Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maja moze tez kupie ta masc i faktycznie mi pomoze 🙂 chociaz na te moje biodra chodzilam nawet na zabiegi laserowe i gimnastyke i bez zmian. Przeskakuja mi dziwnie,nie przyjemne uczucie 😉 Lekarz straszyl ze jak te zabiegi nie pomoga to tylko operacja ,ale to juz bylo pare lat temu jak bylam u Niego i narazie sie nie wybieram.Kolega ma podobny problem ale On to juz na maxa bo jak chodzi to widac jak Mu biodra skacza ,ale nie zdecydowal sie jeszcze na ta operacje.
U nas dzisiaj taka dziwna pogoda. Raz deszcz potem slonce ,a teraz mgla!
Nuska co Ty z tymi cycochamiiiiiiiiii? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

rwa kulszowa? ale to Cie boli tak? niedawno wrzucalam linka do takiego urzadzenia magicznego ,ktore robi,ze bol znika. Widzialas? Na polskich forach to znalazlam bardzo chwala starsi ludzie zwlaszcza sama mysle,czy mamie i tacie nie kupic.Bo w Polsce to jest bardzo drogie.
zaraz znajde linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza sobie na zjezdzalni palca rozwalila, ze schodkow zleciala i skore sobie jakos sciagnela z paluszka najmniejszego....biedna wiem,ze ja to bedzie pieklo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj biedna Zuzia 😞
Kasia super schody 😉 na prawdę różnica powalająca.
Ja robię skalpel co drugi dzień a wy? zastanawiam się czy w dzień "przerwy" robić jakieś inne ćwiczenia, ale krótsze? hmm? macie jakiś pomysł?

a my już mamy pół roczku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 No Sylwia po turbo to bedziesz miala zakwasy 😁 nie daj sie 😉 ja chyba tez cos pozmieniam bo juz od kilku tygodni skalpel, Marylu ja robie jeszcze ze skalpelate dwa ostatnie cwiczenia na brzuch ale to powtarzam po 20 na cwiczenie wiec plus te z zaba wychodzi mi 100 lub wiecej na raz. I tak kilka razy dziennie rzuta na podloge i juz 🙂 i mam 1 dzien przerwy tylko. Ale to wkreca bo jak juz mam przerwe to i tak brzuszki robie,zeby cokolwiek...hehhe
Marylu No to 6 buziakow na kazdy policzek maluszka 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Dziewczyyny,rozkladam sie.....nie pamietam kiedy tak chorowalam chyba w szkole sredniej, zawsze tylko lamanie w kosciach i katar czy bol gardla a teraz mam wrazenie ,ze pluca wypluwam ,az boli wszystko i lzy mi leca przy kaszlu,no szok..i katar taki konkret w kolorze nie bede wiecej opowiadac bo to obrzydliwe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry mamuski kochane 🙂 Wszystkiego naj naj z okazji naszego swieta 🙂 Marylu buziaki dla nszego polroczniaka 🙂 Ale ten czas leci nie?Szok.Maja zdrowka.zasuwaj do lelarza ja po 3dniach na antybiotyku czuje sie o niebo lepiej.Nusia ty se mozg powieksz a nie cycki 😁 Kaska schody fantastyczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

duza buzka dla Krzysia 🙂
i dla Zuzi, zeby paluszek nie bolal 🙂

ogladnelam Turbo (bo w pracy jestem) i to chyba beda moje cwiczenia:P o ile nie padne po 5minutach 🤪

Manka nauczyla sie rano wolac na nocnik. krzyczy "sibko kupka" i biegiem na nocnik i robi siku 😜 Jacek stwierdzil, ze w dzien nie wola bo zbyt zajeta jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta 🙂
Ja je obchodze 2 razy w roku - dziś dla Kayi a w maju dla starszych dzieci 😉
Zdrowia dla maluszkow i Maji 😘
Kaya tez od 2 dni chora a dziś od rana wyla cały czas, dopiero kartka na dzień mamy ja na chwile uspokoiła , ma straszny kaszel, odrywa sie wszystko....ech....
Buziaczki dla pól rocznego Krzysia 😘
Cieszę sie ze schody Wam sie podobają 🙂
Misza po prostu stwierdził , ze juz tyle rożnych schodów dla ludzi zrobił, ze w końcu chciał coś dla siebie 😉 i pomimo , ze dom wynajmowany....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie prawie za biurkiem zasnelam 😁
tak mysle czemu wy zyczenia nam skladacie, myslalam ze to zalegle z okazji dnia kobiet. a to dzisiaj swieto mamusiek 🤪
wszystkiego naj kobitki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nic na sile, samo przyjdzie. Zmuszanie spowoduje wiecej szkody niz pozytku 😉
ja czekam, az zacznie na prawde na kupe wolac. wczoraj takie kupsko walnela 2wu dniowe, ze musielismy ja wykapac od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzien matki w Anglii tak?? no to najlepszego 🙂
Kasia Zuzia tez ma taki odrywajacy kaszel i ja. Ona bierze jeszcze antybiotyk, na jakies 1,5 dnia jeszcze mam . A pozniej to juz nie wiem....i nie chce mi jesc....ale pije wciaz duzo wody .
Monia ja wiem,ze mi przejdzie, nie bede z kazdym przeziebieniem brac antybiotyku. Tak nie mozna chociaz Michal juz chce jutro mnie wygnac do lekarza.Mialam zapalenie oksrzeli kiedys wiem jak to sie zaczyna jeszcze mi daleko. Nie czuje sie slaba ale kaszel mnie dusi zwlaszcza rano i gluty juz nie sa kolorowe tylko zwykly katar 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego dobrego mamuski 🙂
Mi sasiadka przypomniala.Przyszla i dala mi w prezencie mydelko lawendowe i podpisala na kartce od starej mamy dla molodej mamy hehe a w ty roku bedzie konczyla 83 lata 😉
A ja sama siebie katuje bo zrobilam chlopakom placki ziemniaczane ktore uwielbiammmmmmmmm a sama nie moge zejsc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylvianka czemu placków nie mozesz?! 🤔
Torubo i Killer zacznę wprowadzać w przyszłym miesiącu 😉 muszę sie powoli wkręcić w sklapel żeby się nie zniechęcić:P Ja to chyba będę co drugi dzień powtarzać częśc na ujędrnienie nóg...bo u mnie to jakaś masakra. 😮
Monia jak sie mieszka w nowym miejscu?
Maja i jak tam zdrówko , lepiej?

I najlepszego mamusie:* JA dziś też dostałam karteczka podpisaną przez synka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

Sylwia na prawde sasiadka boska ci sie trafila 😉
na mnie wczoraj czekala niespodzianka w domu. dostalam sukienke i kartke oczywiscie zrobiona przez MArylke 😉 byla tak podekscytowana jak mi o niej opowiadala i taka dumna z siebie 😁
a i jeszcze jedna niespodzianka - Jacek mowil, ze caly dzien wolala siku i od 18 do kapieli puscilam ja bez pampersa i 2 razy zawolala, ze siusiu chce 😁 bede probowala puszczac ja w dzien, tylko ze boje sie kupy, bo ona na kupe nie wola albo wola jak juz zrobi a nie bardzo mi sie widzi kupe z majtochow wyciagac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...