Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc 🙂 I u nas szybko swieta zlecialy, prezenty trafione, w kosciele nie bylam (jakos mi zawsze nie po drodze :P ) gosci mielismy w pierwszy i drugi dzien swiat, Zuzia zlapala grype w nocy ,temp ciezko zbic ah tam..
Latka CBC with a WBC differential to morfologia z rozmazem, powodzenia bo oni u mnie przynajmniej niechetni sa do zlecania dodatkowych badan,a zeby Cie uspokoic powiem ,ze Zuzia tez miala guzek w tym samym wieku co Tymek w tym samym miejscu, jednak lekarz przepisal antybiotyk zwykla penicyline,bo uwazal,ze to musi byc jakas infekcja. Teraz czasem jej sie ten wezel powieksza przy przeziebieniu. Nurofen pomaga do tej pory.
A co do dzidzi tak jak myslisz,rok powyzej sie staracie, co robic...zapytaj o ten unit co zawsze jest kolo szpitala,planowanie rodziny czy jakos tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Wlaczylam laptopa,wiec pewnie w koncu uda mi sie dodac posta...
Ale milo mi sie dzis tu weszlo,jak zobaczylam tyle postow do przeczytania 🙂 Ciesze sie,ze wszyscy mieliscie udane swieta no i ze prezenty pasowaly 🙂
Latka jesli chodzi o morfologie,to nie bede nazwy powtarzac,bo juz Majka ci napisala.A co do skierowania,to powiedz wprost,ze sie tym niepokoisz i chcesz tych badan i musza ci dac.A jakby gp mial dalej problem,to powiedz,ze zglosisz to do social service,bo to jest zaniedbanie.Oni sie SS jak ognia boja.Znajoma caly czas tak robi.Ja na szczescie mam spoko gp i co roku sam Julie na badania kontrolne kieruje.Co do ciazy,to oni tu kaza czekac ok pol roku,do roku o ile nie ma dodatkowych problemow.Na pocieszenie ci powiem,ze nie ma reguly.Z Julia bylam w ciazy juz ok 3 miesiecy od odstawienia tabletek,a o druga ciaze staralismy sie ok 9 miesiecy i nic.Po 3 wyladowalam u gp,bo krwawilam bez przerwy,mialam mase badan,usg,rezonans i stwierdzono zespol policystycznych jajnikow no i hormony mialam brac.W miedzyczasie mialam kilka innych badan robionych ktore sprawily,ze jednak zdecydowalismy z pomyslu o drugim dziecku.Z reszta teraz to juz nie mam ani czasu ani sil :P
My ostatnio z Julia mamy faze na rowery.Kazda wolna chwile na nie wsiadamy i jezdzimy po okolicy.Po pierwszym razie nie moglam przez kilka dni na tylku usiasc,ale jest juz coraz lepiej.Zaraz znowu jedziemy 🙂 A o 13:30 idziemy domek ogladac.Na zdjeciach wyglada ok,ale zobaczymy na zywo.Czas nas nie nagli,wiec na spokojnie poszukamy sobie cos fajnego
Majka zdrowka dla Zuzi.Oby szybko przeszlo.Ja jestem permanentnie chora-juz chyba 4 czy 5 tydzien...W miedzyczasie nawet antybiotyk byl i szalu dalej nie ma.
Karolina polecam granulki Teetha rumiankowe,no i na hardcorowe bole zel orajel dla dzieci,ale to tylko na ebayu ze stanow dostaniesz.Ale to naprawde dziala-nawet mnie znieczulilo i ashton powder i jakos dacie rade z zabkowaniem.U nas Julia wczoraj miala kolejna kontrole i dalej dziur i przebarwien brak,zabki jak marzenie 🙂To pewnie zasluga szczoteczki elektrycznej i listerine tego dla dzieci no i mnie,bo ciagle ja ganiam do mycia 😁 Ale fajnie,bo zmienili nam dentyste na Polaka i taki bardzo dokladny jest 🙂I naklejki mlodej daje,wiec go uwielbia 😁 😁
Dobra uciekam sie szykowac do wyjscia,bo to 15 min spacerkiem od domu,wiec sie wszyscy po obiedzie przewietrzymy.Milego dzionka kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka mi najlatwiej z pracy wejsc na forum,bo mam wtedy troche spokoju,a ze na komputerze firmowym zablokowali nam neta za fb,to zostal mi juz tylko telefon 😁
Haha Frozen 🙂U nas tez ciagle plyta chodzi i wszystkie ciuchy trzeba z frozen kupowac 😁 To juz jest obsesja 😁 Suknia frozen,lalka frozen,lunch box frozen itd :P
Latka zobaczysz jak maly szybko sie do przedszkola przyzwyczai i bedzie marudzil,ze chce znowu isc.U nas teraz ferie sa i foch ze jak to ma byc,ze mama i tata pracuja,a ona do "szkoly" nie idzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was w nowym roku 🙂
Kasiu dzieki za zyczenia i tobie rowniez zycze wszystkiego najwspanialszego w tym roku 🙂 Wam dziewczyny rowniez tego zycze 🙂
Ja musialam dzis wolne wziasc z pracy po wczorajszym sylwestrze :P Fajnie bylo,szkoda tylko,ze Piotrek musial jechac wczesnie do domu,bo rano do pracy szedl.Bo my z Julia dopiero dzis w poludnie wrocilysmy 😁
Pamiętacie ten dom co mowilam,ze idziemy ogladac?Jutro idziemy papiery do agencji zanieść bo go chcemy 🙂 Bo jak go poszlismy ogladac,to sie zakochalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia gratuluje domku 🙂 pokaz jak juz sie juz wprowadzicie .
Mi dzis nowy kostium kapielowy dla Zuzi przyslali i jest sliczny ale nie moge wyjsc z podziwu jak widac po ubranich wielkosc dziecka.....pierwszy ktory jej kupilam byl taki malusi...
Ja za dwa tyg bede miala chwile wytchnienia wieksza niz w swieta bo nic nie bde robic .Poogarniam dom i bede lezec do gory pepkiem,taki mam plan,juz szukam sobie ksiazek do poczytania.
Zuzi juz przeszlo i cale szczescie. Jednak to byl sily wirus.
Tak Monia masz racje, czas zmenic awatar 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O matko,Majka,jaki piekny awatar!Zuzia jest boooska :-) I zgadzam sie z toba,tez jestem w szoku kiedy dziewczyny tak porosly.Ostatnio pakowalam wszystkie ciuchy po malej Julii i wyslalismy w prezencie do Polski znajomym,ktorzy w lutym beda mieli pierwsza dzidzie i nie moglam wyjsc z podziwu:-) Bodziaki na moja dlon hihi:-)
Ty mowisz,ze za 2 tyg bedziesz miala odpoczynek,a ja dla odmiany sajogn,jak wszystko pojdzie po naszej mysli.Jutro w koncu nasza stara agencja bedzie otwarta i mam nadzieje,ze pojda nam na to,zebysmy sie po 2 tyg mogli wyprowadIc,inaczej troche nam tym plany pokrzyzuja.
Maja jak Zuzi zdrowko?Mam nadzieje,ze juz lepiej
Ja mam dzis lenia.Pol godz temu Piotrek mnie sniadaniem do lozka obudzil 🙂 Ehh szkoda,ze takie mile poranki zdarzaja mu sie raz,czasem dwa na rok 😁
Latka gotowa na wielki dzien?U nas dzieci dopiero w polowie tygodnia wracaja do przedszkola.Doczekac sie juz nie moge 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chcialam wam wrzucic linka do domku,ale agencja juz je ze strony zdjela :-) Dom nie jest duzy,ale taki przytulny i cieply 🙂 Ma swoj urok,normalnie sie w nim zakochalam :-) No i w koncu bedziemy mieli ogrod:-) A wychodzac frontowymi drzwiami wychodze juz w zasadzie w parku,naprzeciwko Julii przedszkola :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I znowu ponad godzine na rowerach bylysmy :-) Uwielbiam ta okolice,bo mozemy sobie spokojnie jezdzic rowerami,bo zadne auto nam na trase nie wjedzie.A z nowego domu jak bedziemy wychodzic to praktycznie do parku 🙂 Tylko kilka metrow nas od niego dzieli :-)
Jak wam niedziela mija?Ja czekam na znajomych,bo na kawke maja wpasc.Ale zimno u nas,jakies 3 stopnie na minusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka. My byliśmy dziś z dziewczynami na spacerze nad morzem i mu naszemu zdziwieniu w ogóle nie wiało, a ostatnie dni były straszne pod tym względem.
My w piątek pożegnaliśmy naszych gości-pomocników. Strasznie pusto zrobiło się w domu - byli u nas 3 tygodnie, a w między czasie tydzień był mój brat jeszcze. Sławek stwierdził, że nigdy nie lubił gości w domu, ale ostatnio bardzo fajnie się czuje jak jest więcej osób w domu :-D moim zdaniem to zasługa dużego domu, po prostu jest w nim miejsce dla większej ilości osób i jak ktoś chce odpocząć w ciągu dnia jest na to miejsce ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Monia zajebiscie jesdnym slowem trafiliscie. U mnie jak mala na spacer lub na rower to do parku ale to jednak 4 minuty drogi. Zuzia juz dobrze,dzieki za pamiec, troche jeszcze ma glos lamiacy ale juz jest ok.
Karola jak moja siostra ostatnio od nas odjezdzala to mnie jakas deprecha dopadla po 2 tyg ich obecnosci, przeplakalam caly wieczor po tym jak odjechali 😁 czlowiek sie szybko do dobrego przyzwyczaja, jednak teraz poznacie sie z mala na dobre 🙂 Nie ma to jak sami sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka no bardzo sie ciesze,ze sie tak blisko parku cos znalazlismy 🙂Nawet o tym nie marzylam 😁 I super,ze z Zuzia juz lepiej.Teraz taki okres,ze ciagle ktos choruje.U nas tez na zmiane chorujemy,poza mna,bo ja jestem chora permanentnie 😁 😁
Jejku,ale mam dzis lenia.Okres dostalam i najchetniej bym z lozka nie wstawala.Ale nie ma lekko.Trza sie ruszyc,bo za godzine w koncu Julia do przedszkola idzie 🙂 Milego dnia kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale sie ciesze!!Wlasnie dzwonil pan z agencji,ze przeszlismy cale sprawdzanie i dom jest nasz 🙂 W przyszly piatek idziemy podpisac umowe i odebrac klucze 😁 Kurde,ale sie ciesze 🙂 Nareszcie bede miala domek,ktory spelni wszystkie moje wymogi 🙂 Czaaad jestem przeszczesliwa 🙂 Majka to teraz jak juz sie przeprowadzimy,to musicie nas odwiedzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Monia brawo 🙂 tak tak fajnie byloby sie znow zobaczyc 🙂 troche do daleko jednak , bedzie trzeba zaaranzowac jakis wolny czas, a ja w weekendy pracuje z gory uprzedzam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia super! Teraz przeprowadzka? :-)

Maja cos przeoczyłam? Bo ja to tak migiem sprawdzam...Zuzia chora byla? Dobrze ze juz lepiej, avatarek swietny. Nie moge sie napatrzeć jaka Ona sliczna jest na kazdym zdjęciu taka slodka! :-)
w ogole juz mowilam tyle razy ze piekne cory macie Monia , maja , Karola :-) jak bedziecie miec chwile
karola monia nie mam was na fb wrzućcie jakies fotki dziewczynek :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latka tak mala wirusa zlapala nieprzyjemnego temp itd. No teraz juz takie powazne grypy lapie, ze ja glowa boli, kosci...jednak juz go pozegnalismy 🙂
Monia nie ma anymore fb 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka jak poszlo?Pierwszy dzien zawsze najtrudniejszy 🙂
Obiecuje zdjecia jutro wrzucic,bo dzis co chile cos wyskakuje.Zaraz po Julie,a potem godzine szybciej do pracy,bo mamy zebranie cotygodniowe.Nie wiem po co ja tam mam byc,ale juz przywyklam.Przynajmniej w pt za to wczesniej wychodze 😁 A przeprowadzka w nastepny piatek.Wzielam sobie przyszly czwartek,piatek urlop,weekend mam normalnie wolne i potem poniedzialek i wtorek znowu urlop wiec sie napewno z tym wszystkim ogarne.Tym bardziej,ze kilku ludzi zaoferowalo pomoc,chociaz na to nie liczylam 😁 I nawet 1 osoba przyjdzie tylko po to,zeby Julie zabawiac,wiec napewno bedzie git 🙂Kurde ale sie ciesze 🙂 Majka ja mam 33 dni urlopu rocznie,wiec w tygodniu tez moge miec wolne 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale jestem zla!Zaproponowano mi dzia stanowisko,ktore bardzo by mi odpowiadalo,tylko problem polega na tym,ze musialabym pracowac od 8 do 16:45.Ehhh gdyby to bylo we wrzesniu,jak juz Julia do reception class pojdzie 😞 Caly czas po cichu liczylam ze w koncu dostane to stanowisko,ale nie tak wczesnie 😞 Prawie mi serce peklo jak odmawialam.Kurde jak ja bym chciala miec tu kogos z rodziny,dobra konkretnie moja tesciowa do pomocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...