Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

🙂 ja tez dostalam prezent 🙂 kolczyki takie eleganckie 🙂 szok 🙂
To ja tez nie wiedzialam,ze Monia do pracy poszla...dobrze, kasy zarobia od Julki odpocznie 😁
Ja juz troszke lepiej , juz gardlo tak nie boli na szczescie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja dobrze, ze juz lepiej 😉 z nasyzmi maluchami to nawet nie ma kiedy choroby wylezec 😉
nic mi nie mowcie o zimnie, bo jest masakra. wszyscy dzisiaj w czapkach do biura wchodza 😁 a ja sie w sama koszule ubralam i trzesie mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
witam 🙂 jaka wichura u nas;/ szybciej na rowerze dojade bo mnie popcha mam nadzieje 😜 alw weekend szybko minal ;/ i znow to samo do soboty :[ nusia dzien ojca to po angielsku chyba tak jak po polsku 😜


sprawdzilam i jest 16 czerwca, czyli bardzo blisko polskiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 u nas tez wieje, wystawilam rano suszarke z praniem zeby sie przewietrzylo i przewrocil ja wiatr ,a wogole to snieg padal juz dwa razy 🤪
ja juz pocwiczona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie stalo w zeszlym roku, a ja sie dowiedzialam dopiero teraz i wlasnie o tym czytalam. koles ja pobil do nieprzytomnosci, potem skoczyl jej na glowe. rozbil na niej lustro i kawalkami lustra ja dzgnal a potem nozami. a dlaczego - bo wyslala mu smsa, ze nie podobalo jej sie jego zachowanie (oplul ja i zwyzywal przy znajomych)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Straszne to.
Tez ostatnio słyszałam w radio, ze skończył sie proces faceta, który zamordował swoją dziewczynę.
Straszne jest w jaki sposób ja zabił: bił, kopał i SKAKAŁ po niej, a potem wyrzucił ja na autostradzie !!!! Dziewczyna miała 20 lat i miała zaraz rodzic !!! Jak to usłyszałam to aż mi sie niedobrze zrobiło ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duze znaczenie maja roznice kulturowe (tak mi sie wydaje). on byl muzulmaninnem z Somalii, pewnie nie byl przyzwyczajony do tego by mu sie kobieta sprzeciwiala. dobrze, ze od razu przyznal sie do winy i oszczedzil rodzinie dodatkowych stresow i cierpienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pracowalam kiedys w coffee shopie to mialam kolesia z Pakistanu, ktory probowal mnie traktowac jak sluzke. nie raz widzialam jak szlag go trafia bo nie chcialam wykonywac jego polecen albo parskalam mu smiechem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te Pakistance przyzwyczajone...pojeby...wogole faceci maja niewiadomo jakie mniemanie o sobie. Wiecie przemoc to przemoc, jak ktos Cie zwyzywa i zaluje to jedno, a to z nasilonym testosteronem to wychodzi jak ten Pistorius czy jak mu tam. Zabije i tez zaluje. Amok to amok nie da sie z tego wytlumaczyc...mam na mysli to,ze nigdy nie wiadomo co komu jebnie do glowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiegajac od tego strasznego tematu... kupilam salatke do obiadu i byly w niej kwiatki bratki 🙂 i brzydzilo mnie troche, ale jak juz zjadlam to sie okazalo, ze sa przepyszne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...