Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

bry 🙂
Manka je ale tylko to co lubi, warzyw nie tyka, chyba ze marchew z rosolu...
dzisiaj mamy Ize. udalo mi sie je obie uspic wiec mamy przerwe, zeby obiad nastawic. podziwiam matki, ktore maja dzieci z mala roznica wieku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Podobno wybrali papieza, nastepny staruszek ...biedne polskie dzieciaki musialy ogladac bialy dym zamiast wieczorynki.... 🙃
wyspalam sie w dzien, lenia mam ogromnego i dobrze 🙂 od jutra zapodaje mezowi diete 😁 zobaczymy dam Wam znac jak efekty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam tych Master Chef uwielbiam programy kulinarne ale jak widze jak robia miecho to mnie na wymioty zbiera.......za to cebulka mala ale cala duszona w maselku!!!!!!!!!o boze to musi byc wspaniale....ale jakie tluste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham Cie Marylu :* zupelnie zapomnialam o chomiku a ciagle z niego sciagam :tu skalpel
http://chomikuj.pl/eless691/szanty/Skalpel+Ewa+Chodakowska,2358179019.avi(video)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czad i skalpel 2 juz sciagam 🙂
http://chomikuj.pl/szafa32/Ewa+Chodakowska/Metoda+Ewy+Chodakowskiej+-+nowa+p*c5*82yta+2013/Metoda+Ewy+Chodakowskiej+(2013)+-+3.+Skalpel+II,2394951873.avi(video)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sieeeema pipki 😁 Mam chwile to wpadlam sie przywitac i powiedziec,ze nie pisze,bo w pracy cale dnie siedze.Oby do weekendu 🙃 Zastepuje laske ktora ma 3 tyg urlopu i robie za sprzataczke 😁 Praca luzik,bo glownie sama sobie zajecia wynajduje(wczoraj z nudow drzwi pomylam 😁 ) tyle,ze po 12h.Na szczescie narazie raz 12h wyrobilam,a tak to wczesniej konczylam.Ciesze sie,bo zawsze jakas kasa wpadnie,bo Piotrek dalej nic nie znalazl.No a weekend ja wolne,a pewnie on tam pojdzie 😁 Im szybciej odlozymy kase tym szybciej sie przeprowadzimy.Czekam jeszcze na moj depozyt,bo dzis mojemu bylemu landlordowi wyslalam mailem final bills.A co tam u was babki,tylko w skrocie,bo pewnie jutro do was na chwile zajrze 😁 Po pracy jak nie padne 🙃 🙃 Ale powiem wam szczerze,ze sie niesamowicie ciesze,ze wyszlam w koncu do ludzi i juz podjelam decyzje,ze po przeprowadzce chce isc spowrotem do pracy,bo w domu mozna sfiksowac haha.Ale napewno nie na fabryke,bo to kolchoz normalnie 😁 Ja nie wiem,ale ci ludzie normalnie tam chyba nie znaja w ogole swoich praw i wszystkich sie boja.Ja to juz sie wkrecilam,dzis z menagerem akawke 2h pilam i plotkowalam,bo w Londku kiedys mieszkal w tej samej okolicy co ja 😁 Ale powiem wam,ze jestem tam ewnementem,bo mowie po angielsku hahaha.A i Julia jak mamusi nie ma to sie zmienila,podobno dziecko aniol-tak wszyscy mowia 😁 A jak dzis po mnie z Piotrkiem przyjechala i mowi do mnie :czesc,kocham cie to zapomnialam o calym zmeczeniu 😁 A najlepsze jest to,ze mowic dobrze nie potrafi,ale do 10 liczy 😁 😁 Dobra uciekam bo wam tu parostronnicowy elaborat wywale :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja musiałam snickersa wcisnąć ze stresu że nie ma skalpela 😁 ale już jestem spokojna, wszystko co było- mam 😁
monia super że pracujesz, ja to wiem, że jeszcze dlugo nie pojde do pracy. ale chociaz jeden dzien w tygodniu by mi się chcialo wyrwac do ludzi. Ciekawe jak dlugo Julcia będzie takim aniołkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia :*
Lalki zachomikowalam wszystko co sie da. Moj chomik to MUZYKOZERCA wiec wiecie gdzie szukac poki mi nie zablokuja!! 😁 o tu
http://chomikuj.pl/Muzykozerca/zachomikowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
znalazłam fajny post
Dla ćwiczących skalpel: jak unikać błędów
http://lafiga2.blogspot.co.uk/2012/06/trening-ewy-chodakowskiej-najczesciej.html

a jak częsyo ćwiczysz skalpel? ja staram sie co drugi dzien. robię dziś 5 raz. więc na razie zapał jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia tak konto sie doladowuje mi siostra doladowuje bo to w zlotowkach i ona sms wysyla za jakies 7 zl i mam 5 giga czy mega (zawsze myle) do doladowania. jak chcesz to zmienie haslo na mojego chomika, podam Ci sciagniesz sobie i znow zmienie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja juz przelalam przez bank ! za 9 GB zaplacilam 3 funty chyba! Wiec juz sie sciaga na szczescie... 😉ale dziekuje :*
Musze sie pochwalic 🙂 14 dzien diety cwiczen chyba 9? i mam minus 4 kg! nie widze tak jeszcze po sobie ,ale waga leci w dol i jestem zadowolona...najgorszy byl pierwszy tydzien.Teraz juz sie przyzwyczailam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Sylwia gratuluje!!! to ja po miesiacu mam -4 ale Ty trzymasz jakas scisla diete a ja wcinalam placki 😁 ja od dzis probuje troszke dukana boje sie ale sprobuje 😉
a w jakim banku masz konto ? ja mam HSBC i nie wiem ,czy za takie przelewy nie place wiecej?? dziewczyny ? ma ktoras konto w hsbc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Czad z tym chomikiem ja sie czailam i zawsze smsem mi siostra doladowuje bo ona ma tel sluzbowy bez ograniczen 😁 a tu naprawde 4f i mam 20 giga szok ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...