Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Nusia, nie wiem od której Kasi chcialas przepis na paczki , ja dopiero zauważyłam więc pewnie troszkę za późno 🥴 tez miałam robić , ale oponki , tyle ze Paulina mnie zaprosiła na paczki do niej po przedszkolu, więc juz nie miałam czasu, a poza tym, obzarlam sie juz i kupiłam do domu i wystarczy 😜
Kaya była dziś godzinę w przedszkolu, panie mówiły ze płakała ze 20 min 🤨 ale podobno wszystko w normie, tyle ze jej pierwsze słowa jak przyszłam po nią to : mama, nie chce juz do dzieci i pani ! Pewnie cyrk będzie w poniedziałek , jutro panie sa u nas 🙂 w sumie to takie dziwne chodzenie po domach, w pl nie ma czegoś takiego 🤢
A tu krótki filmik z wczoraj
https://www.youtube.com/watch?v=e0Q_OdnoaIs&feature=youtube_gdata_player
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia swietna ta zjezdzalnia ja kilka dni temu jezdzilam z mala sadzilam ja na tej obok siebie tak zebym mogla ja trzymac i razem jazda 😁 sie wycieszylam jak dziecko ale widzialam jak same dzieci zjezdzaly to rzucalo nimi jak kuklami, podobnie jak Kaya 😁 ja bym Zuzy nie puscila samej juz raz to zrobilam i w polowie zaparla sie nozkami i sie zatrzymala i probowala wstac....wiec szybko sama do niej zjechalam i w locie ja zlapalam na kolana do siebie, a moglo byc nieciekawie...
Biedna moja coreczka dzis.....nigdy tak jej nie bolaly dziaselka jak dzis...te gorne kielki..nie chce jesc bo ja boli pije tylko wode ze smoczka bo nie musi dotykac tamtymi miejscami i taka jeczydupka jest pcha paluszki do buzi i placze 😞 noc z nami spedzila jak krolowa my po kátach w lozku porozkladani i obojga nas za rece trzymala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja a ile jeszcze zeboli Zuzi zostalo?
zrobilam paki. ugniatalam je caly odcinek serialu czyli prawie 30min. reka mnie boli do teraz 😁 i sa ok tylko przy dzemie surowe 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny! Nie bylo mnie tu ze 4 miesiace, ale zlecialo. U nas wszystko bylo ok. Az do teraz. Moze ktoras miala podobny problem. Moja corcia zabkuje juz 5 zabek jej idzie i wyobrazcie sobie ze nie chce ssac. Ani piersi ani butelki. Stwierdzilam ze teraz skoncze karmienie piersia ale chcialam to zrobic stopniowo by nie czuc tego bolu. Piersi sa nabrzmiale jak balony, masakra. Podaje jej troche mleka na lyzeczce lub strzykawka ale duzo nie che odcjgac by pokarm nie nachodzil znowu. Co mam jej dawac jak nie mleko? Lubi kaszki i jakies jogurty to dobrze ale bez mleka? I jak dlugo piersi beda takieeee.? Pomocy!! Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vera musisz masowac piersi sciagac mleko jak boli bo Ci sie moze zastoj zrobic taki bolesny i zapalenie. Chlodz je zimna woda to pomaga, oklady z kapusty podobno pomagaja, ja tego nie robilam. Ale masuj masuj pod prysznicem np i wtedy sciagaj troche palcami mleko zeby nie bolalo .
A jedzonko no kaszki , sloiczki teraz juz sa gotowe proboj powoli stalych pokarmow. Powolutku wprowadzaj nowe. Ale z tym mleczkiem to lipa ,ze i butli nie chce pic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia Zuzi zostaly 3ki wszystkie i piatki.
A faworkow nie jadlam ale za to chyba 6 czy 7 paczkow przez caly dzien ale nic innego 😁
I pozniej sie toczylam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Piersi jak bolą to troszkę trzeba dla ulgi tylko ściągnąć bo tak jak Maja pisze może wejść stan zapalny.
Co do mleczka to warto przeczekać. 6. miesięczne dziecko powinno pić mleczko, ale jeśli nie chce ssać zastąp to na jakiś czas jakimś deserkiem który podasz łyżeczka. Pamiętam, że moja Ala jako malutkie dziecko przed roczkiem była na pewno miała etap, że mleko jest niedobre i pluła mi nim to po prostu na tydzień je odstawiłam i dawałam inne produkty mleczne w postaci stałej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W bootsie sa takie specjalne chlodzace na piersi chyba z tommi tippi polecam, tez uzywalam.
Wow! Maja 7 pączków ? 🤪 ja zjadłam 2 polskie i 2 angielskie, ale te angielskie jem bardzo często 😉 dziś były 2 panie z przedszkola i były zdziwione naszym wczorajszym tłustym czwartkiem u zaskoczone co jemy na śniadanie wielkanocne i ze chodzimy z koszyczkiem do kościoła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny. Nakladki kupilam i fajnie chlodza. Stale pokarmy wprowadzilam jej juz wczesniej takze wszystkie sloiczki raczej lubi chociaz bedac na piersi jadlo malo a ssala co 2 godz nawet w nocy. Nie wiem co jej sie ubzduralo z tym mlekiem ale tak jak pisalam to pewnie zabki;( no szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się
Dawno nie zaglądałam sądząc po ilości postów jakie naskrobałyście 😁
nie nadrabiam bo nie dam rady. Krzyś jest tak mega mega marudny, że ledwo żyje. Może to ząbki?! chciałabym żeby to były zębole a nie coś innego...
W przyszłym tyg lecimy do polski, tym razem ja sama- i trochę stresa mam 😮 pamiętam że polecałyście wózek oddać odrazu i małego w nosidło wziąć. I taki mam zamiar. tylko że nosidła nie mam. Cały czas korzystałam z chusty- ale jej nie chce brać na lotnisko, bo nie będę jej tam wiązać i w ogóle...Więc pytanie jakie nosidło kupić, żeby starczyło nam na dłużej?! mały ma powyżej 7kg, a ja bym chciała z tego nosidła jeszcze w wakacje pokorzystać...moze i pozniej jak sie da.
Czy Monia już wróciła do UK?>!
Widziałam coś o deichmanie pisałyście- u mnie w mieście akurat jest 😉
A i rzuciło mi się w oczy, że Kasiak jest Babcią?! gratulacje! ale na Babcie to Ty jeszcze długo nie będziesz wyglądać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
vera poczekaj jeszcze troszkę na pewno wróci ochota na mleczko ale wtedy już zostanie butla zapewne.
Marylu co do nosidełek to najlepiej weź Krzysia jedź do miasta i po przymierzaj, posprawdzaj wagowo do ilu kg są. Ciężko coś tak doradzić bo nie wiemy jak na żywo Krzyś wygląda a długość dziecka tez ma tu spore znaczenie 🙂 Mothercare, mamas and papas tam jest tak duży wybór że na pewno coś znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...