Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc Wszystkim 🙂
Juz wrocilam,urlop byl super tylko za krotki 😉 podroz samolotem maly koszmar-18 dzieci ponizej 2-giego roku zycia,samolot full i opozniony poltora godziny 🥴
Nawet nie probuje was nadrabiac 😜wiec jak moge prosic o skrot najwazniejszych wiadomosci to prosze 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hejka, Nudata nie ma co nadrabiac za bardzo 😁
U nas pogoda sie odrobine zkiepscila, nie nadazam za mala, w chodziku to tak popierdziela ,ze masakra, juz nie wspomne o raczkowaniu!!!!!!!!!jedna stope stawia jak do chodzenia, a druga noge na kolanie ciagnie i taaaak szybko sie przemieszcza maly dran!!
No i jutro sprawki, pozniej to juz lajtowiej, spotkanie z meza siotra i moze Wawa w piateczek.
Ahhh i co Wam powiem heh, wczoraj byl grill i popijawa, znajomi sie zjechali ,Michal sie zbombardowal jak meserszmidt i dzis umieral z kacem morderca, a moja mama ma lek ,ktory po 20 minutach pomogl jak reka odjal!!!! -kroplowka! rozwalila mnie 🤪 te tesciowe hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu ciszzzzza:P
moje dziecie przeszlo dzisiaj sama siebie... nie poszla na drzemke w ciagu dnia. zasnela mi na chwile w rowerku jak z nia wyszlam. wzielam ja na rece i spala z 5 minut jak szlysmy do domu. jak tylko przekroczylysmy prog to od razu wstala. teraz spi ale przez prawie 30 minut marudzila ze nie chce spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Uwaga uwaga bede sie chwalic 😜
Patrick raczkuje, mowi mama,tata,babababa i jakies takie malo zrozumiale jeszcze,robi kosi kosi i papa 😁
Zarlok z niego nieslychany,wszystko pakuje do buzki-w Pl to nawet mrowke upolowal i zjadl 😮nie zdazylam zainterweniowac 😉 odkad jest na nutramigenie ma piekna cere i zero wysypki 🙃
Dobra juz koncze te chwalenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata w Polsce to te dzieciaki jak wariaty sie rozwijaja 🤪 a mrowka to bialko 😁 pyszna napewno byla 😁
Moj dran zasnal wlasnie,wczesniej kimnela u tesciow . Nusia ja tez niedawno mialam problem z Zuza ,zeby spala to swieto bylo. Ale przynajmniej zaczela noce dzieki temu przesypiac 🙂
A wlasnie zapomnialam o chrzcie napisac? Szybko,sprawnie itd. Jak wroce to moe znajde chwilke na zdjecia to pokaze Wam drania, chociaz zdjecia sa nie bardzo ale mam nagrany caly chrzest tylko,ze jest na tel mojej siostry ,a ona juz wrocila do wawy wiec bede go miala w piateczek chyba, bo jedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej:*
Pisalam juz wiadomosc rano i nawet spory post byl ,ale moj wspanialy synus wylaczyl mamie komputerek i poszlo sie walic 😁
wiec witamy Nudata 🙂 pewnie wracac z Pl sie nie chcialo :P
Nusia wlasnie mi Milanek ostatnio idzie spac tak ok.10 rano na godzine i pozniej dopiero zasyppia tak jak teraz czyli ok.21 a tak bym chciala ,zeby robil drzemke jeszcze w ciagu dniaaaa ,bo od miesiaca jak zaczal chodzic nie nadąrzam za tym dzieckiem...
dzisiaj kupilismy Mu na urodzinki rowerek...oczywiscie nie wyrobilam i juz przetestowal ,ale mial radoche kochany 🙂 wrzuce fotke jutro :*
Maja czekamy na zdjecia ,czekamy 🙂))))
basen kupiłam małemu i pogody nie ma juz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciaki w polsce szybciej sie rozwijaja 🙂
ogladnelam fajny film tylko przykre zakonczenie, nazywa sie "wyspa zaginionych"
mialam isc dzisiaj spac razem z mala i znowu mi sie nie udalo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Monia co taka uhahahahana:P
chcialabym miec tyle energii co moje dziecie... tylko godzina drzemki, prawie caly dzien latania po dworze. a przed spaniem urzadzila sobie godzinne balety w lozeczku do muzyki z pozytywki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha balety sobie urzadziła 😁 to fakt mogly bysmy miec tyle energii... ale wtedy co my bysmy wyprawialy ? wole nie myślec haha 😁 😉
Monia się rozpisała ;-) Kasia też tylko nam uśmiechy puszcza!
Laski jeśli chodzi o tą szczepionke co na roczek robią to oni sami dzwonią czy ja mam sie zgłosić do nich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😁 Monia zadowolona,bo Julia ostatnie dni miala prawdziwe wakacje-latala z gola dupa,kapala sie w basenie,lala sie woda i skakala na trampolinie 😁 😁 Boze,co za szczesliwe dziecko hihi.A jak dziecko szczesliwe,to i mama tez 😁 Sylwia ja sie sama zarejestrowalam,a jak piotrek poszedl na szczepienie,to pani byla w szoku,ze umowilam Jule szybciej,niz oni list wyslai.
Nudata napewno dasz sobie rade w pracy.A na wracasz na part time czy full time?
Kurde,a ja dalej nie dostalam tego listu na ten zastrzyk..z reszta wczoraj spotkalam kolezanke,ktorej facet tu to mial..no i mnie troche zdolowala..bo GP mi powiedziala,ze 1 zastrzyk mi pewnie nie pomoze dopiero nastepny..tylko,ze nie dodala,ze mozna miec max 3...i jak po nich dalej sie odczuwa bol,to pod noz...kurde,mi chyba naprawde zostaje sie z bolem pogodzic i sie przyzwyczaic 😞
Nusia Julia ostatnio spi raz dziennie przez 30 minut,wstaje 6:30,idzie spac 8-9 i caly czas jest chodzacym wulkanem energii 😁 😁 Tez bym chciala,zeby mi patent na to sprzedala...u niech chyba by pasowalo,ze im mniej zje,tym zywasza jest 😁 😁 Czy wasze dzieciaczki przy tej pogodzie tez nie maja apetytu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa ja muszę iść zmienić nazwisko jeszcze w przychodnii to przy okazji pewnie umówie nas na to szczepienie 😉
Monia nie nastawiaj się tak od razu na najgorsze :* A może Ci po pierwszym zastrzyku ból odejdzie?
Milan ogólnie ostatnio ma mniejszy apetyt 😉 Ciekawa jestem ile teraz waży... w Pl od kąd zaczął chodzić przy meblach później sam to zrzucił 1.5 kg ,a teraz biega już jak opętany hehe
Dobra l;ece się szykować,bo jutro Syna wielki dzień ,więc trzeba iść na miasto po balony itd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂 pogoda sie zjebala 😁 ale to tylko na kilka dni i wczoraj padalo troche.
Monia ja to Ci mowilam! Idz do Chinczyka co Ci szkodzi?
Sylwia nic dziwnego ,ze Milan zgubil wage ,Zuza tez jak dzikus sie nalatac nie moze. Boze co to bedzie jak wrocimy......heheh wlasnie Michalowi nos wyciagnela dran maly 😁
Nudata ,a co z Patrykiem? oddajesz go gdzies pod opieke? Czy na zmiane z mezem?
Gosia ,a co u Was????? Katarzyna wrzuca coraz wiecej fajnych zdjec widze na FB 🙂
Nusia u nas dziwna rzecz,mala ma ze 3 drzemki w dzien znow! i dwa dolne zebiska 2ki jej wylaza slini sie jak z kranu 😜
Z papierami juz zalatwione, mala zameldowana i mam akty urodzenia, poslali wniosek o pesel i juz zostawilam wniosek o dowod tymczasowy dla niej , babeczka wpisze pesel jak przysla,zeby szybciej bylo i mama odbierze dowod, nie musialam pisac upowaznienia,bo powiedziala,ze juz sobie ja zapamietala 🙂 Milo 🙂 i za wszystko zaplacilam tylko 50 zl 🤪 szok 🙂
I zapomnialam chyba Wam napisac ,ze bylismy u lekarza zaraz po przyjezdzie i z mala wszystko ok, tzn. nie ma sladow krzywicy i wszystko sie rozwija ok. Cipucha tez ok bo kazalam sprawdzic po tym co sie naczytalam o zrosnietych warach 😜 😁 😁
A co do szczepienia to my zawsze dostawalismy list wiec mysle,ze tym razem tez tak bedzie.
Sylwucha koniecznie pokaz zdjecia szkraba na rowerku 🙂
My we wtorek mamy sie spotkac z Michala siostra 😠 chcialabym miec to juz za soba bo to dziwna istota 🤨 😜 a w piateczek jedziemy do mojej siorki do Wawy ale szczerze mi sie nie chce...bo tam czas zapierdala jak szalony.
Ide, dzis na salacie zyje bo sie nawpiewparzal wczoraj na noc u tesciow pysznej salatki ale ciezka byla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Ja do pracy wracam tylko na 2 dni w tygodniu(a raczej 2 noce 🤢) Pat bedzie wtedy grzecznie spal z Tatusiem 😉
U nas pogoda superowa,maly raczkuje jak maly perszing-wczoraj bylismy na wazeniu i wazy 9,920
apetyt to on zawsze ma ogromny,upaly,burze czy gradobicie mu nie straszne... 😜gorzej ze spaniem-w dzien 2 drzemki po 30 min i dopiero w nocy od 20 do 6 rana jest spokoj.,,dobra ja mykam makaron gotowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat dla Milanka 🤪 😁 😘

my bylismy w szpitalu na wizycie i nastepna w lutym. uczulenie troche zlagodnialo, dalej mamy sie wystrzegac wszystkiego co ja uczula. a w drodze powrotnej znalezlismy hulajnoge micro, kupimy tylko nowa platforme i raczki i git bedzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat Milanku z okazji 1 urodzinek.
Nudata gratuluje raczkowania Patiego, teraz to go nie upilnujesz, bedzie wszedzie.
Ja tez 1 dzien w pracy mam zaliczony we wtorek. na razie wykorzystam 'KIT' days a na pelen etat we wrzesniu. Iza byla z tata i dobrze sie bawili ale caly czas zagladala za mna i mnie wolala. dzis wyjazd na basen, szykujemy sprzet.Moja corka ma 2 lub 3 drzemki w ciagu dnia, w sumie ok 3 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...