Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

strasznie chce zeby Zuza zasnela.....a ona stuka poka o wszystko o co tylko sie da w lozeczku i wyspiewuje piesni radosne 😁potrzebuje chwili dla siebie niezbednie..
I piec nam sie znow spierd....woda ciepla leci jak chce. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dlatego chyba nie bede cwiczyć, a z tego powodu cisnienie skakac bedzie mi jeszcze mocniej... 😁 postaram sie za to przestac jesc slodycze- to akurat bedzie mi latwiej przy niej zrobic 😉
gosh ale jak pomysle dwa tygodnie bez skalepa- na etapie kiedy jestem mega wkrecona to az mi smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Piękne 🙂
Ja już po pracy i dwa dni wolnego teraz a w niedziele dopiero na 10:00 idę 😁 😁
Monia moja Ala z M jest aniołem a mnie pozbadła i tylko koło tyłka chodzi i mi marudzi a z M jest grzeczna i nie skrzeczy 😮
Co do pracy to jaka by nie była ja na przykład bardzo lubię mieć świadomość, że coś tam dokładam się do budżetu domowego - czuję się jakaś spełniona 🙂
Ja już nie ćwiczę - w pracy moje ciało robi co swoje haha a więc to styka 🙃 haha
Teraz idę na kawkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja i jak Zuzia w koncu pospala?Zawsze tak jest.Dzieci nam lubia na zlosc robic 🙂
Marylu to pogonich ich na spacerek i w tym czasie sobie pocwiczysz :P
Aisak widac zadowolona jestes ,ze pracujesz 🙂 Teraz korzystaj z wolnych 2 dni 🙂 I racja na pokojach w hotelu idzie na prawde sie zmeczyc ! Pamietam jaka padnieta do domu zawsze wracalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia Zuza dopiero zasnela wieczorem wczesniej chyba z 20 minut rano ...ahh tam.
wiecie co 😁 sasiadka dzis do mnie zapukala o dala mi 2 wielkie torby ubran dla Zuzy na 2-3-4 lata takie z next gap m&s naprawde zadbane sliczne. Duzo heello kitty a Zuza ja kocha. I za £5 to wszystko! mam cala wielka suszare prania...i nawet kurtka taka khaki jest 🙂 Czad tylko buciki wyniose do charity bo zniszczone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja nie zagladam, bo moj maz ma urlop i nie ma kiedy 😜
glowka mnie dzisiaj cmi, ide sie wykapac i do wyrka z ksiazka wskocze 😉
Monia to moze ty powinnas do pracy na full a Piotrek niech zJulka siedzi w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia robilam to z krzeslem jest mniej pokrecony niz 1ka ale po 1 serii lecialo ze mnie!! a wogole to czy to mozliwe....wczoraj 1 dzien dukana a dzis kilo mniej......przerazilam sie zamiast ucieszyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie padac zaczelo jak wracalysmy w playgrupy 🙂 tak sie Zuza wybawila ja tez steskniona towarzystwa 🙂))) ciesze sie,ze poszlysmy 🙂
Sylwia tak wlasnie moze to to, cwicze i teraz dietuje 🙂 no nic zobaczymy za miesiac bo ja mam z czego zrzucac to latwo idzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
u nas tez brzydko, a dzisiaj to juz masakrycznie paskudnie.
tez wczoraj bylam z Manka na grupie i radosc byla mega bo jej przyjaciel, ktorego nie widziala kilka tygodni byl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylyismy u znajomych, ktorzy jeszcze nie dorobili sie dzieci i jestem bardzo dumna z malej, bo nie marudzila ani chwili. zajmowala sie soba albo siedziala u mnie na kolanach i czytala ksiazeczki 😉
a najlepiej jak nasza czworka wybuchala smiechem to Maryla tez wymuszala taki glosny rechot 😁
i ogladalismy zdjecia z ich pobytu w Meksyku i normalnie sie rozmarzylismy tak tam pieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😁
Jaka paskudna pogoda 😠
Wczoraj M wrócił ze stolarnii o...3 rano 😲 i dzis już o 6 rano musiał wstać i już jest w LOndynie 😮 masakra - najpierw nie ma nic do roboty a potem ma tyle ze masakra 🤢
Wczoraj w końcu poszłam do fryzjera, bo miałam straszne odrosty - takie 2 mies. A przy mojej siwiejacej głowie to ☺️
Ostatnio w przedszkolu miałam spotkanie z panią w przedszkolu i omawiala z nami ( tata przejęty ze pierwsza wywiadowka i tez znalazł czas 😉 ) rozwój KAyi w rożnych dziedzinach i takie tam.
Ma swój folder podzielony na rożne kategorie i wszystko ładnie opisane.
Jestem dumna z corci, bo pomimo bariery językowej bardzo dobrze sobie radzi 😁
Jest na poziomie 30 - 36 mies. z wyjątkiem mówienia zadaniami po angielsku, bo używa tylko pojedynczych wyrazów i poza umiejętnością pisania, ale w tym jest w swoim przedziale wiekowym. A latem bedą omawiać ewentualne postępy , tak więc fajnie, przynajmniej będę wiedziała jak sie rozwija 😉
Ogólnie jestem zadowolona z przedszkola, teraz już nie płacze , nawet jak ma prawie tygodniowa przerwę to jest w porządku , tyle ze nie chce tam jeść , subnie cos symbolicznie i tyle.
Aaaaaa, przypomniało mi sie, ze powiedzieli, ze ma problem z obsługa komputera za pomocą klawiszy 😁, powiedziałam , ze to pewnie dlatego , ze u nas tylko touch screen 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Kasiu to super, że oni tak przykładają wagę do obserwowania dzieci w przedszkolu 🙂 My pomyślimy o tym w kwietniu aby Alusie zapisać chociaż na dwa dni w tygodniu 🙂
Sylwia masz rację jak czuję się na siłach to powinnam chociaż kilka brzuszków zrobić, ale każda wymówka jest dobra haha Teraz z pracy znów odeszły dziewczyny i to dwie a więc strach się bać ile dojdzie pokoi bo ludzie tam nie chcą pracować 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.google.co.uk/imgres?hl=en&sa=X&biw=1280&bih=933&tbm=isch&tbnid=g7QXif89PkpUSM:&imgrefurl=http://www.tumblr.com/tagged/matching%2520tattoos&docid=u72CFIj7VTblZM&imgurl=http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdom5qTdYn1qj1n3so1_500.jpg&w=500&h=375&ei=WF5EUYHSOYPZPaXugNAI&zoom=1&ved=0CL0CEIQcMEw&ved=1t:3588,r:76,s:0,i:317&iact=rc&dur=1662&page=3&tbnh=175&tbnw=246&start=55&ndsp=31&tx=86&ty=63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...