Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co kolega pracuje w takim mijescu gdzie wycinaja spody do vanow z roznych materialow i maja taki program w kompie sami projektuja itd, wiec jak szefa nie bylo zrobili mi bramki 🙂 jestem bardzo wdzieczna za to i wiele innych spraw bo to dobry czlowiek jak nie wiem co. a bramki oczywiscie za freeko.
Aisak pisalam Ci na dietach chociaz wpierdalam jak dzikus 😁 zima idzie. Okropnie ooookropnie musicie sie czuc zaklopotani.. strasznie mi przykro bo wiem,ze to najbardziej boli jak sie dostaje emocjonalny kop.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Hej... fajne bramki 😉 Lepsze i ładniejsze niż te gotowe 🙂 A ja mam chyba zapalenie spojówek bo od rana łzawi mi oko i boli jak patrze na światło... masakra 😞 Jak mój wróci z pracy to chyba się do lekarza wybiore... Teraz dobrze że ma się kto małym zająć bo ze mną kiepsko... A mam moją babcie u siebie bo mi pomaga 😁 Miłego popołudnia życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z racji,ze zamowiona sukienka na chrzciny okazala sie kompletnym niewypalem,to na szybko znalazlam nowa kreacje.Ta napewno zrobi furore no nie? 😁 😁
http://www.ebay.co.uk/itm/Women-Lady-Sexy-Hot-Pink-Underwear-Open-Crotch-One-Piece-Night-Lingerie-Teddies-/280830097811?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D3899927321375724595%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D1%26sd%3D280830097811%26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pracowicie spedzilam dzisiejszy dzień : sprzatalam, pralam, prasowalam, ugotowalam obiad 2 daniowy i rybke dla Kayi (i tak nią pogardzila) zrobiłam nawet oponki 🤪 ile można zrobić jak nie ma internetu 😁
A bramki tez mi się podobają , my mamy jedna bramkę , tylko na dole , jeszcze z czasów jak była Daisy , bo to specjalna psia bramka i właściwie myślimy juz o zdjęciu jej, bo Kaya doskonale radzi sobie ze schodami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Kasia Zuzia tez na schody sama wchodzi i stabilnie sie rzyma gorzej z gora. A na dole musi byc bramka bo nie chce za nia biegac i jej szukac.
Monia bedziesz robic za gejsze 😁 ?
Ide chyba dzis na kawke do kolezanki i jakies male zakupki bo mam plana ,robila kiedys ktoras mase solna? chce zrobic ozdoby na choinke wiec ide dzis po farby itd. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia bo noc ciezka byla,o 6 wstala i dopiero o 7:15 udalo mi sie ja powalic 😁 A ja wrocilam z CAB i dowiedzialam sie,ze z tymi od renty nie wygram 😞 I ze nasz council zyje wlasnym zyciem i nic z nimi nie idzie zrobic tylko czekac 😞 I ze to,ze oni w tych komisjach klamia,to jest standard.Paranoja nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostra mi przyslala przepis na cytrynowke pila i mowi,ze jak landrynki i nie ma kaca bo z cytryna 😉
[14:14:38] jamajka0883: PRZEPIS NA CYTRYNÓWĘ!!!!!
13 CYTRYN ODCINASZ DUPKI I KROISZ NA ĆWIARTKI
1 LITR SPIRYTUSU
1 LITR WODY
3 SZKLANKI CUKRU
POKROIĆ CYTRYNY I ZALAĆ SPIRYTUSEM
ZOSTAWIĆ NA 24-30 GODZIN
W SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM POJEMNIKU
PO TYM CZASIE POWYCISKAĆ CYTRYNKI PRZEZ SITKO DODAĆ LETNIĄ WODĘ Z CUKREM I ZOSTAWIĆ NA 1 DZIEŃ
ZNOWU W POJEMNIKU
I JUŻ 🙂
wychodzi z tego 5 flaszek 0,5l..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...