Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
lozko przepiekne, sama bym sie w takim przespala 😉
jeszcze meza niezdyscyplinowalas 😜 moj gra tylko jak ja juz spie:P

Moj nie gra w ogole 😁 Rok temu sprzedal konsole,bo i tak nie mial kiedy grac 😁 😁
Dziamdzia ja zdj robilam u nas w shopping centre i Julie trzymalam na kolanach bokiem:P
Buzki nie smarowalam,bo urodzila sie na wiosne,ale teraz mam zamiar zaczac jej smarowac jakims na zimno,bo jest masakra na dworze.Pewnie kupie z johnsona albo z nivea.A witaminy nie dawalam,bo miala w modyfikowanym.Daje jej teraz syrop- kompleks 8 wit i kwasow omega,ale to dopiero od roku,jak odkrylismy alergie na laktoze i musielismy zrezygnowac z modyfikowanego mleka
Nusia to co Marylka do pralki wrzucila?Ja wczesniej typowalam telefon,ale nie odpowiedzialas,czy wygralam glowna nagrode 😁
Ja sobie wlasnie w salonie sciele,bo czuje potrzebe przespania calej nocy 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
milion zostaje u mnie - swoja szczoteczke do zebow:p

hahahaha to są dopiero pomysły 🙃 😁
Ja Ali przy modyfikowanym też nie dawałam witaminy d3 tylko na początku jak była zupełnym niemowlakiem ale później nie dawałam w ogóle a jak była starsza zaczęłam co drugi dzień jak Ala piła mi mleka coraz mniej bo bałam się, że może mieć za mało i tak na wszelki wypadek dawałam co drugi dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego dajesz mu 2? nie jest ona czasem od 6 miesiaca? a juz wiem to jest to dla glodnych dzieci... nie boli go brzuszek? Maryla jak pila to mleko to miala zatwardzenie, a pila go tyle samo co 1 wiec u nas sie nie sprawdzilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak tatus opeikowal sie mala Manini:P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/p1050454y.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4715/p1050454y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahahahaah ogladnelam sobie zdjecia z poczatkow i ale mialam cycuchy wielkie 🤪 i nawet mam nagrane jak mala cycka ciamcia, ale fajny dzwiek 😜 oooo matko jaka ona miala glowke wielkgachna 😜 dobrze ze jej nie wycisnelam naturalnie, bo bym sie rozprula troche 😮 i tak sobie ogladajac zdjecia pomyslalam ze jak mi sie kiedys drugie przytrafi to nie bede sluchac rad madralinskich poloznych tylko bardziej bede sluchac tego co mi insytnkt i maluszek podpowiada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trochę Was nadrobilam i nawet trochę zapamietalam :
Witam nowa mamę ( tez rodzilam w wodzie)
Monia, Ty to masz szczęście do tych wszystkich nieszczęść 😘
Nusia, super fotka 🤪
Kasia, bardzo ładne łóżeczko , daj znać jak Alusia się w nim znajduje 🙂
Coś jeszcze? Nie pamietam..., oglądam na TVN czerwonego smoka , czytałam kiedyś książkę , była naprawdę wciągająca jak zreszta i dwie pozostałe - hanibal i milczenie owiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daria wysłałam zaproszenie Ci tutaj na mamusiach masy w poczcie wiadomość 🙂
Tak jak nusia mówi nivea albo w polskim sklepie albo apteka w internecie albo przy okazji w paczce z Polski - to chyba najtańsze rozwiązanie jeśli oczywiście akurat masz mieć paczkę z Polski 🙂 Ale uważam, że na pewno dostaniesz coś angielskiego tak samo dobrego i bez problemu chociaż ja sprowadzałam z Polski kosmetyki ale przy drugim już bym sobie nie robiła tego problemu 🙂 Hmmm ja chyba Ali też dopiero po 6 miesiącu dawałam aptamil 2 tak jak pisze zalecenie na pudełku od kiedy ale dokładnie nie pamiętam dawno temu to było haha Ale jak Synek dobrze przyjmuje mleczko i jest małym głodomorkiem to na pewno nic mu nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziamdzia napisał(a):
A ja właśnie z kilkoma pytaniami 🙂 🙂
1. Gdzie robiłyście zdjęcie do paszportu tzn. u fotografa czy jak? Bo to chyba wielka sztuka jest żeby takiemu maluchowi zdjęcie zrobić.
2. Czym smarowałyście dziecku buźkę jak na dwór szłyście? Jakimś kremem specjalnym?
3. Co z witaminą d3? Podawałyście jakoś na własną rękę czy nie?
Teraz nie pamiętam o co miałam jeszcze pytać... musze sobie zapisywać te pytania, no ale cóż mam nadzieję że chociaż na te będziecie mi w stanie odpowiedzieć 🙂

Dziamdzia ja mialam isc do fotografa ale kolezanka mi powiedziala,ze sama robila i tez sama malej zrobilam ona wydrukowala u siebie w kolorze i przeszlo zdjecie. Piekne i nie martw sie bo dzidzia moze sie usmiechac ,marszczyc itd.
Jak wychodzilysmy na dwor i bylo zimno smarowalam jej buzie ziajka do tej pory mam ten kremik. Teraz tez chyba zaczne, poza tym wcale .Oliwki nie tolerowala bo wysypka.
Witamine d3 mam z Polski nie otwierana, nie podawalam nie rozgrzebuje tego chociaz mialam obawy, pila aptamil i tam ponoc jest dawka i jeszcze sloneczko. Codziennie spacerki itd. Chociaz jedna Pani niedawno powiedziala mi ,ze witamine d trzeba podawac bo u malych dzieci i tak krzywicy sie nie wykryje, to po czesci prawda a podawaniem raczej nie zaszkodzisz...
Jaaaa ale zimno u nas!!!! i wiecie co zamalowalam ten rog za pralka cala sciane ,najpierw wyczyscilam dzis rano jak mala spala Michal odsunal pralke ja tam wlazlam i wyjsc nie moglam 😁
I zamalowalam tym czyms co niby ma chronic sciane jest jak farba olejna ale to specjalnie na wilgoc.Kupilam w wilkinsonie puszke za 8f.mam nadzieje,ze bedzie skuteczne.
Ahh Monia zpomnialam napisac o co chodzilo w virginem wtedy, jakis niekompetentny pracownik nasciemnial Michalowi,zeby po prostu cokolwiek odpowiedziec ,prawdopodobnie praktykant. A sprawa ma sie tak,ze rachunek potrojny dostalismy ale...mamy go zaplacic pod koniec grudnia poniewaz ze wzgledu na nasza przeprowadzke nie placilismy w tamtym miesiacu i w tym tez. Wina virgina bo oni tyle czasu cos tam zmieniaja wiec jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziamdzia sprawdzilam w necie i aptamil 2 jest faktycznie od pol roku,wiec lepiej zmien mleczko na 1,bo ono ma odpowiedni sklad dla takiego maluszka.Majka ostatnio z Michalem gadalam i mi to juz tlumaczyl,jeszcze jak w Polsce bylas 😁 😁 😁 Ale dziekuje,za pamiec 🙂 A co do grzyba,to nam w lazience przy okienku wyszedl i w salonie pod oknem,wiec Piotrek dzis po pracy bedzie mial zajecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Mi ostatnio w łazience grzyba zamalowali też specjalną farbą że niby ma przez nią grzyb nie przebić - zobaczymy bo w łazience ostatnim czasem wyszło mi sporo nigdzie indziej tylko tam bo to dobudówka i dach jest nieocieplony watą szklaną i dlatego przepuszcza 🤔 Za dwa lata ocieplimy cały dom ale to jeszcze dużo czasu.

Dziewczyny i mamy GRUDZIEŃ !! jaaaaa 🤪 🤪 U mnie na wątku zaraz się posypią solenizanci Świąteczni 😁

Z ta witaminą d3 to jest różnie za duża dawna też może zaszkodzić bo może spowodować za szybkie zrośnięcie się ciemiączka za mała powoduje krzywicę ale jak poszłam do gp spytałam się jak mam podawać powiedział : NIE WIEM ! rozumiecie 🤔 A więc na początku dawałam bo to była zima i zero spacerów bo Alusia dopiero się urodziła, później nie dawałam bo dostawała modyfikowane ( na początku piła moje mleko i dlatego też witam. d3 dostawała) u mnie w ogóle z tą witaminą to zakręcenie haha później nie dostawała później co dwa dni bo mleka mało piła ale już tak około jak miała rok nie dawałam w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja witaminy nie dawalam, bo mama mi powiedziala ze skoro w kraju nie zalecaja to mam nie dawac:P a polozna stwierdzila ze to ode mnie zalezy:P Manini robi kupke za kupka i to nie rozwolnienie i do tego ma dupke tak odparzona ze placze jak ma usiasc:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze raz dziękuje za rady 🙂 Co do mleka 2 to na opakowaniu jest że od urodzenia, jak kupowałam pierwszy raz to sprawdziłam 🙂 Jak podawałam mu 1 to jadł co godzinę, półtorej po 100-120 ml a jak podaje mu 2 to je tyle samo ale co trzy godziny i nie zauważyłam żeby coś było nie tak... Ma kolki ale zaczęły się jak był na 1 jeszcze, kupiłam krople, robię ciepłe okłady i jest dużo lepiej 😁 Co do wit. d3 to chyba nie będę podawać, bo mimo zimna jesteśmy dużo na dworze, no i jeszcze w mleku to lepiej chyba nie przesadzać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tratatatattatatatatam strzelam do was, fasolka przepyszna po bretonsku na obiat dzisiaj byla 😁
Monia wydaje mi sie, ze chusteczki jej zaszkodzily na dupke. zmienilam na huggisy i ja podraznily. a do tego kupka sie zrobila rzadka dzisiaj... a wnocy zrobila kupke i sie nie obudzila, wiec jeszcze bardziej jej posladki podraznilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...