Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

to mnie tez powielilo,a z laptopa pisze .
Nusia bedzie impreza gruba 😁 a karta pewnie lezyw domu skoro Manini dorwala portfel....ja bym w domu szukala bo dran wszystkoz portfela wyciaga jak go wykradnie z torebki .
i moj plan wzial w leb caly... mialam rano mala nakarmic i isc do miasta na spacer i popierdolki ,a ona kupala nie zrobila,a tam jest jedna toaleta ,a knajpki daleko porozsiewane i nie wytrzymalaby jak by jej sie zachcialo, zjadla duzo wybiegala sie itd i zrobila sie pora drzemki. I tak siedze i Geslerowa ogladam.
Stary w czwartek se gosci na urodziny naspraszal kombinuje czy torta dam rade mu zrobic, nie chce sie ale 30 ste ma to wypada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Maja zrob mu torta z arbuza, krazy na fb 😉
tez tak mialam z tymi kupami, raz zrobila na chodniku jak ciocia byla. powiedziala ze chce siku a wycisnela kupala. pozbieralam, wyrzucialm i tyle 😜 jak psa wolna to dzieciom malym tez 😉 albo nocink woz ze soba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Maja zrob mu torta z arbuza, krazy na fb 😉
tez tak mialam z tymi kupami, raz zrobila na chodniku jak ciocia byla. powiedziala ze chce siku a wycisnela kupala. pozbieralam, wyrzucialm i tyle 😜 jak psa wolna to dzieciom malym tez 😉 albo nocink woz ze soba

😁 🤪 a woreczki miałaś ze sobą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Maja zrob mu torta z arbuza, krazy na fb 😉
tez tak mialam z tymi kupami, raz zrobila na chodniku jak ciocia byla. powiedziala ze chce siku a wycisnela kupala. pozbieralam, wyrzucialm i tyle 😜 jak psa wolna to dzieciom malym tez 😉 albo nocink woz ze soba

😁 🤪 a woreczki miałaś ze sobą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/Potette-Plus-Travel-Portable-Holiday-Trainer-Potty-and-Toilet-Seat-in-Pink-NEW/400554311966?_trksid=p5197.m2280&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D191%26meid%3D677185761852638319%26pid%3D100068%26prg%3D1104%26rk%3D1%26rkt%3D6%26sd%3D190884581518%26%26clkid%3D677185594802210479&_qi=RTM1178011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja a czemu po prostu nie wezmies nocnika ze soba?Ja zawsze mam ze soba w torbie 😁 Najwieksze akcje to bylo siusiu w wozku w sainsburrys i na srodku chodnika 😁 A i jeszcze o gabinecie u gp zapomnialam 😁 Ale lepiej tak niz dziecko ma sie zesikac nie? 😁 A jak z nia chodze do water parku to zawsze tam kupala wali 😁 😁 Zawartosc nocnika wyrzucam do kosza i po sprawie 😁 😁 Ksiazke moglabym napisac,ale najwazniejsze,ze pozegnalismy te papmuchy 😁 😁
Kurde znowu poniedzialek.kiedy weekend minal?Na najblizszy znowu mam gosci na noc haha 😁 Kurde od kiedy tu mieszkamy to ludzie czesciej nas odwiedzaja niz w Londynie 🙂
Musze dzis podjechac do gp podpisac papiery,ze zgadzam sie na usuniecie kamieni.Umowili mi juz wizyte na 19.09 i zanim to wysla musze podjechac wszystko popodpisywac.Ciekawe kiedy doczekam sie samego zabiegu.Mam nadzieje,ze za miesiac mi wyznacza date i skonczy sie ten cholerny bol...
Nusia mam nadzieje,ze ta karta faktycznie gdzies pod lozkiem albo pod dywanem lezy 😁 A propo portfela dam wam dobra rade-nie dawajcie dziecku pieniedzy do reki...Julia nigdy nic do buzi nie bierze no i miala swoj portfelik i drobne jej w to wrzucalismy i jak cos wiecej sobie uzbierala to jej cos kupowalismy.2 tyg temu bylam w pracy i dostalam smsa po ktorym prawie umarlam.Piotrek polozyl sie z Julia spac,tyle,ze to on pierwszy zasnal.Nie ma co sie dziwic skoro o 2:30 wstaje...no i w pewnym momencie uslyszal charczenie..zerwal sie a tu Julia zaczela sie dusic,bo pieniazek w buzi miala...na sile jej go wyciagnal palcem..podobno nie mogla sie jeszcze godzine uspokoic,bala sie i gardlo ja bolalo...nawet nie chce myslec,co by bylo,gdyby Piotrek glebiej spal,albo ona byla w drugim pokoju...masakra od tego czasu patrze na nia inaczej..juz nie ma opcji,ze skoro czegos nie robila to jest ok...nigdy nie wiadomo co dziecku moze odwalic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia przezycie niefajne 😮 Staram sie zeby manka pieniedzy nie brala do rak w cale bo to brud sam. zazwyczaj bawi sie kartami, bo kolorowe itd. a i pieniadze nie czesto w portfelu mam 😜

przyszla do nas dzisiaj panna na rozmowe w sprawie pracy na asysytentke i byla jak zwykla kur..a ubrana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to ja też kupowałam marrow ale nie smakował mi jak nasz kabaczek... musze raz jeszcze spróbować 😉
kasiak a ja szukałam na stronie nissana, może dlatego 😁
no Majka coś mu upiecz 🙂
nusia Twoja mała miała refluks, pamietasz jak długo? bo ja nie wiem co z tym moim. wciąż mu się cofa, często ma taki kwaskawy oddech, albo coś mieli i przełyka- i wiem że mu się cofneło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas to związany z budową anatomiczną. Jak był mały i miał usg, to było widać że nawet przy pustym żołądku mu się cofa... tyle że usg niby nie może stwierdzić refluksu. Ja za to widzę że on go ma, a większość dnia spędza w pozycji pionowej. Nie wiem czy jak będziemy w polsce znów zapisać się na usg czy czekać. eh. znów cały wyjazd będzie się rozbijał o wizyty lekarskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a probowalas tutaj z gp porozmawiac? wiem, ze z nimi ciezko sie gada, ale moze uda ci sie zmusic ich by polecili ci specjaliste

już kilkakrotnie próbowałam. dostałam nawet raz wizytę u pediatry- a pediatra to chyba gorszy niż gp mi się trafil 🤢
lecimy do polski pod koniec sierpnia więc mogę znów skonsultować się z pediatrą. zobaczze co powie, bo dla mnie to trochę dziwnę że tak długo ma ten reflux i obawiam się że to coś poważniejszego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
Myslalam, ze Was nienadrobie a i tak pozapominalam co czytalam 🤢 😜
Ja mam gosci i dlatego nie zagladam na forum. To juz moj 36tc, w piatek 37tc, a ja nadal prania nie zaczelam. Codziennie gdzies jezdzimy, niby szwagierka miala mi pomoc przy praniu i prasowaniu, ale ostatecznie, po dwoch latach pierwszy raz do nas przyjechali i nie wiadomo kiedy nastepnym razem przyleca, to chce im jak najwiecej pokazac, bo to ich urlop.
Najciekawsze jest to, ze ich wioze do jakiegos miasta i siadam sobie na laweczce w parku czy gdzies, a oni z mapa turystyczna zwiedzaja 🤪 Albo do muzeum ich zawoze, ja w kawiarni siedze, a oni laza 🙃 Na weekendzie moj maz jezdzi z nimi, a ja w domku odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciao 🙂 znow sie zlamalam,mala zasnela u mnie w lozku...... ☺️ 😜 ale ja ja tak kocham miec przy sobie JAK SPI!!!! heh
Monia a widzisz ,ja tez pilnuje jak mala pieniazka znajdzie......a jak znajdzie to jest taka podekscytowana jakby jej cukierek z nieba spadl 🙂 narazie do buzi nie brala ale widac dziecko to dziecko,a Julka starsza i wziela wiec dzieciom ufac nie mozna i kropka.
Mam nadzieje,ze Cie szybko pokroja i naprawia co trza 😉
Nusia i co przyjeli ta panne ? 🙃
Marylu rzeczywiscie to moze malemu przeszkadzac..czy powiedzieli Ci ,ze on z tego wyrosnie? Wiesz mozesz zawsze GP naopowiadac,ze bylas w Pl robili takie i siakie badania i musialas wracac a lekarz powiedzial,zebys tutaj je dokonczyla bo sa bardzo wazne....
Karola tak jak mowi Marylu,szykuj sie szykuj ja tez tydzien wczesniej urodzilam,a wody odeszly mi jeszcze wczesniej wiec nie znasz dnia ani godziny hehehe
Wiecie co nie wpadlam na to,zeby nocnik nosic. Taki malutki by sie przydal bo w parkuto mala na trawke i dupke wypina i siusia, kupki jeszcze nie chciala,a i muszeja pochwalic bo dzis po drzemce ta kupe zrobila i zabralam ja na shoppingi, heh kupilam jej koszyk na zakupy za 60p w charity i chodzila z nim wszedzie i do sainsburego itd 🙂 komicznie wygladala mala dorosla,ale nie o tym chcialam napisac 😉
Siku jej sie zachcialo na miescie. Poprosilam zeby trzymala bo naprawde nie bylo gdzie dopiero 3 pietro debenhama toalety, windy zajete itd ale ciagle mowila siusiu siusiu i ja jej potwierdzalam,ze tak idziemy lazienki niech jeszcze trzyma i wytrzymala!!! z 5 minut lekko ...w szoku jestem ale i ciesze sie ,bo kuma te miesnie coraz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry.witam sie nie wyspana...Julia sie pol nocy przez sen darla...Maja ja prawie codziennie z Julia spie,bo uwielbiam ja miec przy sobie 😁 Pocieszam sie,ze jak sofa przyjdzie to bedziemy mialy osobne pokoje i sie wtedy oduczymy:-P Chociaz to bardziej ja chyba musze niz Julia.
Marylu Maja ma racje.Najlepiej gp powiedziec,ze sie w Pl albo prywatnie bylo i badania cos wykazaly i wtedy juz nie moga was zlekcewazyc.
Kajack odwazna jestes,ze jeszcze nie spakowana 😁 Ja sie spakowalam w 32 tyg po falszywym alarmie 😁 A wywolanie mialam w 37 tyg i 1 dniu,ale przeciagnelo sie do 37+ t
5 dni :-) A jeszcze jak teraz masz troche ruchu przy nich to siedzisz naprawde na bombie zegarowej haha
Maja brawo dla Zuzi za wytrzymalpsc.widzisz potrafi cie niezle zaskoczyc.a nocnik nosze ze soba w takiej torbie plazowej wiec w niczym nie przeszkadza.Ale zawsze mozesz taki turystyczny kupic co nusia linka dodala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
brawa dla Zuzi, dzielna bestia 😉
mi dzisiaj Maryla raz do lozka weszla, ale ja odnioslam i na szczescie odbylo sie bez dramatu. tez lubie ja miec przy sobie jak spi, ale sie najzwyczajniej w swiecie nie wysypiam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia mi ostatnio Julia spokojnie w lozku spi,dlatego nie mam nic przeciwko spaniu z nia.Czasem tylko jakiegos kopniaka dostane,ale to sie wytnie 😁
Kurde,zrobilam pierwszy krok,zeby wziasc sie za siebie..Od soboty ruszam z silownia.Umowilam sie juz na introduction i podpisanie umowy na rok 😁 😁 Koniec uzalania,czas cos ze soba zrobic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewuszki! Nie jestem w stanie Was nadrobic ! Ale teraz juz postaram sie czesciej zagladac!
U nas wszystko oki jestesmy w Pl caly czas.Milanek lobuzuje ,jest nie dobry 😉 W sumie juz wszystko mowi i zaczynamy walke z nocnikiem!Tzn zaczyna mi sie przelamywac ,wola mama siku i kupka ale jak juz posadze Go to nic nie idzie i sie smieje ze mnie ale to juz jakis krok do przodu ,bo wczesniej byl tylko pisk jak mial na nocnik siadac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Kaya do nas do łóżka przychodzi tylko rano jak sie obudzi i to tez tylko wtedy kiedy ja jestem w nim ( czyli co 4 dni) ale za to nadal w nocy sika i tej nocy jak juz spała zalozylam jej pampersa tego majtkowego bo mam juz dosc prania wszystkiego codziennie. ani jednej nocy nie obudziła sie sucha, czyli nie jest gotowa i tyle. W dzień nie ma juz dawno żadnego problemu i wytrzymuje ile trzeba ale w nocy zawory jej nie trzymają 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...