Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Dober kobietki 😘 🙂

Monia - ladny, zadbany domek 😆

zalatwilam termin chrztu dla malego....mailem 😁 wsjo mi ksiadz potwierdzil, ale i tak powiedzialam mu, ze sie do niego wybierzemy, tyko zeby termin zaklepac Dzis bylismy tam u niego i on mi te maile chyba z iPada slal 🙃 10 min i po wizycie 🙃
chrzest 19 maja. Chrzestny Polak z Niemiec, mama chrzestna Filipinka z UK zamezna z poludnioafrykancem (nawet nie wiem jak to napisac 😁 ) i goscie z Polski 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 Monia naprawde patio robi wrazenie 🙂!!! super tak kawke wypic prawie w ogrodzie zima np. 🙂
Madzia nowoczesny ksiadz Wam sie trafil 🙂
u nas dzis chmurzasto ale i tak wyjde po pierdolki z mala. Gazownik z elektrykiem maja przyjechac - znow do pieca.... wkurwa juz takiego mam na nich ,ze nie pytajcie. Codzienne sa i tylko sa. To nie pasuje ,a moze to moze tamto. 😠
Wczoraj sprzedalam baze pod lozko ,spimy na samym materacu.Mala tak skikala po lozku,ze kilka razy malo sie nie polamala wiec opchnelam i z czasem kupimy metalowa baze. Ta byla taka wielka z szufladami. A dzis po jedno lozeczko panna ma przyjsc. Odgracam dom 🙂 i to skutecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Monia dom jest bardzo fajny - duże pomieszczenia i rzeczywiście patio jest boskie a wszystko to za takie małe pieniądze to się Wam trafiło 🙂
Maja i super, że powoli sprzedaje się to czego chcesz się pozbyć 🙂
Ja chce sprzedać stół z 6. krzesłami i muszę go wystawić na gumtree 🙂
Madzia i dobrze, że ksiądz taki fajny 🙂
Ja mam nadzieje, że dzisiaj pomalujemy salon podkładem a w maju na 100% ruszamy z remontem kuchni w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak a ja stolu potrzebuje jakies zajebistego ale kiszka z autem naraziem nie mamy wiec musze sie wsztrzymac bo przewaznie odbior jak najszybciej, chyba ze znajomych poprosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 😉
Monia patio zajebiste, akurat na ta pogode 😁 i tyyyyyyyyyyyyle miejsca bedziecie mieli. super 😉
u nas snieg pada 😮 i Iza jest u nas. dziewuchy spia...
Maja ja tez bym chciala sie odgracic, ale jakos mi nie idzie 😜 a i z Twoimi naprawami to jak z moja wymiana kranow w lazience. koles byl we wtorek uszczelke wymienic i polamal kran. dzisiaj wymienial kran od cieplej wody 1,5h a w przyszlym tygodniu przyjdzie wymienic od zimnej bo dzisiaj juz czasu nie mial 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis zart to jest Nusia z tymi naprawnikami angielskimi wlasnie byl koles od pieca i nagle jeszcze jeden przyszeld i jeszcze jeden i 3ch naprawialo 😁 ale w konc zrobili przynajmniej na teraz a okazalo sie,ze pokretlo to kolko byla od srodka pekniete i pewnie przez to nie trybil jak powinien,a peklo bo ja jeblam kiedys z piesci zeby dzialalo i wtedy dzialalo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
jakis zart to jest Nusia z tymi naprawnikami angielskimi wlasnie byl koles od pieca i nagle jeszcze jeden przyszeld i jeszcze jeden i 3ch naprawialo 😁 ale w konc zrobili przynajmniej na teraz a okazalo sie,ze pokretlo to kolko byla od srodka pekniete i pewnie przez to nie trybil jak powinien,a peklo bo ja jeblam kiedys z piesci zeby dzialalo i wtedy dzialalo :P



buahahahhahaha Maja masz metode jak moj Jacek, jak cos nie dziala to trzeba jebnac albo kopnac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak, a propo napraw, to jak prpbowalismy naprawić nasz poprzedni telewizor, to przyjechał jeden "inżynier " , ale jak zobaczył rozmiar telewizora, to powiedział ze trzeba jeszcze raz zadzwonić i sie umówić i powiedzieć ze potrzeba ich 3 !!!!!
Po tygodniu przyjechało ich trzech i tak nic nie dali rady naprawić 🙃
A ja robię porządki w naszej wielkiej szafie w sypialni , postanowiłam prawie wszystko wyrzucić , zaczęłam od części M, potem zrobię swoją , kolejna cześć była sptzatana niedawno więc ok a ostatniej części pewnie juz nie rusze bo energii mi zabraknie 😁
M teraz jechał do sklepu, Kaya zauważyła i wola : tata stoj, zaczekaj na mnie!!!!
Ubrał ja i pojechali, ze mną zostać nie chciała 😉 tata dumny, bo ona zawsze przy mojej dupie była 😁 ale to właśnie dlatego , ze pracuje i M wiecej sie zaczął nią zajmować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja swój to za jakieś 30 f mogę sprzedać, ale do mnie dość daleko - ale wiesz jak coś zapraszam 😘
Kasiu moja Ala ma tak samo - kiedyś tylko ze mną od kiedy więcej zostaje z M to lgnie już tak samo do Niego jak do mnie 🙂
Z tymi naprawami hahaha nam przyszedł kiedyś facet pomalować łazienkę przeciwko grzybowi specjalną farbą i pomalował tylko te miejsca gdzie nie zmyłam tego meszku grzybnego dzień wcześniej a tam gdzie umyłam powiedział, że już nie ma potrzeby malować 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
jakis zart to jest Nusia z tymi naprawnikami angielskimi wlasnie byl koles od pieca i nagle jeszcze jeden przyszeld i jeszcze jeden i 3ch naprawialo 😁 ale w konc zrobili przynajmniej na teraz a okazalo sie,ze pokretlo to kolko byla od srodka pekniete i pewnie przez to nie trybil jak powinien,a peklo bo ja jeblam kiedys z piesci zeby dzialalo i wtedy dzialalo :P



buahahahhahaha Maja masz metode jak moj Jacek, jak cos nie dziala to trzeba jebnac albo kopnac 😁


sprawdzona metoda przy moim stary, starym kompie 😁 przy okazji szlo na cos nerwy wyladowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anglicy fachowcy 😁 ja juz tez nie raz mialam akcje z nimi 😉 Ale najlepiej na starym mieszkaniu jak nam przeciekal prysznic i w salonie woda leciala caly czas... no za cholere nie potrafili tego zrobic 🤪
Ostatnio pralka sie zrypala tzn pompa i jestem pewna ,ze mozna bylo to naprawic ,ale lepiej bylo powiedziec ze caly program sie zrypal i trzeba kupic nowa pralke! A program dzialal ok bo pranie robilam tylko plukalam i wyciskalam recznie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wystawiłam stół na gumtree i polskiej stronie 🙂 Oby poszedł szybko 🙂
Jutro do pracy ehhh i koniec lenistwa haha 🙃 Ale chyba w poniedziałek znów wolne 😁
Na grudzień2010 dała przepis na gulasz także jakby któraś chciała to mówię, że wyszedł boski dlatego dałam przepis 😉 😁
Teraz myślę żeby zakręcić bezy połączone kremem czekoladowym 😁
Byłam znów w lumpkach i jak zawsze wyszłam zadowolona bardzo:
Ala dostała bluzke za 1,50 z Nexta w idealnym stanie, ja bluzkę za 99p i kurtkę skórzaną z futerkowym wykończeniem nową z metką za 5 funtów 😁 A do tego zestaw misek 5 sztuk ze szkła w kształcie ananasów za 2,99 😁 Haha nie mam kiedy tam chodzić ale kocham coś wyszukać za grosze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...