Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hehehe Marylka cwana jest,wie jak mame udobruchac 🙂 Napewno ci sie milo Zrobilo co?Doskonale cie rozumiem z tymi weekendami,bo pamietam jak ja musialam na dniowkach w nie pracowac,a Piotrek zawsze wtedy gdzies Julie zabieral...Teraz na szczescie mam ten problem z glowy 🙂 Ale mi sie dzis mezus w pracy uwinal,za 45 min bedzie w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Kurde ale mam masakre na bani po wywiadowce...Jesli chodzi o Julie,to pani nachwalic sie jej nie mogla,ale rozmowa o LukasU tak mi na umysl weszla,ze na niczym sie nie moge skupic...Mam jeszcze rozmowe z inna przedszkolanka prawdopodobnie w srode i jak ona tez to potwierdzi to czuje,ze Ania sie nigdy do mnie nie odezwie..I bez tego sie we mnie gotuje po tym wszystkim co uslyszalam,a to przeleje czare goryczy..Boze drogi,to nie jest dziecko tylko jakas niezrownowazona psychicznie patologia!!!!Mam nadzieje,ze naprawde oni sie wyprowadza tak jak planowali czyli po polowie kwietnia,bo ja temu bachorowi nie pozwole sie do Julii zblizyc!!!Panie w przedszkolu tez maja plan go od niej separowac,na zasadzie ze jak ona pojdzie do ogrodu to go w srodku beda i trzymac...i kazali jej go od 01.04 na rano przeniesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia biedna Julka (rozumiem, ze on ja meczy). Oby szybko sie problem rozwiazal.
Ja dzisiaj w pracy na 4h i do domku do ksiezniczki biegusiem 😉 kupilam Mance ostatnio na carboot taka kiecke za 2£ i dzisiaj pierwszy raz ja ma na sobie.
http://www.ebay.co.uk/itm/like/390386729888?hlpht=true&ops=true&viphx=1&lpid=95&device=c&adtype=pla&crdt=0&ff3=1&ff11=ICEP3.0.0&ff12=67&ff13=80&ff14=95&ff19=0

a i w tesco direct sa bajki disneya buy one get one free plus free delivery. na dvd za 13 i na blue rayu za 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia to juz jest niestety nieco grubsza jazda...zakrawa na nekanie i napastowanie...Przynajmniej wiem czemu ona mnie unika..On Julii rece w majtki wsadzal!!!!Rozumiecie to????Do tego ja neka,traktuje ja jak swoja wlasnosc,odcial ja od innych dzieci,bije ja,terroryzuje,jak Julia idzie do lazienki to wpada w histerie i potem na niej chce agresje odreagowac..Boze az mi sie plakac chce przez to wszystko 😞 Moja biedna myszka.Teraz juz wiem czemu ona tyle razy przez sen plakala i prosila Lukasza zeby przestal..w pt pobiegla do pani i prosila,zeby ja chociaz na chwile podniosla na rece zeby ja od niego uwolnic..na karnawale Lukasz probowal chlopca udusic za to,ze stanal za Julia..a ci oczywiscie nic zlego w jego zachowaniu nie widza..ehhh duzo moglabym jeszcze pisac tych przykladow podanych przez panie wczoraj..Lukasz podobno odcial Julie od innych dzieci i tylko po to chodzi do przedszkola,zeby Julie gnebic.Dlatego panie kazaly Lukasza albo przeniesc albo zabrac..Przepraszam ze chaotycznie posze ale az mi sie rece trzesa jak o tym mysle..Jutro Ida do przedszkola i mam nadzieje,ze panie naprawde beda ich separowac 😞 ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mała właśnie usnęła, więc mam czas coś napisać :-) trzy ostatnie dni były masakryczne, Cornelka non stop wymiotowała. Uwoelbia leżeć na brzuchu, ale niestety to potęguje wymioty, więc się denerwuje, płacze, tarza się w wymiocinach w spazmach :-( zauważyłam, że ona ma takie ataki. Kilka dni spokoju, po prostu ulewajace dziecko i 2-3 dni masakry, z którą ani ona, ani ja, ani Sławek nie umiemy sobie poradzić. Przynajmniej wiemy, że to ie alergia na mleko. Prawdopodobnie nic poza refluksem, a czerwone policzki możliwe, że od wycierania non stop wymiocin 😞 innych pomysłów nie mam.

A tak poza biadoleniem, to mąż postanowił w tym tygodniu po nockach nie kłaść się od razu spać, tylko spędzaćz nami czas i codziennie chodzimy do parku na 3h 🤪 później wracamy i on się kładzie spać :-) wiec mamy fajną rozrywkę całą rodzinką 🙃


Monika to co piszesz jest przerażające. Nie mam nawet innych słów, żeby to określić. A te panie nie zamierzają załatwić mu psychologa? W ogóle tej rodzinie? Poza tym to jakaś patologia. Żeby dziecko wsadzało rękę do majtek dziewczynki to musi najpierw gdzieś przyuważyć takie zachowanie. Nie chce mi się nawet komentować tego. Współczuję Ci Monia, bo to musi boleć. Nieba byśmy uchyliły swoim dzieciom z tu takie informacje. Trzymaj się mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
Monia to co piszesz jest straszne... jak dla mnie to social service powinien sie zabrac za ta rodzine. 3 latek zboczencem to strach pomyslec co sie stanie jak hormony mu zaczna buzowac 🤔

Karola bidulka Cornelka... wspolczuje, przez to samo przechodzilysmy. na pocieszenie dodam, ze wkrotce jej to minie i zapomnicie o tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jool dzis juz piatek 🙂 🙂Jezu wszystkonie boli,zachcialo mi sie isc wczoraj na silownie alll :P A jutro mam zloty plan nic nie robic,nikogo nie odwiedzac tylko odpoczywac caly dzien 🙂 Ciekawe czy sie uda 🙂Kaska jak sytuacja z mezem?Poprawila sie troche?A u ciebie Nusia?Majka pracusiu co buzki wysylasz,lepiej napisz co slychac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja Was czytam tylko nie mam sily pisac 😁
Zuzia zakatarzona ale ok, mam 3 dni wolne wiec troche ja przegonie po parku itd. Ogolnie to mam dzis lenia i dola. Pozegnanie z kolezanka,ktora wyjezdza na stale na Wegry ma meza Wegra i w niedziele leca :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
Maja jeszcze troche i sie przyzwyczaisz i na wszystko znajdziesz czas 😉
Monia fajne butki 😉
my wczoraj z Manka na pikniku bylysmy w przepieknym ogrodzie. Manka miala lacha z ptaszkow cwierkajacych. jak na youtuba wrzuce to pokaze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ona taka od początku, aż czasem obawiam się, że wyrośnie z niej takie zamknięte w swoim świecie dziecko. Wiecie - wszystko sama, wszędzie sama itd Ja podobno jak byłam Mała potrafiłam siąść w kącie i kilka godzin bawić się sama choć miałam brata i siostrę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajkack napisał(a):
Ona taka od początku, aż czasem obawiam się, że wyrośnie z niej takie zamknięte w swoim świecie dziecko. Wiecie - wszystko sama, wszędzie sama itd Ja podobno jak byłam Mała potrafiłam siąść w kącie i kilka godzin bawić się sama choć miałam brata i siostrę.


jeszcze sie rozkreci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj na przerwie znowu na carboota poszlam 😉 oblowilam Manke w niespodzianki znowu:P i poprazylam sie na sloneczku troche. uwielbiam taka pogode 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mialam dzis trudna rozmowe..powiedzialam Ani wszystko i postawilam warunki..nie ma prawa z Lukaszem przyjsc do mnie jak Julia jest w domu,w ogole maja sie nie widywac.Powiedzialam jej ze jak tak dalej pojdzie to z 2 lata albo opieka zabierze jej dzieci albo Lukasz zrobi cos naprawde glupiego i wtedy ona bedzie plakac.Ciezka to byla rozmowa,po niej az cala chodzialm,bo w trakcie jej trwania zrobilam wszystko,zeby zachowac spokoj..A potem poszlam na silownie odreagowac,bo bym chyba oszalala.Ale juz mi lepiej,musialam w koncu jej to wsYstko wygarnac,zeby wiedziala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...