Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

😁 lenia mam ale musze pocwiczyc ,wiecie,ze od ostatniej nocy napierd....mnie glowa. No szok. Migrena jak sie patrzy. To nietypowe u mnie. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja kopnij mnie w tyłek bo i ja muszę zacząć chodzić na solarium ale mam daleko - jeżdżę autobusem aż i jak pójdę do pracy to prędzej po pracy wejdę się przywęglić bo będzie po drodze haha
Kasiu chodź poczęstuję Cię bardzo chętnie tylko niech wystygnie 😉
A spotkanie mam pojutrze 🙃 Nie wiem czemu ale rozmawiałam z ta babką wczoraj przez telefon o czwartku a dzisiaj obydwie się zakręciłyśmy, że czwartek jutro haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak ja to mam rzut beretem na solarium i to dwa z kazdej strony 🙂 i tak czasem ciezko sie zebrac 😜 dzis poszlam bo taki podly nastroj od rana jak Wam pisalam i ta bania...nie przechodzi. Pomyslalam,ze sie zacwiczam hehehhe no co prawda to dzis krew mi z nocha poleciala ale nie rozumiem, przeciez jjem normalnie,pije wode itd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam do zyczen 🙂 mam nadzieje,ze dzis spokojna noc mialyscie ....chociaz dzis 🙂 u mnie spokoj mala spala u siebie tylko wstawalam kilka razy spradzic jej temp i dawac leki na spiocha, wcale sie nie rzucala bo niecierpi jak jej daje syropek...wypluwa zanim jeszcze cos trafi do buzi ..
Sylwia moze cos w tym jest .Dzis mnie gardlo pobolewa obym sie od Zuzi nie zarazila... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Maja podeslala mi troche slonka ,nacieszylam sie jeden dzien i juz nie ma 😞 u nas ponoc tylko wtorek mial byc taki ladny i lipa do konca tygodnia.

Sylwia raczej wszędzie teraz gorsza pogoda 🤨
W nocy znowu mają przymrozki wrócić 😠
Ja dziś czuję się masakrycznie. Coś mi wlazlo w prawą stronę w okolicach obojczyka i zdarzyło mi się już kilka razy krzyknąć z bólu, jest taki ostry i przeszywajacy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starosci Kasia nam wlaza Tobie powazniejsze bo kosci 😁 heh (zarcik :P )
Sylwia u mnie tez deszczowo. Zuza kicha z takimi glutami ,ze biegiem za nia latam,zeby jak najwiecej zlapac bo inaczej wciagnie fuuuuj. No ale tuli sie do mnie, na kolanach ciagle,dalej slaba jest ale i tak znacznie lepiej niz tego pierwszego dnia i ciagle pilnuje dawek lekarstw bo jak przeoczy o chocby pol godziny syrop to zaraz temperatura rosnie, co za kurewski wirus nie odpuszcza ,a to juz 3-4 dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mija 28 dni jak cwicze i wiecie co wlanie mam dzien kiedy cwiczyc nie powinnam bo to 1 na tydzien odpuscic trzeba i mnie nosi chyba chociaz brzuszki porobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleczce duzo zdrowka i snu zyczymy 😉
Maja ogladalam dzisiaj pyt na sniadanie i pediatra tlumaczyl ze czopek dziala po kilku minutach a syrip po pol godzinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂

Samych szczęśliwych chwil dla Julki i zdrówka ! 😘

Maja czasem za dużo ćwiczeń wpływa osłabiająco na organizm mimo dobrej diety a tym bardziej jeśli serio Cie pobiera przeziębienie 😉

Ja wczoraj tylko 200 brzuszków i dzisiaj postaram się zrobić o 50 więcej 🙂

U mnie słonko świeci ale chłodno jest - ciągnie od ziemi mrozem i w nocy też był mróz.

Wogóle wczoraj M zamówił mi te garnki i dzisiaj już o 11 były 😮 🙃 A standart delivery było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 😉 ( nie nadrobilam sorry 😜 )
hej dziewczynki... dlugoooo mnie tu chyba nie bylo. MAJA NIE MAM WAS W DUPIE! 😉 tak w skroce co u mnie...
babcie wyslalam do Polski na poczatku grudnia takze jest spokoj i dziecko ma w koncu swoj pokoj

nadal pracuje ale coraz bardziej mi sie nie chce. Z niewiadomych dla mnie przyczyn nie odzywam sie z kolezanka z pracy z ktora sie trzymalam, jezdzilismy razem do pracy, na zakupy, spotykalysmy sie ma synka o rok starszego od Vanesski... az nagle dzwoni i jakies glupie pretensje o nie wiadomo co... Marcin mnie uprzedzal ze wrednie jej z oczu patrzy ale ja wierzylam ze jest inaczej, az sie przejechalam po raz kolejny... mam nadzieje ze ostatni,. Ale jak nie wiesz o co chodi to chodzi o kase, albo zazdrosc. Kupilismy sobie auto i cahle jakies docinki ze to skarbonka, ze nie tak latwo utrzymac auto itd. A jak dzialo sie cos u nas o czym nie wiedziala to koszmar.

Vanesska rosnie ok. rozumie wszystko, wszystko zrobi tylko nie chce gadac jakies tam pol slowka i nic wiecej no i dalej do pampersa robi bo ma lek nocnikowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu niestety takie życie masz przyjaciół tylko wtedy kiedy masz gorzej od nich ... kiedy masz lepiej stajesz się wrogiem jakby to szło z ich kieszeni .... przykre to ale powszechnie spotykane ... już kilka razy się z czymś takim spotkałam ale trzeba takie ofiary losu mieć w du*** i jeszcze bardziej im grać na nerwach pokazując jak to masz dobre życie 😉 Zobaczysz jaka piana z buzi będziesz szła 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie moge 😁 Goska hehhehe wzielas to do siebie 😁 i DOBRZE !!!! jedzo wstretna nawet Ci kiedys wiadomosc na FB pisalam i nie odpisalas 😠 😜 No to jak babcia pojechala to mozesz teraz z nami miec kontakt CO!! Ciesze sie,ze Wam sie uklada wnioskuje po kupnie samochodu heh u nas odwrotnie w styczniu sprzedalismy auto ale juz sie odbijamy 😉
Vanesska fajna jest sledze zdjecia na FB ,a kolezanka coz.....niedawno pisalam,w pracy nie ma "przyjaciolek" i koniec. Zawsze sie to konczy tak samo wlasnie klotnia o pierdolki. Ktos za bardzo zyje czyims zyciem.Tak nie mozna jestesmy dorosli i musimy sami sobie radzic .Tymbardziej powinnas to wiedziec na obczyznie to bys po dupie nie dostala.
Ciesze sie,ze jestes 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja pychaaaaaaaaaa przełożyłam je jeszcze krówkowym budyniem i dżemem truskawkowym a na górę posypała słodkie kakao o jaaaa unikam lodówki co by za dużo nie zjeść 🙃 😁 😁

Maja dobrze, że u Was coraz lepiej 😘 Nie po to człowiek żyje nie w swoim kraju, żeby się o kasę martwić. Ja do końca marca mam jeszcze 700f do wywalenia na spłaty dwóch spraw (hmm tak na prawdę nie moich bo pomagam Mamie ) a później mam nadzieje, że zła passa się skończyła i będzie już dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby i dla Moni tej dobrej passy starczylo bo to czego ona doswiadcza to przechodzi wszystko..
Moja mala ma katar i ukradla aspirator i probuje sobie sama sciagac z nocha hehe a wogole to tak. Zarazila mnie.....Mam temperature juz, ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy za zyczenia 🙂Julia dzis nieco lepiej w nocy,bo kilka godz przespalysmy,ale straszny kaszel ja meczyl,a w dzien tak mi dala popalic,ze jak Piotrek wstal,to poszlam do pokoju i chyba z godzine wylam w poduszke 😮 😮 A do tego jestem tak chora,ze ledwo chodze,a tu znowu same zostalysmy.Ehhh.Maja mnie tak glowa boli,ze az wymiotowalam,wiec wiem jak sie czujesz.I dziekuje za zyczenie dobrej passy,oby sie spelnilo,choc sie na nia nie zapowiada 😮 No ja nie wierze,cora marnotrawna nas odwiedzila! Pewnie przyszla poszpanowac,jak jej sie dobrze powodzi 😁 Ide bo juz cora jazde kreci,to se posiedzialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...