Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

MajaCh napisał(a):
widzialam to Nusia nie moglam uwierzyc. I kazali ludziom robic zdjecia !!!!!! ale zastrzelili ich prawda?


postrzelili i chyba jeszcze zyja. swiat jest pelen swirow 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia na razie sa w szpitalach. Nie wiem czy jakbym byla lekarzem czy potrafilabym ich ratowac. Maja to samo sobie pomyslalam. Niech wracaja skad przyszli, tylko ze oni sie tu urodzili. Ja mialam wczorah ochote sie pakowac i wracac do polszczy, tam troszku mniej wariatow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Tak, w szpitalach, przejezyczylam sie .
Nusia, z polski tez byś uciekala szybciej niż myślisz 😜


wiem, tylko takie sytuacje mnie przerazaja jako matke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
nadrobiłam Was troszkę 🙂
U mnie w mieście mówią wszyscy, że najgorsza dzielnica to moja bo kiedyś był tutaj gang i utarła się teoria, że Norris Green jest bleee i strach chodzić po ulicy ale od kilku lat jest cisza i spokój a na innych dzielnicach dzieją się cuda ostatnio w biały na ulicy zastrzelili 2 osoby ( kiedyś mieszkałam nawet koło tej ulicy gdzie to się stało ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, ze takie rzeczy moga zdarzyc sie doslownie wszedzie...
Jacek tez mowi, ze pora sie zwijac, bo niedlugo Rumunia i Bulgaria bedzie miala pelne prawo pracowac w angli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Karolcia napisz tu oficjalnie jaka plec 😁!!!!
ja juz podczytalam fejsa 😁 gratuluje :*


Ja dopiero w domku sie pojawilam - nie ma to jak powrot do rodzinnego miasta i spotkania z kolezankami 🙃

Oficjalnie moge powiedziec, ze bede miala dziewczynke :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajkack napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Karolcia napisz tu oficjalnie jaka plec 😁!!!!
ja juz podczytalam fejsa 😁 gratuluje :*


Ja dopiero w domku sie pojawilam - nie ma to jak powrot do rodzinnego miasta i spotkania z kolezankami 🙃

Oficjalnie moge powiedziec, ze bede miala dziewczynke :-)


super, gratulacje 😁 kolejna baboszka do naszego grona 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
kajkack napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Karolcia napisz tu oficjalnie jaka plec 😁!!!!
ja juz podczytalam fejsa 😁 gratuluje :*


Ja dopiero w domku sie pojawilam - nie ma to jak powrot do rodzinnego miasta i spotkania z kolezankami 🙃

Oficjalnie moge powiedziec, ze bede miala dziewczynke :-)


super, gratulacje 😁 kolejna baboszka do naszego grona 😉 😜


Super! Gratuluje 🙂 dziewczynki sa najkochansze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc 🙂 my lecimy na playgrupe dzis festival statkow na dokach ale pogoda ........czemu tu wiecznie jest zimno ???!!!!
aaa i wiecie co polecam 😁 zamawialam ze strony z probkami za free maskare i wlasnie dostalam po jakims tygodniumaskare chanell .fajna juz probowalam
http://www.latestfreestuff.co.uk/
o stad. nie klikam w rzeczy gdzie trzeba na fb polubic itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ja tez grzeje po trochu. W dupie mam rachunki nie bede marznac. Wiadomo mniej niz zima itd ale przynajmniej raz dziennie na godzine tak. Bo tu nigdy nie ma calego dnia ciepla!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
kajkack napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Karolcia napisz tu oficjalnie jaka plec 😁!!!!
ja juz podczytalam fejsa 😁 gratuluje :*


Ja dopiero w domku sie pojawilam - nie ma to jak powrot do rodzinnego miasta i spotkania z kolezankami 🙃

Oficjalnie moge powiedziec, ze bede miala dziewczynke :-)


super, gratulacje 😁 kolejna baboszka do naszego grona 😉 😜


na bruszek.net w wrzesnioweczkach prawie same chlopaki sa 🙂 dziewczynki sa w mniejszosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie!
Mam na imię Marta i jestem nowa na tym forum. Do tej pory udzielałam się(i nadal udzielam) na brzuszek.net.
Już 7 lat mieszkam w UK. Tu na świat przyszły moje dwie córeczki: Olivia ma 3 latka i Amelia ma miesiąc 🙂
Z miłą chęcią do Was dołączę 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂
WITAM NOWĄ MAMUSIE 🙂 HEJ MARTUSIA 😘 😘 😘
Musisz pokazać Nam Twoje Córeczki 🙂 😘
Ja jestem zła 😞 Wczoraj się prawie popłakałam 😞 Odwołali mi urlop na września - powód: dwa urlopy za blisko siebie ( lipiec i miał być wrzesień 🤔 ). Miały być wakacje w Hiszpanii a będą w du**** 😠 ehhhh 😞 Jeszcze do tego ta pogoda mnie dobija 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczynki 🙂 My zaraz sie na basen zbieramy od rana koty dre z moim zajebiscie zazdrosnym mezem ,KTORA GO CHCE NIECH BIERZE!!!!!!!!

Czesc Marta 🙂 Tylko pisz pisz systematycznie my ciekawskie jestesmy nowych ludzi 😁!!! i dodaj mnie do znajomych w priv zaraz wysle zaproszenie 😉 To masz dwie corcie, ale fajna roznica wieku miedzy nimi, Amelka taka malenka....... 🙂 super 🙂

Kasia przykra sprawa z tym urlopem nie ma co...polecicie w innym terminie wiesz,ze co sie odwlecze to nie uciecze.

A ja mam problem natury niezle osobisto duchowej, Zuzia ma kolezanke,z ktora sie wychowuje od 3go miesiaca zycia. Tylko ,ze nie wiem skad u niej takie zachowania od kilku miesiecy, bije TYLKO ja, zabiera zabawki TYLKO jej popycha tylko JA. Nie mam juz sily, nie jest zazdrosna o moja uwage,bo do tego nie dopuszczam ale o co mi chodzi. Tamtej corki mama przestala ja zachecac do zabaw bo tamta dziewczynka nie chce, boi sie ,nie wspomina Zuzi itd. Nie wiem jak sie zachowac, jak dziecku wytlumaczyc oczywiscie tlumacze, stawiam do kata itd. Nic nie pomaga, a ogolne na jej widok to az piszczy z daleka to samo tamta, jak rzychodzi do zabawy sielanka sie konczy. A i jeszcze kwestia taka,ze tamta dziewczynka nie odbiera zabawek tylko tak po prostu stoi i patrzy, jej mama ja nauczyla,ze ma zabrac jak ktos jej zabierze,ale wiecie o co chodzi.
Dziewczyny macie starsze dzieci, pomocy bo zwariuje, a one nas unikaja i mi serce peka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marta 😉 i tak jak Maja juz napisala, bombarduj nas postami 😜
Monia sie winka napila i tylko buzki umiala wstawic, tak 😁 😜???
Kasia to jak wrzesien za blisko lipca to w pazdzierniku jedzcie 😉 my w zeszlym roku bylismy na poczatku pazdziernika i 25 stopni bylo 😉
Maja co twoj mazo wymyslil znowu? a z Zuzi zachowaniem nie pomoge, bo nie mialam takiej sytuacji. jak Manka probowala sie na kogos rzucic (albo rzucala sie) to zazwyczaj odciagniecie na bok i rozmowa pomagala. chociaz Asia mowi, ze tlukla Ize w zeszla niedziele, a Iza z kolei bila Manke poprzednim razem... nie wiem od czego to zalezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...