Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
hej 🙂
ja mam do pracy 3km... wczoraj mialam pod wiatr zeszz kurwa maskara ;/
co do pracy to ja robie z zwyklym zakladzie gdzie sklada sie zamki do okien, czesci do aut itd. nie da sie tam narobic bo mozna nie raz usnac i na miesiac mam 1100f. za 40h tygodniowo. dodatkowo za popoludnie mam 100f wiecej. Vanesska na 4h dziennie chodzi do mojej kolezanki i ma 3f za godzine 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
jak tak czytam to te wasze wyplaty nie sa zle i to jeszcze poza Londynem czyli nizsze oplaty itp 😉

Zgadza sie Nusia, jak mieszkałam w Londynie to czasem nawet zarabialam mniej niż tutaj, a koszty utrzymania duuuzo większe 😉
Wiecie co zrobiłam? Wczoraj w nocy Wysłałam w końcu to cv do hotelu i dziś juz do mnie dzwonili, ale nie odebralam 😮 zostawili wiadomość ze sa mną zainteresowani i żebym sie skontaktowala, a ja nie wiem co mam robić, bo przecież prace mam i idę od następnego tygodnia 😲
Naprawdę mam dylemat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby moj mazus nie mial takiego swira na punkcie restauracji w ktorych pracuje to pomyslelibysmy o przeprowadzce poza londyn...
Kasia przemysl dobrze, bo pisalas chyba, ze musiala bys Kaye na full time dac do przedszkola...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
gdyby moj mazus nie mial takiego swira na punkcie restauracji w ktorych pracuje to pomyslelibysmy o przeprowadzce poza londyn...
Kasia przemysl dobrze, bo pisalas chyba, ze musiala bys Kaye na full time dac do przedszkola...

No właśnie dlatego nie wiem co robić
Plus tej pracy jest taki, ze dają kontrakt na stałe, zatrudnienie przez hotel a nie agencje i stały dochód. Kolejny plus ze mam taka wiedzę na temat hoteli ze hoho - minus -kiedyś juz mówiłam ze nigdy wiecej do hotelu, ze Kaya cały dzień w przedszkolu
Minus obecnej pracy to znowu praca do końca października
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki 😁 co nabroila ??
Kasia a ja bym o tym pomyslala ....bo skoro prace bedziesz miala do pazdziernika...a Kaya juz duza i tak za chwile pojdzie do przedszkola nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
trzymam kciuki 😁 co nabroila ??
Kasia a ja bym o tym pomyslala ....bo skoro prace bedziesz miala do pazdziernika...a Kaya juz duza i tak za chwile pojdzie do przedszkola nie?

Właśnie MAju dlatego sie zastanawiam , bo w sumie nie wiadomo, czy za rok znajdę cos na stałe,a ciagle tak pól roku pracowac i pól nie....
Kurcze, 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyje 😉 rozmowa trwala 5 minut. musze przejsc przez oficjqlne procedury zanim mnie zatrudnia na stale 😉 musialam wyslac cv itp a dzisiaj interview 😉 byly jeszcze dwie dziewucy z zewnatrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem genialna!!! zostalam po raz drugi lektrykiem naprawilam lampe ,ktora od momentu jak sie prowadzilismy miala zerwany przewod 😁 nie pierdyknelo mnie 😁 wylaczylam korki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem 🙂
Dzisiaj było lekko 🙂
Kasiu ja szukałam pracy 3 miesiące jest ciężko coś znaleźć a tym bardziej coś takiego gdzie nie trzeba się narobić jak wół. Maja ma rację - dziewczyny i tak rosną i coraz bliżej im do szkoły. Ja bym brała stała pracę. Ciężko zostawić dziecko w obcym otoczeniu na tyle godzin, ale musisz też pamiętać, że to dziecko - potrzebuje kontaktu ze światem, innymi dziećmi i jest ciekawe wszystkiego a żłobek Jej to wszystko dostarczy a i z czasem Ty przywykniesz do zostawiania Kai w żłobku 🙂 Mi pierwszy dzień serce pęknąć chciało jak Ala zostawała u brata ale Jej jest tam bardzo dobrze bo ma z kim się bawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...