenia 😉 a moze zajmij sie skladaniem dlugopisow:P maz mi tak powiedzial jak nie bylo pewne czy prace dostane 😁r a dupka juz lepiej, tyllp musze smarowac po kazdej wizycie w kibelku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co?Do pracy idziesz? Ciesze sie,ze z dupka juz lepiej,bo pamietam,co to za bol.Staraj sie jesc/pic duzo produktow mlecznych i jedz sporo warzyw bo to naprawde pomaga,bo chroni przed zaparciami. Ja mysle,ze Julia bardzo chetnie by mi pomogla przy skladaniu tych dlugopisow 🤪 🤪 🤪 Tylko nie wiem,czy by je potem od nas przyjeli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Ja dzis bede opiekunka 😁 heh kolezanka idzie na rozmowe 🙂
Magda jakie szyszki robisz z krowek???? pokaaaa bo mam smaka na cos innego slodkiego a krowki uwielbiam.
Monia to Ty powinnas ich skierowac do trybunalu....i niech babe sprawdza tym wykrywaczem klamsw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja to ja szyszki robilam:P zgoogluj szyszki z dmuchanego ryzu i krowek.
Monia ide do pracy, wracam na stare smieci, ktore beda w krotce w nowym miejsu w the sharp. Mialam okazje wrocic na 30h i z Jackiem podzielilismy dni w opiece nad mala i Asia zajmie sie nia w sobote na pare godzin. Pozniej Jacek zmieni prace na spokojniejsza jak sie okaze ze fizycznie nie daje rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, korzystam puki zlapalam zasięg i mam dostęp do internetu, zrezygnowam z jednego a drugi będzie dopiero 04.12. I mam tylko w telefonie, a ze w domu mam słaby zasięg to i internet kulawo działa .

Mi dziś Kaya z domu wyszła, byłam u góry a ona bawiła się na dole , nagle słyszę jakieś głosy za oknem, wołanie ...a to ktoś trzymał moje dziecko żeby nie poszło dalej, a była za bramka na chodniku.... Aż mnie głowa boli teraz z nerwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Kasiu już pisałam na Grudni ale się musiałaś wystraszyć 😞
A ja się wkurzyłam 😠 Monika wie czemu 😠 Odpisałam na post Dziewczynie to zamiast podziękować objechała mnie w niemiły sposób, że się niby bawię w eksperta 😠 Już więcej nie odpisze na takie posty bo za dobre serce zostałam objechana a nie usłyszałam dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieluszke zakupkana? 😁 hehe
Aisak olej cieplym moczem.
Katarzyno zamykaj drzwi na klucz! Oknem chyba nie wyszla. 😠 Ja zawsze tego pilnuje dlatego tak surowo..
Aisak wiele dziewczyn na forach mysli,ze takie wlasnie forum to pierdolenie o szopenie a tak naprawde ja wiele razy pytalam o rozne sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja właśnie z kilkoma pytaniami 🙂 🙂
1. Gdzie robiłyście zdjęcie do paszportu tzn. u fotografa czy jak? Bo to chyba wielka sztuka jest żeby takiemu maluchowi zdjęcie zrobić.
2. Czym smarowałyście dziecku buźkę jak na dwór szłyście? Jakimś kremem specjalnym?
3. Co z witaminą d3? Podawałyście jakoś na własną rękę czy nie?
Teraz nie pamiętam o co miałam jeszcze pytać... musze sobie zapisywać te pytania, no ale cóż mam nadzieję że chociaż na te będziecie mi w stanie odpowiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziamdzia napisał(a):
A ja właśnie z kilkoma pytaniami 🙂 🙂
1. Gdzie robiłyście zdjęcie do paszportu tzn. u fotografa czy jak? Bo to chyba wielka sztuka jest żeby takiemu maluchowi zdjęcie zrobić.
2. Czym smarowałyście dziecku buźkę jak na dwór szłyście? Jakimś kremem specjalnym?
3. Co z witaminą d3? Podawałyście jakoś na własną rękę czy nie?
Teraz nie pamiętam o co miałam jeszcze pytać... musze sobie zapisywać te pytania, no ale cóż mam nadzieję że chociaż na te będziecie mi w stanie odpowiedzieć 🙂


Moja Alusia miała 7 tyg jak robili Jej zdjęcie do paszportu. Takie maleństwo kładą na materacu na podłodze i robią zdjęcie 😉
Ja smarowałam Nivea Baby do skóry wrażliwej taki w tubce krem 🙂
A co do witaminy to ja podawałam Alicji co drugi dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez odpowiem:p
1 na blacie u fotografa na skorze z baranka a na skorze bialy recznik (bo tlo ma byc jasne:P)
2 buziolka smarowalam kremem z flosleku albo ziajki, u nas niestety nivea uczula. wazne rzeby krem byl tlusty a nie nawilzajacy
3 witaminki nie podawalam bo byla w mleku modyfikowanym wiec nie pomoge 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...