Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

niespotykane identyczne nie ? 🙂
u nas kolega byl z corcia i dziewczyny sie wyszalaly,Zuza w lozeczku ciagnie butle zaraz padnie..a ja chyba na zakupki skocze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
ja wczoraj rogaliki drozdzowe upieklam 🙂 i zapomnialam zabrac ze soba, mam nadzieje, ze zostawia mi chociaz jeden 😜


Mniam bardzo lubię - dawno nie piekłam. Kocham z dżemem albo budyniem albo nutellą w środku 😁 Na słono z mięsem też bomba ale wtedy nie rogaliki formuje tylko trójkąciki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z nutella mi sie chcialo, ale Jacek mi nawkrecal ze nutella wyplynie 😜 no i mala ma uczulenie na orzechy wiec trzeba by bardzo uwazac, zeby nie zjadla takowego
na swieta zrobie z czekoladowym nadzieniem, sprobuje sama zrobic mase czekoladowa.
myslalyscie juz co robicie na swieta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ja tych swiat tak nie obchodze a jajka to u mnie codziennosc tak wiec jak widzisz 🙂 moze jakies ciacho kupie zeby Zuza sobie podjadala bo my na diecie heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema cipki 😁 😁
Cos malo ostatnio produkujecie beze mnie 😁 Ja wlasnie piwko pije i chipsami zagryzam i zaraz sobie zapale 😁 A co tam,w koncu mam wolne 🙂 Kasiu jestem pod wrazeniem,ze Kaye ucza obslugi komputera,bo Marysia ma ponad 4 lata a jeszcze ich tego nie uczyli.A ten folder to wiem jak wyglada,bo chodzilam z siostra na wywiadowki 😁 Podziwiam za cwiczenia,ja po pracy padam.Ale tak jak Aisak mowi,mam satysfakcje i podjelam decyzje,ze znajde sobie jakas w miare prace,bo jak wychodze do ludzi,to sie lepiej czuje a i cora milsza,ale to juz pisalam.Co do Swiat to u mnie zalezne jest od tego,czy nocki beda czy nie.Jak beda,to bede na dniowkach a Aska na nockach,a jak nie to bede miala swieta wolne i pomysle nad wypadem do Londka do siostry.No chyba ze malzonek w koncu do pracy pojdzie haha bo teraz to ja utrzymuje rodzinke i bardzo dobrze mi z tym 😁 A co do rozwoju dzieci to jestem dumna z mojej cory,bo nauczyla sie do 10 liczyc 😁 A dzis mijajac mc donalds stwierdzila :mac donalds mniam mniam mniam...ma dziecko od malego mozdzek wyprany haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wrocilam do domku i placuszki ziemniaczane czekaly na mnie. prawdziwa gospocha z mojego meza 😜
wasze dzieci tez tyle nawijaja bo Maryli sie japka nie zamyka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 Nusia mam diete a nie dzidziusia 😁
juz sciagam film a ja wczoraj ogladalam z mezem "house hunting" i takie mialam koszmary,ze pol nocy sie przewalalam Michal to samo i kazalam mu od zewnatrz sac bo sie balam zasnac 😮
dzis nas sprzatanie czeka. Nie chce mi sie, a Zuzua jest okropnie niegrzeczna dla mnie, wiec ich wygonilam na gore niech sie tam bawia pol dnia. Ona ma mnie dosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Nusia ten. Inny jest niz wszystkie, obejrzyj 🙂 i to thriller nie horror niby. 🙂
My zrobilismy wielkie sprzatanie jeszcze w kuchni w szafkach poczyszczei i poukladam ale to jak mala wstanie. Michal sprzatal gore, mala udawala ,ze zamiata swoja szufelka. 😁 i teraz oni spia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie sprzatanie tez planuje, ale jak Jacek w koncu do pracy pojdzie. dziala na mnie rozleniwiajaco 😜 urlop mu przedluzyli o nastepny tydzien, idzie do pracy tylko w piatek i weekend znowu wolne. dobrze, ze ja do pracy chodze, to sie nie pozabijamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Kaya. widze, ze alfabet opanowany 😉
Maryla tez probuje 😜 i kolorki podstawowe zna. a najlepiej jak chce sie zapytac jaki to kolor i mowi "co to blue?" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a ja mam ochote kupic malej zwierzaka 😜

Jakiego zwierzaka w tym malutkim mieszkaniu? 😮
A jak zaczęłam ja nagrywać to nastąpił czas pomyłek 😁
http://www.youtube.com/watch?v=ip4mn3oZ-D



kucyka albo slonia 🤪 myslalam o swince morskiej albo kroliczku miniaturce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...