Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć,
nie wiem skąd takie przypuszczenie, że mam problemy 🙂 Jedyny problem to hałasy z mieszkania sąsiadów, którzy mają aktualnie remont 🙂
Założyłem wątek do dyskusji bo planuję rozbudować stronę i chciałbym zasięgnąć Waszych opinii, co byście chciały na forum, co poprawić, co dorobić, itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
admin napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Admin zajrzyj do nas.
My dzis leniwie.Deszczowo.

lepiej późno, niż później, choć szkoda, że już nie ten klimat ale mam wiele problemów do rozwiązania 😞

Piotrek


Adminie stad ten wniosek? 😁 A ja myslalam,ze ty z nami chcesz sobie pogadac 😁
A co rozwoju strony to proponuje zrobic ta opcje on-line,zeby mozna bylo bezposrednio ze soba chatowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a faktycznie 🙂 ale miałem na myśli bardzie problemy w sensie rozwiązań technicznych by strona lepiej działała 🙂
Oczywiście, że chcę pogadać, inaczej bym napisał abyście wrzucały swoje pomysły, a ja się postaram ustosunkować. Umówiłem się przecież na dyskusję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.ebay.co.uk/itm/HIT-CORNER-SOFA-BED-BRISTOL-QUALITY-IN-EXCELLENT-PRICE-COLOUR-CHOICE-/300861385370

Co do koloru to byl problem,bo ja chcialam czarno-czerwona,a Piotrek czarno-pomaranczowa..rzucalismy moneta,bo bysmy sie nie dogadali i..on wygral 🙃 🙃 bedzie black/orange 😁 W ciagu 3 tyg u nas bedzie 😁 Juz sie doczekac nie moge,bo to ostatni element,ktory chcialam,zeby ladnie tu wygladalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Ale naskrobalyscie 😁
Monia, sofa fajne kolory, ale poza tym cała z zupełnie innej bajki niż to co ja lubię 😉 no ale....Twoja i Tobie sie podoba i pasuje 😜
Wczoraj w przedszkolu pani powiedziała , ze dwa razy na próbę wzięli Kaye do sali pre school i prowadzili zajęcia z innymi dziećmi i ze z obserwacji wynika , ze nie trzeba z nią czekać do stycznia, tylko od września idzie do pre school 🙂. Zdolne dziecko mi sie trafiło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu wiem,ze mamy inne gusta i tak myslalam,ze ci sie nie spodoba 😁
Ale masz madra corcie,brawo 🙂 Pewnie cie duma rozpiera co? 😁 😁 Ja ostatnio ciagle mysle o tym,jak to bedzie,jak Julia pojdzie do przedszkola.Najbardziej boje sie jezyka.Pocieszam sie tym,ze mimo,ze nie mowi po ang to sporo rozumie..Z reszta i tak jest juz nie ma odwolania,bo za 13 dni i ruszamy 😁
Kasia tak mysalam o tym Kai siusianiu w nocy?Dajesz jej moze jakies picie na noc?Bo u nas te 2 wpadki byly spowodowane tym,ze Piotrek jej picie wlasnie do lozka,moze i u was tak jest.Nie wiem,tak tylko podsuwam jakis pomysl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, Jula na pewno poradzi sobie bardzo dobrze w przedszkolu , jestem tego pewna . Może nawe na początku płakać , ale nawet gdyby, to i tak będzie ok. 🙂
Pewnie, ze mi było przyjemnie, jak pani chwalila Kaye , powiedziała , ze zauważyła ze nauka sprawia jej przyjemność ( tez to zauważyłam ) , zobaczymy jak będzie dalej .
A wracając do sikania w nocy, to ona nie zasnie zanim nie zje butli w łóżku , wiec to pewnie dlatego . Trudno, teraz po prostu po tym jak 1 wysadzam ja przez sen , zakładam jej pieluchomajtki , zawsze rano sa wilgotne, wiec jeszcze raz gdzieś nad ranem sika, potem sie budzi , zdejmuje i robi do nocnika ( nocnik ma w pokoju) a w ciagu dnia tylko do toalety. Widocznie to jeszcze nie jej czas na suche noce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja sie pocieszam tym,ze jak wybieralismy przedszkole,to w kilku bylismy i ona pobiegla z dziecmi i na nas uwagi nie zwracala i nie chciala potem wyjsc jak po nia poszlismy.Ciekawe jak to bedzie..Jejku a jeszcze niedawno czekalysmy na porody haha
No to juz wiesz,czemu Kaya nie utrzymuje siusku.Pewnie niedlugo i to pojdzie w zapomnienie,glowa do gory.Masz bardzo madra coreczke,wiec szybko i to opanuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu napisał(a):
oo już działa 😉 fajna sofa 😉
jakbym wiedziała ze na trochę dłużej tu zostajemy to bym też zamówiła bo fajna cena 😁 a nasza "sofa" w pokoju to do niczego sie nie nadaje...

Mi tez ebay dzis nie dziala.Co chwile wyskakuje,ze cos robia i mam sprobowac pozniej.
No my juz nie planujemy wracac,chcemy kiedys dom tu kupic,wiec sofa zawsze sie przyda.Ta co rok temu kupilismy do salonu damy do Julii jako lozko,bo dla 2 jest ciasno,a ta bedzie dla nas 😁
Co do nauki to Julia chlonie jak gabka i czasem mnie zaskakuje,ze tyle wie.Ostatnio alfabet po angielsku czesto mowilysmy,bo napis ma na plakacie i ostatnio inny wyjelam i bylo F a ona do mnie ze to E po angielsku i pol godziny tlumaczylam ze tu ma 2 a tu 3 kreski a jak zapytala dlaczego tak,to wymieklam 😁 Ale wtedy mnie zaskoczyla.I tak za kazdym razem jak F widzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - sofa w moim stylu 🙂 ja miesiąc temu kupiłam też sofę, bo mieliśmy dwuosobową i było mi strasznie nie wygodnie, bo albo nog nie mogłam wyciągnąć albo porządnie się oprzeć. Ale ja ze względu na czekające mnie ciągłe sprzątanie po dziecku kupiłam 'skórzaną' 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia właśnie nie chce kupować bo zaraz będziemy wracać a w polsce to już będziemy się urządzać trochę inaczej.
W ogóle cały czas jak jestesmy w uk kupujemy wszystko co najtańsze, bo "niedługo wracamy i po co nam inne". Więc żyjemy tak trochę bym powiedziała "niechlujnie" 😞 dlatego przydało by mi się ustabilizowanie.
Wczoraj mój M mówi że może jak w październiku będziemy lecieć na ślub jego siostry to już zostaniemy w polsce. A dziś że może wrócimy w marcu przed jego urodzinami 😮 😮 😮 😮 kurde i bądz tu mądry 😠 U niego w pracy wciąż się nic nie wyjaśniło bo manager wciąż ma nie uregulowane serducho, a na dodatek firma przechodzi do innych właścicieli i chyba dyrekcja wstrzymuje się z różnymi decyzjami do czasu wyjaśnienia spraw sprzedaży. Więc w tym wszystkim ja się czuję najbardziej zagubiona, bo on to sobie pracuje i wszystko gra. A ja jeśli mamy zostać do marca z chęcia bym poszła do pracy. A jesli do października to nie będę się wygłupiać....
W ogóle mały dziś zasnął bez cyca, mój M walczył z nim 40min. Ja jak słyszałam ten płacz to serce mi się kruszyło 😞(( ale serio nie mam sił już na karmienie. nie wiem teraz czy w nocy dać mu cyca czy nie. bo w nocy to nie wiem jak mój m da radę......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Monia sofka super 😉 ja mam "skorzana" i jest mega praktyczna przy dziecku 😜
bylam wczoraj z Manka na farmie i owca ja w palec uszczypnela podczas karmienia i juz jej sie nie podoba karmienie zwierzatek 😉 ale za to mozna bylo poglaskac kroliki, fretki i kury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ,sie rozpisywac nie bede bo mi serce sie scislo i nie chce odcisnac, moja droga kolezanka dzis w nocy stracila dzieci-miala blizniacza ciaze- Zuzia i Hubert. prawie 7 my miesiac. Noc kiedy maz mial urodziny spedzili w szpitalu bo bolal ja brzuch bardzo i dostala antybiotyk itd. Wczoraj sie z nia widzialam po poludniu ,zle wygladala bardzo przestraszona. Dzis rano telefon od jej meza. Zuzia odeszla o 1wszej a Hubik o 4tej. Bardzo ale to bardzo okropne.....wszystko razem zalatwia z moim mezem bo dzieci trzeba zameldowac zeby je wymeldowac bo przyszly na swiat zywe...i pogrzeb zorganizowac. Dobrze,ze jej maz to naprawde twardy charakter. Nie dopuszcza do siebie rozzalenia (narazie) ma glowe na karku. Boze jak mi przykro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Kaska w tym tempie to Kaya za rok na studia pojdzie 😁

Na studia? Ona juz wtedy doktorat napisze 😜 😁
A tak serio, to może jak teraz pójdzie wcześniej to może do szkoły tez pójdzie wcześniej , bo niektóre szkoły nie maja styczniowego naboru i wtedy może stracić rok , ale zobaczymy 😉 dobrze, ze jej to przyjemność sprawia , bo nie chciałabym czegoś robić na sile .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia mowili jej ,ze jest jakies zakazenie dlatego antybiotyk, a bole bo sie miednica rozchodzi plus to zakazenie 😞 co dzis sie stalo nie wiem dokladnie bo jej maz to tak mowil...bez wnikania w szczegoly - powiedzial,ze porozmawiamy u nas jak wroca ze szpitala, tam chca byc sami i doskonale to rozumiem bo to bardzo intymne doswiadczenie pod wieloma wzgledami intymne ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...