Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

MajaCh napisał(a):
Wow Kaska!!! Ale Kaya bystrzacha jest 🙂 szok 🙂!!! Twoje ksiazeczki i nauka ne poszly w las 🙂
Moje zlosci male wstaly z drzemki i wola Maja...tata.Nusia Ty mowilas,ze Marylka Cie po imieniu wolala nie?


do tej pory Ania, mama to jak cos bardzo chce albo jak "Ania " nie dziala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a to jeszcze wiekszy szacun Kasia za to nauczanie Kaji....myslalam,ze w przedszkolu cos podlapuje i pokazalam Michalowi i w sumie on mi podpowiedzial,ze pewnie do nursery chodzi dlatego zapytalam .To i ja sie pochwale, ja mowie,JEDEN DWA Zuzia zaczyna po mnie DUA, a potem Trzy - CI. ale potarza. 😁
Czesto dzieci mowia po imieniu do rodzicow nie? Tak mi sie zdaje,ze ona mysli,ze to przystoii bardziej bo maz mowi Maja, ciocia mowi Maja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi Jula wola mama albo mamusia i czasem na ej mi wali 😁 😁 Ale mi malo kto po imieniu mowi to pewnie dlatego 😁 My dzis caly dzien na kulkach spedzilismy.Ale Julia sie super wspina,az dumna z niej jestem 😁 I jak mi dzis znowu w nocy wstanie po takim wysilku to sie zastrzele.Kasiu jestem naprawde pelna podziwu dla Kai 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
A Kaye to powinna Mensa zbadac 😁 normalnie geniusz maly


taki geniusz w pampersie, bo na nocnik - niedobly 😁 😁 😁 ale dzieki za mile slowa 🙂

mamy kolezanke, ktorej glupio wbic sie do nas, malinko24 zapraszamy 🙂 jestesmy wszystkie otwarte na inne mamusie, prawda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
A Kaye to powinna Mensa zbadac 😁 normalnie geniusz maly


taki geniusz w pampersie, bo na nocnik - niedobly 😁 😁 😁 ale dzieki za mile slowa 🙂

mamy kolezanke, ktorej glupio wbic sie do nas, malinko24 zapraszamy 🙂 jestesmy wszystkie otwarte na inne mamusie, prawda? 🙂


Pewnie !
Ja też tu się wbiłam w ,,połowie sezonu,, hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberki 🙂 Malinka? Zapraszamy !!!! Przyda sie nowa krew bo my tu juz wroslysmy 🙂
Ale jestem zadowolona ,ze tak fryzura moze humor poprawic ahhh ehhhh i wogole 😁 w koncu czuje sie dobrze 🙂 !!!
Czekam az Ziazia wstanie i idziemy na playgrupe. Musze zlapac kolezanke bo ona wie,gdzi eu nas sa kulki -zdaje,ze ,ze obok mojego poprzedniego domu.
I co i co 😁 Zuzia znow spala cala noc!!!!!!!!!!!!! od 19 do 5.30 na mleko i spi dalej.Dziecko mi sie naprawilo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co weszlam na brzuszek sie powzruszac........
ehh, ide za chwilke pod prysznic tak w skrocie Wam napisze , moge sie pozalic nad soba
W czwartek pecherz plodowy mi pekl, odeslali nas, w piatek tez nas odeslali, a w sb wywolanie od rana, najpierw czopek, nie dawal rady, o 17 przewiezli mnie do dalszej czesci, dostalam kroplowke jakas na wywolanie, zaczelo sie pozno po 18 nie wiem dokladnie o ktorej mialam jakies pierwsze skurcze, podali mi gaz jak juz bardzo bolalo, potem mialam 8cm rozwarcia to juz bylo kolo 23ciej, lekarz powiedzial,ze porod moze byc o 3ciej juz.Poprosilam o cos mocniejszego i dostalam od raz epidural, a potem juz bylo wszystko zamazane.......i puls malej spadal, pobrali jej z glowki krew sprawdzic czy da rade i biegiem na sale operacyjna. Mimo epiduralu 2giej dawki czulam bol przy cieciu ale zanim przygotowali mnie do uspienia uslyszalam krzyk mojego malenstwa, wszystko sie juz tak szybko odbylo......... Faktycznie to byl horror ale mam to gdzies Mimo ,ze najbardziej sam epidural mnie bolal, nastepnym razem od raz bym go chciala,bez sensu sie tyle meczylam, nie wierzylam,ze cos moze tak bolec. A teraz sie goimy juz jest ok, mam mala anemie, bo mialam tranfuzje ale dostalam pain reliefy i zelazo. Malutka mnie kocha i wiem,ze to jej brakowalo w moim zyciu, czuje sie tak jakbym sobie cos przypominala co zawsze bylo w podswiadomosci jakby ona zawsze miala miejsce w moim zyciu Nigdy nie czylam takiej milosci aa i karmie piersia, juz nie boli
Obiecuje,ze jutro Wam ja pokaze!!!
aaa i tatus przecial pepowine,plakal jak dziecko i ciagle ja caluje i wácha i glaska
Dziekuje Wam kochane moje perelki za wsparcie, baaardzo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Majka az sie wzruszylam o poranku 😁
Nowa kolezanke serdecznie zapraszam.A teraz uwaga pipki usiadzcie bo wam niewsa zapodam 😁 😁
Przespalysmy cala noc!!!!Tylko 3 razy przez sen zaplakala 😁 😁 Zycie potrafi byc piekne!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃


🤪 🤪 🤪 a co to, dzien dobroci jakis, ze takie szczescie dzis rozbrzmiewa ? 🤪
to ja tez Wam poklaskam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale nam sniegu napadalo. Poszlam zobaczyc na swoj skuter po 30 minutach padania i byl pokryty 4cm warstwa sniegu. Ledwo sie przedostala pod przykrywa i wprowadzilam do loading bay w pracy-i jak ja wroce do domu. Snieg wciaz pada-dla wiekszosci to radosc, zwlaszcza dla dzieci ale dla mnie to bol i stres. Dobrze ze weekend idzie i mam nadzieje ze sie ociepli bo od poniedzialku znow musze wsiasc na swojego rumaka.

Gratulacje dla Kayi i jej rodzicow-bardzo madra dziewczynka
W niedzile urodzinki Marylki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U nas też napadało - zaraz idę z Alusią pobiegać po dworze haha
Monia mój M w domu ma wolne to wczoraj jak Ale zgarnął o 22 to spała dzisiaj do 12:00 !!!!!!! 🙃 W nocy tylko na picie się budziła chyba ta pogoda wpłynęła na ich zmianę hahaha
Maja takie chwile teraz człowiek wspomina z sentymentem chociaż bolało jak diabli hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racje Aisak bolalo jak diabli.....
My bylysmy na plagrupie tylko 10 dzieci bylo ale za to super sie bawily razem ,jadly i spiewaly,tanczyly. Extra bylo. Pozniej tradycyjnie kawa u cioci bo mieszka po drodze i Zuzia zjadla u niej caaala miche zupy z miesem!!! szok niedawno parowka dzis zupka z miesem chyba juz zaczyna jesc 🙂 malo tego, Nikola wyjela nocnik i udawala ,ze siusia ,Zuzia ja zepchnela i usiadla, mowie zrob kupke.........a ona zrobila no ale tradycyjnie. W ubraniu ale na nocniku.ehhh mam nadzieje,ze niedlugo mi powie Maja sciagaj mi gacie szybko 😁
No a teraz butle z mlesiem i luli. Chyba juz zasnela bo chwile temu slyszalam,ze walczy ze szczebelkami -2 sie obkrecaja sa poluzowane i ona je tam orcuje caly czas.
Ahhh i ciacho jadlam wlasnej roboty.....az mi sie zatesknilo bo pieklam swego czasu czesto,a teraz ny dy rydy z tego tytulu,ze moj piekarnik jest starszy niz my dwoje razem wzieci........ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja zapomnialam ze twoj porod byl taki dramtyczny...
u nas sniegu tez duzo. zaraz idziemy do Izy. mam nadzieje, ze nie utkniemy w zaspie po drodze 😁
Monia Jula dobrze spala bo Maryla zle. ktos musi w nocy czuwac:P
wystawilam w kuchni worek z recyclingiem. Manini weszla i mowi "Manini buciki". ubralam jej buty i kurtke, otworzylam drzwi i malpiatko smieci wyniosla 🤪 sasiad akurat cos robil przed domem i mnie nie widzial tylko ja i jak sie go spytalam czy widzial kiedys 2latke wynoszaca smieci to mowi ze w szoku byl jak zobaczyl bo myslal ze ona calkiem sama wyszla z tymi smieciami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂za namowa waszej kolezanki Kasiak...postanowilam odwiedzic wasze forum....i zapytac sie czy moge dolaczyc do waszego grona.... 🙂?mieszkam w UK a dokladnie w Luton i mam trzyletniego synka Gracjana... 🙂ale dzis snieg sypie...pieknie na dworze... 🙂
pozdrawiam cieplo 🙂malwina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malinka24 napisał(a):
Czesc dziewczyny 🙂za namowa waszej kolezanki Kasiak...postanowilam odwiedzic wasze forum....i zapytac sie czy moge dolaczyc do waszego grona.... 🙂?mieszkam w UK a dokladnie w Luton i mam trzyletniego synka Gracjana... 🙂ale dzis snieg sypie...pieknie na dworze... 🙂
pozdrawiam cieplo 🙂malwina

Witamy 🙂, cofnij się do str 1864 i zobaczysz że chętnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie odbiera te zaproszenia? 🤨
Kurcze mam problem moj syn ma ponad 3lata i walcze z nim o to zeby skonczyc z pieluchami...wiem ze pozno zaczelam ale wczesniej probowalam to nie chcial... 🤨a teraz chodzi w majteczkach...wszystko rozumie...kiedy mu sie chce siku...i wogole ale boi sie nocnika i toalety.Krzyk nie pomaga i prosby tez...trzyma tak dlugo siku az zrobi w majtki... 🤨dzis to wogole mialam niespodzianke bo nie dosc ze siku to jeszcze kupa do tego... 🤨juz nie wiem jak go przekonac... moze macie jakies pomysly? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...