Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Aisak dokladnie, ludowe wzory ,tylko w ludowych wiecej czerwieni , pozamieniali kolory . strasznie mi sie podoba wiosenna taka,a balam sie,ze znow jak juz dostane ja to kolory beda inne niz w katalogu,czytaj takie wyblakle, bo kiedys juz taka posciel kupilam..powleczona teraz zreszta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Wesolych Swiat Wielkanocnych kobietki dla Was i rodzinki 🙂
Bylam wlasnie z Milanem jaja swieci i po calym kosciele mi latal ,a pozniej jazde zrobil jak nigdy ;/ i musialam wziac Go na zewnatrz, a potem lecialam do ksiedza sama spytac czy mi jeszcze poswieci jajka bo syn nie dal 🤢 ☺️ taka wsciekla na Niego chyba jeszcze nie bylam lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my znow na bardzo dlugim spacerze i ja i mala jakies niewyspane, ciagle bysmy spaly. Dzis w sklepie taki jakis bol mialam jakiego nigdy nie mialam, nie zoladek, nie watroba, nie jajniki ,tylko cos w srodku az dech zaparlo jak sie przestraszylam to wyszlam juz na trzesacych nogach ,bo mialam Zuze na rekach i bym ja upuscila :/ nie wiem co to bylo ide po swietach do lekarza bo naprawde sie wytraszylam. A dzien zaczelam tak,ze zalalam kawe i machnelam reka i byla WSZEDZIE.....wszechswiat mi dzis nie sprzyja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry wielkanocnie 🙂 troche i obchodze, jajka sie gotuja 😁 w kosciele nie bylam i nie bede, moze za rok jak mala bedzie kumac o co kaman to ja wtajemnicze w bajeczki o Jezusku co po wodzie chodzil itd. I inne bajeczki z innych religii tez pozna. Wogole to polecam Wam film "religious" czy jakos tak. Swietny tylko trzeba miec otwarty umysl.

Z innej beczki .Zrobilam cytrynowki chyba z 3,5 lira wyszlo. Smaczna ale slodka . Wczoraj podrinkowalismy ale whisky z cola i lodem i oboje dlugo nie pilismy alkoholu ja wymieklam po 2,5 drina po prostu mialam dosc tego smaku. Michal wypil ze 4 i latal jak samolot ,zazygal ogrodek,kanape ,kibel itd i dzis od rana ja nie tknelam paluszkiem a on na szmacie jezdzil i prawie plakal bo nie chcialam mu pomoc 😁 😁 😁o ja wyrodna 🙂 Zuzia spala wspaniale cal noc ale jak tylko sie obudzila to jest zlosliwa ...czy dziecko moze byc zlosliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego dobrego laski 😉
hahaha Maja rzygi fuuuj 😜
ja obzarta a to dopiero poczatek 😁
wrzucam linka jak to Manini wczoraj pisanki robila
http://www.youtube.com/watch?v=Qhxz_dXYN_I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ja zagladam ale co sama ze soba znow mam pisac?
Zuza wczoraj orla wywinela i ma siniaka na policzku i na czole. Ogolnie to sie zajadamy swiatecznie, pozniej bede sie pocic na macie w cwiczeniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia bidulka, a na zdjeci na FB widac, ze zadziora mala 😜
ja sie obzeram tez 😜 nabralam sobie smakowitopsci do pracy. Manka wczoraj tez apetito miala nieziemskie. bylismy u znajomych i kolezanki mama u nich jest i zajela sie dziecmi a my moglismy na luz wrzucic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
zazdroszcze Nusia, ja nawet przy Michale nie moge na luz wrzucic bo on sie tak zajmuje,ze ona sama sie soba zajmuje :/


Maja Jacek sie zmienil jak zaczal sam z Maryla zostawac. wczesniej tez byl super tata, ale ja zawsze bylam w poblizu. sprobuj znalesc jakas prace na pol etatu moze, zeby Michal zostal z Zuzia 😉
a wczoraj bylo bardzo fajnie, dzieciaki poszly z babcia do drugiego pokoju i bawily sie z nia przez kilka godzin 😉 przydalaby mi sie taka babcia. juz jej zaproponowalismy, ze wynajmiemy jej studio flat w londynie i niech sie przeniesie na stale 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski 🙂
Potwierdzam, że jak tata częściej zostaje SAM z dzieckiem to na lepsze wychodzi.
Ja też już od jakiegoś czasu wróciłam do pracy, chodzę przeważnie ns 3 rano i M rano odwozi małą do przedszkola, wieczorem kąpie i kładzie do spania , bo ja odpadam już koło 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helol 😉
hhaha Kaya z nocnikiem na glowie, cudne zdjecie 😉
Maja moze sie przecwiczylas...
Jacek wczoraj wzial mala do znajomych i raj miala.1 ciocia i 3 wujkow. i to wszyscy bezdzietni i kazdy sie cieszyl nia wiec rozpieszczoch byl nieziemski. jak padla to sie ani razu nie obudzila, nawet jak do pracy sie szykowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry ,cala noc myslalam o pracy i nie spalam bo i tak mnie zoladek bolal i wymyslilam ,ze poszukam ale nie powiem nic Michalowi, dopiero jak cos sie trafi bo jak mu teraz powiem to bedzie zrzedzic ,ze po co ,ze jak to,ze on mala bedzie musial ogarniac itd.. jemu jest wygodnie jak jest. A ja bym fruwala jakbym wyszla z domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja powiem Ci, ze latwo nie jest, ale na prawde warto 😉
Nie mamy razem ani jednego dnia wolnego, tylko we wtorki koncze o 12 i to jest nasz wspolny dzien. Ja jestem bardziej wyluzowana i szczesliwsza. Jacek ma rewelacyjny kontakt z mala. jak widze jak sie nia zajmuje itp to jest seksowniejszy w moich oczach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuszki
Marylka pieknie pisanki malowala 🙂 Z siebie pisanke zrobila ! kochana :*
Maja a mialas jakas przerwe w cwiczeniach ,ze tak teraz Cie polamalo?
Ja na swieta nie cwiczylam i nawet zjadlam kawalek ciacha i kielbasy bialej :P ale od wczoraj znowu jazda...
A dzisiaj mamy chyba wiosne? 🙂 Przepieknie sloneczko swieci ,a moj szkrab zasnal! Zaraz Go obudze i idziemy na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia juz zaczelam przez internet szukac to o tyle widze,ze bede musiala sama sie przejsc osobiscie i powypelniac aplikacje bo z kolei przez internet jest ich malo. nawet do burger kinga zloze bo mam przez ulice blisko to byloby bardzo wygodne.
Sledze przesluchanie Wasniewskiej jak ona klamie....szok.
A sloneczko jestfajne dzis w ogrodku powariowalysmy, pranie porobilam fajnie pachnie juz jedna ture sciagnelam bo wyschla, a slonce nadal jest !! gdyby ni ten wiatr to byloby wiosennie pelna para.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sieeeema.Tak w ogole spozione,ale szczere zyczenia Swiateczne 🙂
Maja mam na mysli zwykle kremy na dzien i na noc do cery mieszanej,te zolte tez widzialam.Ja w koncu mam chwile,zeby do was zajrzec.Nie dosc,ze praca,to jeszcze landlord znajomych sprzedal mieszkanie i szukalismy razem czegos nowego.Na dobre nam to wyszlo,bo znalezlismy 3-bedroom house z ogrodem,garazem i meeega drewnainym patio w ogrodzie za cale 550 miesiecznie 😁 😁
Ja dalej sobie pracuje.Lipa,bo do Piotrka dalej sie nie odzywaja,a fajnie by bylo,jakby juz do jakiejs pracy poszedl,bo kasy wiecej by sie przydalo 😉 Ale faktem jest,ze ja odzylam po wyjsciu do ludzi,a na meza nie moglam nigdy narzekac i zawsze sie super cora zajmowal 😁 😁 Kurde,czy zawsze wolne tak szybko leci?Niby 4 dni a mi czasu brak,a tu jutro znowu do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...